Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Bu durum normal doğumda da geçerli canım. Odaya çıkınca da gelebilir. Bu sefer nasıl olur bilmem ama benim hemen gelmişti
Doğrudur anam okuduğum kitapta sezaryen üstüne yazmış doktor ama illaki normal doğumda da olabiliyodur. Maks uzayabileceği süre olarak yazmış zaten. Biberonu asla önermiyorum demiş mesela ben çantaya koysam mı demiştim ama onun yerine kaşık biberon çok daha iyi olur galiba

Ben ilkinde aldım ama kullanmadim. Sağdığım sütleri de daha doğrusu süt damlalarını da siringayla verelim dedi hemşire. Bu sefer dediğin gibi kaşık biberon alicam sadece. Her şeyi hallederim de ilk emzirme heyecanı bastı beni o tecrübe falan dinlemiyor bence

Sezaryenden sonra sütün inmesi 4 güne kadar sürebiliyomuş kalbim çıt
Yok kuzu ya inanma oyle seylere kafada bitiyor inmez inmiycek dersen inmez . Iki sezeryan oldum ikisindede cok sukur hic oyle bir sikinti yasamadim sicak dus cok ise yariyor. Annenin kafasinin rahat olmasi lazim kasma simdiden kendini.dut hosafi tavuk suyu corbasi birde bol su sutu cogaltan seyler aklinda bulunsun

Ayy tavuk suyu çorbası nin yeri bende başkadır eve gelince annem yapmıştı
Bir daha hiçbir çorba onun gibi güzel olmadı ben de doğum yapan her arkadaşıma mutlaka çorba ve komposto goturuyorum. İlki ani geliştiği içim yanima alamamistim ama bu sefer planli işlerse süreç kompostoyu da yanima alıcam
Orangegreysky

Insallah canim hersey gonlumuzce olur insallah plansiz cok kotu oluyor her an temkinli olmakta fayda var.
Boyle dusunceli insanlari gorunce cok mutlu oluyorum.kesinlikle yeni anneye yapilabilecek en guzel iyiliktir sut yapan seyler goturmek

Doguracagimi anlayınca yemek, komposto falan yapmıştım, eve gelince herkes o yemekleri yedi

Bana da öyle diyorlar okuldaki öğretmen arkadaşlar 4,5 kiloyla devam ediyoruz bakalım hatta geçen otobüste yer istedim öğrenciler kendi aralarında hiç hamileye benzemiyor diye konuştular
Bende hiç almadım ama göbekte yok bebekte kilolu iri yapılı genetik demek

Maltlara erken mi başlamak lazım acep şu süt artıran? Kompostoyu da genelde kayısı okudum başka öneriniz varsa alırım canım analar

Bir de doğumdan sonra hayatımın en büyük açlığını yaşamıştım, hastane çantama muhakkak bir şeyler koyacağım.

Birkaç gün sürdü benim de sadece yenidoganlarla 0-3leri yikadim. o arada da alışveriş yaptım onları da yeni yıkadım. Yarına çantayı hazirlamak niyetindeyim bakalim
Ohh maşallah canm bende ev temizliği peşindeyim bu hafta sıcakti hava yapamadım dolaplarimi toparliyorum ondan sonra baslicam hemen haftaya 32 oluyoruz biz

Maltlara erken mi başlamak lazım acep şu süt artıran? Kompostoyu da genelde kayısı okudum başka öneriniz varsa alırım canım analar
Doğum öncesi hiç içmedim. Doğum sonrası içinde çemen olanlar beni çok rahatsız etmişti emzirmek için açınca memem de kokuyordu sanki süt formunda olanlar vardı onlar çok güzeldi. Komposto da karışık içtim ben kayısı dut üzüm bazen elma falan ne varsa. Bir de bestlak damla bu sefer advictor diye bir takviye de ekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…