Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Benim esimde doguma gelir annemler diyo yok sonra gelin de diyemem. Zaten annem yanimda oyle cok da kalmazlar yani insallah. Kp zaten tez canli belki gelmez bile. Kv gelmisken kalir bi hafta off hic istemiyorum soyle 3 gun kalsin yeter darlamasin beni

Kızlar adet olcakmışım gibi agrım devam ediyor bütün vajinamın içi sızlıyor sanki karnım sert gitsem mi acilden
Bende bu yüzden gittim belki hatırlarsın belime de vuruyordu aynı zamanda . Eğer şiddeti artmıyorsa aynı sehirdeyde normal dedi . Zaten ertesi günü geçiyor . Ara ara vuruyor benim . Ama hep aynı düzeyde . Duş almak ve peşine dinlenmek çok iyi geliyor . Ama çok sıksa ağrın bi gidip nst çektirebilirsin tabi

31+'da alınıyodur diyosun eman ne karışık kuruşuk işler. Kendi doktorum olsa 1 gün falan kaydırır hani son adetimi belki ama devlet hastanesinde İlk defa göreceğim doktor ne der ne yapar bilemiyorum
Yani son 1 gün olduğu için mi bana verdi bilmiyorum kuzum kağıtta 32+0 yazınca yarında ameliyat günü onun ondan mı verdi bilmiyorum artık devlet benimkide belki şey der 5-6 gün sonra yeniden gel der hemen yazıyor zaten

Yok benim 32 tam 29 Ekim'de oluyor, o da resmi tatil ya. Ben doktora sormayı unutunca IK'ya sordum erken alabiliyo muyum diye, 28'i ya da 25'i alabilirsin dedi. O zaman 28'inde de mi alamıyorum bu mantıkla
ben 31+6 da gittim kadın doğum rapor isteği girdi sisteme rapor birimide 32 de verebiliriz yarın size mail atalım dedi tam 32 de mail attılar raporu bende muhasebe birimimi yönlendirdim raporu.

Kız kv’m umreye gidiyormuş. Aralık mı Ocak mı diye düşünmüşler arkadaşıyla beraber. Demiş ki ben ocakta torunumu görmeye gideceğim Aralık olsun 5 aralığı seçmişler. Bu sabah yazmıştım ya 38+5’te doğsa 5 Aralık oluyor diye shshshsh Dua edicem gelinime doğumu kolay geçsin bebeği sağlıklı doğsun falan diyormuş böyle zamanlarda da vicdan yapmıyor değilim yine kendi kendime kurulmuşum shshhshs

Ay yok ben dedim valla yok sonra gelin diye. Hatta kendi babamı da istemiyordum ilk etapta yanımda ama babam gelirse çekinir gelmek istemez. Kv mi babam mı mecbur babam İstemiyorsan söyle ya bu senin doğumun başrol sensin yani ne dersen o

O yüzden gerek yok cidden yoruyor bide ben biri olunca kendi evimde de olsa rahat olamıyorum hiç o yüzden istememekte çok haklısın
Aynen öyle kuzucum valla oturman kalkman yattığın saat kalktığın saat giydiğin kıyafet yaptığın telefon görüşmesi hepsine dikkat etmek zorunda kalıyorsun. Niye başkasının evi mi? Yoo kendi evin ama işte biri varken olmuyor:

Esim 1 senedir gitmiyor dusun babasi ameliyat fln oldu yakin bi de eskisehir yani ama ben ifak bi laf etsem aslan kesiliyor diyemem gelmesin diye ama sonlara yaklasinca icindeki lohusa da ortaya cikabilir. Annem karsi apartmanimda oturuyo zaten yatmaya gider bi. Zaten yatacak yerim de yok esimde uzuluyo nerede yatiricaz. Bi kisilik yer var gelsin 2-3 gun kalsin gitsin. Onu oyle tut bunu boyle yapma fln derse de esime derim sahip cik anana

kızlar 2 gündür başım çok ağrıyor ara ara falan da değil sabah bi kalkıyorum akşama kadar. Tansiyonumda çok yüksek değil aslında normal gibi bu şekilde baş ağrısı olan var mı? Hamilelikten olabilir mi acaba gebelik zehirlenmesinden de çok korkuyorum perşembeye randevu aldım kontrol için ama içim içimi yiyor

Kızlar benim şimdi yarın sat’a göre 29+0, ama ultrasona göre 30+4. Doktor sat’a göre vereceğiz raporu dedi. Bu hesapla ben işten ayrıldığımda neredeyse 39 haftalık mı olacağım… bu iş kafamı karıştırıyor

Dnskfjskdjdks allahım keşke benimki de yurtdışına falan yerleşse komple hep evde. Yav kötü değiller zaten, en azından kalpleri kötü değil ama olmuyor işte djdkdjd anlatınca ne seninkinin ne benimkinin bi şeytanlığı yok aslında ama sevememişiz

Kalbin temizmis diyelim

Aynen bebişim aynen Yoksa belki de baldır ama bende de şeker var yiyemiyorum naparsın işte Ben diğer senaryoyu hiç bilmiyorum ya 12 yıldır ailemden uzakta yaşıyorum eşim de öyle. Hani yakın olsalar simülasyonu hiç yok bizim zihinlerde. Bir yandan isterim ölümlü dünya, uzak uzak nereye kadar. Bir de ihtiyacımız olsa kimsemiz yok yabancıdan bir şey istenmiyor beklenmiyor ama öte yandan da konforlu işte. Ben aslında samimi olalım rahat olalım yakın olalım isterdim. Ama şöyle bir baktım onlar hep istediği gibi yaşıyor davranıyor ben aykırı olan gibi görünüyorum daha doğrusu biz. Eşim de benim gibi çünkü. Bu yüzden de her şeyi ailesinden gizleme gizletme gereği duydu. Sigara içtiğimizi asla bilmemeliler, alkol zaten tövbe haşa. Ki ben sevmem de senede 1-2 ya içerim ya içmem ama eşim sever mesela. Arkadaşlar diyor ki ben kayınvalideme gittiğimde akşam üstü çıkıyoruz evden çocukları onlara kitleyip, ertesi gün sabaha karşı eve giriyoruz. Öğlene kadar yatıyoruz falan. Hayal bile edemiyorum bizimkilere karşı. Son geldiğinde komşularla karşılaştık çardakta oturuyorlardı 10 dk oturalım yanlarında dedik. Onlarda çok eğlenceli goygoy tipler, birbirlerine takılıp takılıp eğleniyorlar falan hiç eğlenmedi o ortamda. Aman işleri güçleri birbirleriyle dalga geçmek ne ayıp falan diye yorum yaptı kalkınca. Yani eğlence, mizah, hayata bakış anlayışlarımız özellikle çok farklı. Aynı şehirde olsak çocuk iki gün sizle kalsa biz baş başa gezsek falan desem anne çocuğundan ayrılmaz diye hayat dersi vermeye kalkar. Sana kendini kötü hissettirir. Görümcem hamileliği çok sevmiş, her gününü her anını. Ben çok da bayılmadım zordu bence sadece hareketler güzel, alışveriş falan güzel dedim bir üzülür gibi oldular. Neden ama neden? Bu da benim düşüncem yani. Cevap vermeseler eleştirmeseler bile insan kendini kötü hissediyor çoğu bir durumda işte. Rahat olsalar çok severdim çok da yakın davranırdım. Ama hep ben role girmek zorunda kaldığım için rahat edemedim böyle de gider artık kalan ömürde.

Yok yok hiç şeytanlıkları yok da kafa yapımız tutmuyor. Ben zaten çok insan canlısı sevgi kelebeği biri de değilim yani bu durum biraz da benimle alakalı Ama onlara karşı rahat olamamak da mesafe girdirdi işte aramıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…