Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
O sırada otu bku buraya yazan ben skgkg geçmişler olsun anacım 3. Trimestere girdik ya da girmek üzereyiz artık çok da abartmamak lazım günlük hareketleri
Salı ben de 3.trimestera girdim ihihihihi bana ne ajfksjd anam zaten harfiyat kamyonu gibiyim hareket etmem 5 saat sürüyor sonra da yoruluyorum. Haftada 1-2 sosyalleşiyorum onu da yapamıcaz demek ki netfilikşten devam ajfkdks

ya biz oglumda kucaga cok alistirdik esim hep kanguruda kucakta tasini o sekilde uyuttu aglayinca oyle systurdu, ev isi yaparken kanguruda tasidi derken cocuk kucaktan inmek bilmedi esimin beli baya bi zedelendi bu sebeple buyudukce. eskiler kucaga pek almayin yere koyun derler ne kadar dogru bilmem ama kucakci bebek de o sekilde devam ediyor

benimde ayniisiii bacaklaeim beni tasiyamiyor titremeye basliyor bir sure sonra
Ayyyy aynenn, son 2-3 haftadır çok belirgin. Ama ben sana bir şey söyleyeyim mi benim karnım devamlı öne gidiyor füze gibi. Vücudumun geri kalanı değişmiyor devamlı karnım büyüyor. Her gören ayyy erkek bebek çok belli, ayyy erkek bebek karnı sen hiç kilo almamışsın falan diyor. Bugün bimde bile bi teyze oğlun mu olacak kızım falan dedi jfdhksd Yani ondan mı ki acaba vücudun aerodinamiği bozuluyor bu tek tip büyüme yüzünden

benim de oyle iste cok orantisiz vucudum su an karnim yarin doguracakmis gibi buyuk ve onde bacaklarim kalcam az kiloda alsam cok fark yok s hamilelik taytlarini giyiyorum hala, bence bu yuzden tasiyamiyorum kaslarim guclu degil cok orantisiz vucudum su an. kendime aynada bakiyorum bi meme bi gobek goruyorum ikisi buyudu asiri

benim de böyle pişmanlıklarım oldu sonradan rengi falan önemsemeseydim önlük ve kaşığı alırdım hiç yoktan dedim ama boşver ya canımızı sıkmayalım ara ara iniyor fiyatları zaten.

Ya ben kolay kolay evhamlanmam ama 3-4 dakikada bir sol tarafıma adet sancısı gibi ağrı giriyor, belden vurmaya başlıyor sonra bacağıma kadar devam ediyor. Doktor Google’a yazınca direkt doğuruyosun zaten Karnım da sert geldi bi. Anlatamam sana terledim dün gece stresten cam perde açık uyuyakalmışım en sonunda ajfksjsj bi korktum yani yalan yok. Dinlenince falan da geçmedi aksine dinlendikçe girdi ağrı hep.

Küçük doğmuş o zaman haftasına göre ama süt sağmayla alakası yok diyor bence var
Stalklarıma göre öyle yani geç paylaştıysa keseyi bilemicem jdnf ama evet küçük doğmuş, gerek de var mıymış o sütü sağmaya bilemedim
Salı ben de 3.trimestera girdim ihihihihi bana ne ajfksjd anam zaten harfiyat kamyonu gibiyim hareket etmem 5 saat sürüyor sonra da yoruluyorum. Haftada 1-2 sosyalleşiyorum onu da yapamıcaz demek ki netfilikşten devam ajfkdks
Benim hafta ve aylarla derdim var ne zaman giriliyo bilmiyorum ondan dedim jdgkg ben gece eşimin koluna bacağına kafasına kulağına neresi denk gelirse tutunup öyle dönüyorum imkansız diğer türlüsü, napalım son 2-3 ay artık kitap dizi film gitcez boşver

Önde aslında, sanırım ideali 1 kilo 28 haftaya kadar. Seninki de bizimki gibi ilerliyor belli ki bak Leylanınki 29 haftadan onra o kiloda.
Offfff valla daralıyorum ya lütfen zarif bir piremses doğurayım etli butlu olmasın ajfksjfksk günde 2 öğün besleniyorum ben bir de asla yiyemiyorum 3 öğün falan iştahım az hala. 3.5 kilo falan iyi işte keşke siparişle olsa tabi ajfksks

Benimde kız olduğu belli eski pantolonlarımı bir deneyim dedim asla geçemedi bacağımdan yarısında kaldı eşimde zaten senin toton büyümüş diyor karnımda öyle aşırı yok standartlarda

Benim memelerim de başlangıca göre çok büyüdü ama başlangıçta bayağı küçüktü zaten o yüzden çok değişmedi dfksd Ya valla daha nereye gidecek uzanacak bu karın ben bilmiyorum üstelik 32 haftadan sonra hızlı büyür diyenler var. Bebeğin büyümesi yavaşlıyormuş ama annenin karnı daha belirgin hale geliyormuş üff napıcaz

valla bilmiyorum ben artik sitenin bahcesi disinda yuruyemiyorum bile. aksamlari oturup birsey izleyemiyorum popomun ustune otursam surekli pozisyon degistirmekten fenalik geliyor. kabullendim bu sekilde zamanin gecmesini bekliyorum artik

Evet ya benim de şişko çocuk hevesim yok, zayıf olmasın ama boğum boğum kol bacak da çok babaannesini anımsatacak bana istemiyorum dfhksd Bir de sürekli kilosuna laf atarak sevecekler falan diyete de sokamam kuş kadar çocuğu dfhkds

Ben de dün nst'deyken foti çektim eve gelince bi baktım karın abu geri kalan yerler normal. Garibime gitti mdfk pantolonlar bel harici oturuyo üstlerim karın harici oturuyo ilginç bi vücut oldu

27+3’te benim de 1300 gram yav, şişko mu ki? Kız bi de benimki sjfksksk
Bence değil ya benimki de o haftada 1380 gibi bişeydi. Bugün de 32+1’de 1996 çıktı. Tam haftasıyla uyumlu diyor. Hatta benimki belki biraz minnak olabilir karnım çok çıkmadı. Ben kendim de 2300-2500 gibi doğmuşum. Doktor genetiğe çok bağlı böyle şeyler demişti. Biz nasıl doğduysak bebişler de öyle doğabilirmiş.

Önde aslında, sanırım ideali 1 kilo 28 haftaya kadar. Seninki de bizimki gibi ilerliyor belli ki bak Leylanınki 29 haftadan onra o kiloda.
Benimde 28 de 1150 ydi yarın kontrol var bakalım kaç olmuş o kadar çok süt muz kaşar peyniri yedim ki acaba kilo aldırdı mı bir de tatlıya fazla düşmüş olabilirim canım çekiyor diye

valla bilmiyorum ben artik sitenin bahcesi disinda yuruyemiyorum bile. aksamlari oturup birsey izleyemiyorum popomun ustune otursam surekli pozisyon degistirmekten fenalik geliyor. kabullendim bu sekilde zamanin gecmesini bekliyorum artik
Çok aynıyız canım. Ben bazı günler çok rahat oluyorum ama bazı günler vallahi nefes zor alıyorum. Bu sabah 2 bin adım atmışım mesela bim gezecem diye 7 kere de arabadan in çık yaptım tabi park edip edip, poşet ana kucağı falan taşıdım. Sonunda fenalık geldi ama yine de iyi ilerledim. Bazen var ya şu masadan otoparka zor iniyorum arabada 5-10 dk boş boş oturuyorum çalıştırmadan dinlenmeyi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…