Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Ve sadece onlara benzemeleri gerekiyor seninle alakası olmayacak gibi davranılması

niye söylemiyorsun yaa en azından kendi deneyimlerimizi de anlatıp rahatlatırdık seni. haberlerin güzel olmasına çok sevindim beybi. rahat bir nefes alabilirsin
Doktor kontrolü olunca şey etmek istemedim insan yazılanları görünce korkuyor bazen çok sağ olun desteğiniz için ya iyi ki varsınız hepiniz

sen hangi kangurudan aldın yavrum
Ya babymall indirim yapti ya bi ara ordan babybjorn almistim tatlim . Yenidogan olan ama bel destegi yok. Ama kendim icin degil kocam istedi ben cok heves ediyorum alalim ben oyle gezicem onla diye yoksa bel destegi olmayanla uzun sure tasima zor.

Bunun da var dimi 2. Eli . Bi bakayim ben de kullanamazsak uzmez
Alıp kullanamayıp satan çok insan var. Açıklamaya yazıyorlar zaten bebeğim sevmedi vs diye o nedenle ben kısa süre kullanılacak şeyleri önce dolap uygulamasına bakıyorum. Temiz bulunca aldım ve iyiki de öyle yapmışım zaten makineye atılıp yıkanılacak bir şey 1000 tl vermeye gerek yok.

Ya babymall indirim yapti ya bi ara ordan babybjorn almistim tatlim . Yenidogan olan ama bel destegi yok. Ama kendim icin degil kocam istedi ben cok heves ediyorum alalim ben oyle gezicem onla diye yoksa bel destegi olmayanla uzun sure tasima zor.
ben de slinge alışamazsam kanguru da almicam. ben çocukluğumdan beri temas çok sevmem bebek de bana benzerse yapışık durmak istemeyebilir. deneyeceğiz bakalım

benim de bazi gunlerim iyi sabah kalkinca karnim daha yumusak oglani krese birakiyorum arabayla alisveris yapip marketten eve donuyorum o zaman iyiyim. ama gun biterken yuruyuse cikamiyorum karnim sert oluyor zorlastiriyor. aksam oturup film izleyemiyorum asla. gece donemiyorum yatakta. sabah toplanti olsa katlanabiliyorum 2 saat bilgisayar karsisinda sabit oturur pozisyonda ama ogleden sonraya kalinca birseyler batmaya basliyor yine bana oturamiyorum

sling iste beni dusunduruyor kucaga cok alistiririm bebegi cok sıkarım falan gibi. ilk cocugum cok fazla kucakci oldu buyudukce zorladi beni bu sefer bol bol yatagina birakmak istiyorum bakalim ne kadar yapabilecegim

Kayınvalidem aradı, bi tanıdığının kalça çıkığı varmış doğum yapınca kötüleşmiş ameliyat demişler kadına. Sen de söyle doktoruna aman dikkat et diyo. Zaten normal doğum planım yoktu ama olsun iyice olmadı artık snfjf çantayı da ufaktan hazırla bari dursun dedi eyi dedimm

ben de kanguruda hic tasimadim desem yapamiyorum kendim ufak tefek zayif oldugumdan midir nedir sadece esim kullandi bizde onun bile cocuk buyudukce beli agridi cok..
pratik oluyor ama kanguru ozellikle yakin yerlere giderken evin icinde cocuk aglarken senin de isin varsa bir yandan.
ben kendim kullanmayacagim daha 31 haftalik karnimi tasiyamiyorum dusun. Esim icin aldik yine

Küvezde girse de karşılanmıyor mu öyle biliyorum ama

Doktor normal dedi ya, bazıları seviyor panik yaptırmayı :) ben 3800 doğmuşum eşim 5 kilo, tşk.
ya sağlıklı olsunlar da çok dert değil. benim bir arkadaşın kızı yusyuvarlak doğmuştu şimdi ilkokulda incecik prenses gibi. Bence cidden seninki normal benimki de aşağı yukarı aynıydı işte haftasıyla uyumlu hatta sen küçük doğduysan bu da öyle kocaman olmaz falan dendi yani düşün.

Bende bende inan max ilk 15-20 gun tasiyabilirim sanirim . Sirtim kopuyo benim bisey tasiyinca babasi cok hevesli tasisin kizini artik

Bende minik dogmusum 2600-2700 gibi hala daha zayif ve minyonum. Esim nekadar dogmus bilmiyorum ama fotolarina bakiyorum da o da oyle minicik sari kafa minnos bisey bende sariydim bakalim ne cikicak. Esim kardesime benzer diye odu kopuyo teni beyaz ama kara kas kara goz

Ahahahhaha ya peki sence bundan sonra hep böyle mi devam eder yoksa daha da mı zorlaşır? Nasıldı ilk hamileliğinde?

Canım benim doğum yapacağım hastane de sgk karşılamıyor. Geçende serum aldım idrar alındı 2 bin küsür verdim. Çalışuığımı söyledim ama karşılamıyor dedi. Dün doktoruma fiyat sorduk o hastane için. 57 bin dedi. Erken doğum riskinde orada doğum yaparsan sgk karşlıyor dedi ama dışarda doğum yapıp gelmek istersen karşılamaz dedi.

Bende bende inan max ilk 15-20 gun tasiyabilirim sanirim . Sirtim kopuyo benim bisey tasiyinca babasi cok hevesli tasisin kizini artik
Onları ben de asla almadım almayı da düşünmüyorum çünkü sırtıma güvenim sıfır. Fakülteden kalma fıtıklarım var sırtımda 5 dakika içinde karıncalanıyor uyuşuyor çok kötü oluyorum. Ayakta kucağıma alıştırmamaya da özellikle dikkat edicem oturduğum yerde hep temas etsem bile. Bence beşiğe, ana kucağına, bebek arabasına falan alıştırmaya çalışmalıyz hep çocuk da uyum sağlarsa ne mutlu bize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…