Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165

Kızlar çikolata olarak bunu yaptırmak istiyorum. Ama ben bebek doğunca hastanede vermeyeceğim( aile dışında çok gelen olsun istemiyorum belki arkadaşlarım gelir yanıma) tek tek bebek görme için misafir ağırlamakta istemediğimden 40ı çıkınca mevlüt yapacağım yani bebek aralıkta doğarsa kesin ocak sonu gibi yaparım sanırım. Raf ömrü 6 12 ay yazmışlar ama alsam bozulur mu sizce

Canım canını sıkma, hepsi yemeyle hallolacak şeyler, sen bol bol güzel gıdalar, Doktorun önerdiği gıdaları tüketmemeye kuzum. İnşallah o ağrı da tekrarlamaz kendini şımart boşver kuzum, stres olma

Ben kasımın başında vereceğim canım siparişi. 5-6 günde hazır ediyorlarmış. Bayatlar da diye ben de endişeliyim. Bi de şimdi havalar hala sıcak yolda falan erir, bayatlar bişi olursa diye de biraz havalar soğusun istiyorum canım

Ben sağlık ocağında ölçtürüyorum kan vermeye gidince şu cihazlar var ya evde ölçülen onlarla. Kan verince daha düşük çıkıyor benim de cihazlar çok hassas değil sanırım
Evet bunu düşünürsek işte pek bi yüksek şekerim yok ama tabiki dikkat ediyorum az kaldı zaten hem kilo almıyorum

Alt tarafı kıyafetlerin etiketlerini kesip renklerine ayırdım . Bel ağrısından ölüyorum daha bunun ütüsü var

Oy maşallah kız baya tombik bir bebik benim arkadaşım 2200le doğurmuştu. İnşallah bizlerinki 3 ve üstü kg olarak doğarlar ❤sertleşmelerin sancı olmamasına sevindim
Canım teşekkür ederim doktor haftasiyla uyumlu dedi ama ben ölçümlere cok ikna olamiyorum boy tutuyor da kilo tutmuyor bence. kizimla karsilastiriyorum onun 32. Haftasında 2180 gr 44 cm mis. 38. Haftada 3700 görünüyordu hatta birden kilo aldı diye radyologa göndermişti o 3900 olcmustu. 3 kilo doğdu

Canım hiç endişelenme üstesinden gelirsin sen. Havuç suyu çok iyi gelecektir bir de karpuzun kabuğa yakın beyaz kısmının iyi geldigini okumuştum. Bir bak istersen. Kilo zaten çok milimetrik ölçümler her gün değişiyor. Nst deki sancı da yalancı kasilmaya denk gelmiştir belki. Bende de oldu sertlesti ama harekete denk geldiği için sorun yok dedi. Olacak bunlar artık ama sayısı önemli tabi.

Alt tarafı kıyafetlerin etiketlerini kesip renklerine ayırdım . Bel ağrısından ölüyorum daha bunun ütüsü var
Birkaç gün sürdü benim de sadece yenidoganlarla 0-3leri yikadim. o arada da alışveriş yaptım onları da yeni yıkadım. Yarına çantayı hazirlamak niyetindeyim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…