Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Kızlar 30. Hafta olup hala demir ilacı kullanmayan var mı? Benim doktorum hala vermedi? Kendim mi kullansam acaba ya?
Demirin ferritinin kaç çıkıyor yüksek diye mi vermiyor acaba benim en son ki değerim ferritin 18 demir 166 çıkmış ama yinede yazdı son muayene de ilaç

Mağazada ben de bunu görmüştüm beğenmiştim evet çok teşekkürler canım Orta sertlikte di mi?
iki taraflı canım, biri 0-3 yaş diğeri 3-6 yaş. 0-3 olan daha sert diğeri daha yumuşak. biz beğendik valla kalınlığı da iyi 11 cm sanırım. ikeadakiler daha inceydi diye hatırlıyorum

Canım annem geldi benim..bı de oğluşum rahatsızlık yaşayınca biraz nazlı oldu hiç telefon elime alamadigim zamanlar oldu o yüzden aklıma geliyor burası sonra bişey oluyor hop göremeden cikiyorum iyiyim çok şükür bir sorun yok..evet Nalan hanımdı vitaleye geçmiş şimdi o

Kızlar 30. Hafta olup hala demir ilacı kullanmayan var mı? Benim doktorum hala vermedi? Kendim mi kullansam acaba ya?
Bence kullanmaya başla. Benim vitamin içinde hepsi olan vardı demir çok düşmüş dediler yani düşün bı sonraki kontrolde eğer yükselme olmazsa damardan vereceğini söyledi. Şimdi değiştirdi başka verdi ihaml edip almadım yarın gidip alacam korkumdan

Bazen oyle çok tekrarlar ki aşağı tarafa basıncı çok hissedip iyice korkabilirsin ama korkma olacak daha da artacak amin sağlıkla kucaklayalim inşallah bunlar tatlı anılar olarak kalıyor emin ol

Demirin ferritinin kaç çıkıyor yüksek diye mi vermiyor acaba benim en son ki değerim ferritin 18 demir 166 çıkmış ama yinede yazdı son muayene de ilaç
Eylül'de Ferit'in 19, Demir 82 çıkmış ama vermedi ya. Hangi demir ilacını içiyorsun canım? Bi de multivitaminin hangisi

Eylül'de Ferit'in 19, Demir 82 çıkmış ama vermedi ya. Hangi demir ilacını içiyorsun canım? Bi de multivitaminin hangisi
Demir kaç olursa olsun takviye veriliyor bebitom. Bebe emiyor çünkü demiri, vücudun ekstra demire ihtiyacı oluyor. Nedir bu doktorundaki inat anlamadım benim tüp bebek doktorumla senin Ahmet hoca çok benziyordu ikisi de dümdüz tiplerdi ama seninki daha düz çıktı

Ay ben de anlamadım. Her gittiğimde de soruyorum. Yok diyor. Bugün makale çıktı önüme, beyin gelişimi için demir önemli 30. Hafta itibari ile mutlaka kullanılmalı diye. Haftaya tekrar kontrol var. Vermezse kendim alıp içeyim diye düşündüm ya. Sen hangi demir takviyesini alıyorsun?

Bana niye vermiyor ki anlamadım Ferit'in 19, Demir 82 çıktı Eylül'de. Aslında çok da yüksek değil sanırım
Normal ama yüksek değil ne kadar yüksek olursa iyi zaten doğumdan sonra kanama falan olunca aşırı düşüyor zaten saçlar falan çok dökülüyor

Bir doktor çok düşük dedi acil serum bağladı tüp bebek doktoru da normal dedi anlamadım ben. Ama ikisi de verdi bana 2.trimestera girince, Ferrum Fort Hausmann kullanıyorum beybi günde 1

Bana niye vermiyor ki anlamadım Ferit'in 19, Demir 82 çıktı Eylül'de. Aslında çok da yüksek değil sanırım
Benim 8'e düştü ferritin ndfk yani düşmemesi çok mümkün gelmiyor bana. Bağlama kapasitesi de çok bozuldu o da depoyu gösteriyomuş galiba. Senin de ben gibi komple içinin boşalmasını bekliyo herhalde

ben varim bana da vermedi doktor. en son 2 hafta once kan verdim hastanede demire bakilmasi icin eger dusukse seni aricaz iyiyse iletisime gecmicez dediler iyi herhaldeki arayan soran yok beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…