Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Hemşire bi arkadaşım bana mustelayı önerdi ben de set olarak aldım canım. Alerji durumuna göre değiştiririm ya da devam ederim diye düşünüyorum.

Babymall’de büyük kurumsal bir firma çakma ürün satacağını düşünmüyorum ama içine sinmiyorsa sen bilirsin. Bende çoğu üründe her satıcıya güvenemiyorum. Sırf bu yüzden aylardır mustela seti alamadım. Özellikle kozmetikte çok sahte var.

Kızzlar, bebek bakım ürünü olarak neleri almalıyız, mustela içeriği kötü diyorlar bir de yeni doğmuş bebek bu kadar losyonu yağı kremi ağır

canim ben mustelayi yeni yeni kullaniyorum 4 yasinda oglum, losyonu kokulu yenidogana pek olmaz gibi sanki. yenidoganda ben Weleda Calendula yagi kullanmistim bir de Burts Bee bebe yagi 1 yasindan sonra onlar kokusuzdu bir de saf yag onu bile az dokuyorsum yuzune hic kullanmadim bacaklarina masaj yapiyordum. cok hassas tenleri.
saf yag icerikleri daha iyi oluyor mesela %100 calendula ve tatli badem yagi diyor ornegin. Mustela falan guzel su an ama 4 yasina geldi oglum ben anca kullanmaya basladim

Ben eczaneden sipariş verdim seti, son kullanma tarihleri falan 2026 geldi.

30+2 deyim bu da benim son halim. İki gün önce ödemden acillik oldum ellerim o kadar uyuşuyor ki açamıyorum . Bir kaç saat sonra açabilecek hale geldiğimde de bir fincanı bile tutacak gücüm olmuyor elimde. Doktor tuzu şekeri ve ekmeği sıfırlıyorsun dedi. Tansiyon aleti aldırdı duruma göre ilaca başlayacağız.İki gündür yemek yerken midem bulanıyor . Sıfır tuzla yapıyorum yemekleri , yemin ederim yemek yemek eziyet oldu. Açlıktan ölüyorum ama iki gündür yediklerim yüzünden de midem bulanıyor. Allahın izniyle bir bitseydi artık her geçen gün bir şey çıkıyor .

Evet maalesef orijinal olmayabilir . Ben geçen bime gelince kaçırmıştım sadece kaşığını alabildim umarım originaldir
Ay ben bim’i kast ettim canım a101 derken shsjjs ya onlar zaten marka ile anlaşarak getirdikleri için çakma olma ihtimali olduğunu düşünmüyorum

Evet kozmetiği de internetten almak riskli. En güveniliri her şeyi kendi satıcısından almak sanırım ya

Bugun arkadasima gittim bunu kesin al cok ise yariyor normal tabagina gore dedi kizlarcim aklinizda olsun :)

Eklentiler

• IMG_8949.png
    128,7 KB · Görüntüleme: 13
Pek tatlısınız Tansiyonun mu yüksek seyrediyor o yüzden mi ödemin fazla canım? Böbreklerle ilgili bir sorun yok değil mi? Tuzsuz yemek gerçekten gebelikte kabus gibi bir şey bence de Allah yardımcın olsun Hepimizin farklı sıkıntıları var çok rahatım diyen yok galiba.. bir an önce gelsin de şu aralık ayı hayırlısıyla, sıra sıra doğuralım artık

Kızlar yatak linki bırakır mısınız? Aldığınız, görüp dokunduğunuz, kalitesinden emin olduğunuz bişeyler ? Beşikle gelen yatağı beğenmedim ince ve yumuşak gibi geldi bana güvensiz buldum yani. edahandro Kumraladamavituna1 siz kalmışsınız aklımda yatak alan ? Tabi önerisi olan herkesten bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…