Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,2%
  • erkek

OY: 87 52,7%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    165
Çamaşırları yıkamanın ve utulemenin zihinsel ağırlığı işin kendisinden daha büyük. Ütülemeden önce önceki çocuğumda nasıl ütüledim sürekli, ne gerek vardı diye düşünürken ütüyü hızlı hızlı halledince ütüleme motivasyonumu anladım Şu bir gerçek ki ütüleyip kaldırmak yapılacak işler listesinden bir kalemi siliyor ve insanın kafasını gerçekten çok rahatlatıyor.

Kızlar bişey sorucam az önce bi arkadaşımın oğlu gelmişti 9-10 kilo civarında. Ben de kucağıma aldım sevdim. Baya kızdılar bana kucağına alma sen falan diye. Ama doktorum riskli gebelik değilse böyle şeyler sorun olmaz demişti. Bir anda herkes kızınca irkildim, yanlış mı yapıyorum

tamam riskli değilse bi' şey olmaz ama sen de kendini kör kuyulara atma canım boşu boşuna yerde seviver çocukları ksjhjfs

ne kadar kolay olursa olsun iş, insan bi yatıp uzanmak istiyor :) neyse az kaldı be izinlere 6 hafta nedir :) gelen haftalar giden haftaları aratıyor malesef. geçen bi çatı ağrım geçti bir gece öyle rahat döndüm ve uyudum ki . sabah eşime bunun güzelliğini yarım saat anlattım :) özlemişim hastalıklı gibi olmamayı ya . vücudum eskisi gibiydi bi an sadece bende vakit bulup bi girebilsem hastane çantası falan hazırlayacağım ama henüz öyle bir vakit ve güç bulamadım 37. haftadan sonra yapayım diyorum ama geç kalmış olabilirim gibi de...

Kızlar leke çıkarıcı sormuştunuz biriniz, arkadaşın bunu önerdi bebeğinin kıyafetlerinde kullanıyormuş . Zararsızmış felan

Bugun basşka bşr hastaneye gittim orada yenidoğan ücretsşzmiş ve bağkur borcumuz olsa da analık hakkı denen şeyden yararlanıp normal fiyattan doğum oluyormuş. Kendi takipli olduğum hastanede bunun olmayışı beni üzdü
Üstte de yazdım gerçektem hastaneden hastameye fark var fiyat farkından üzgünüm doktorumu çok seviyorum ama değiştirmeye mecburum arada neredeyse 2 kat fark var ve yenidoğan ücretsiz olan özel hastaneye geçmem lazım. İnşallj bende seveceğim bi doktor bulurum

Küçük bir çocuğu olup tekrar hamile kalan insanlar var mesela, 9 ay kucaklamayacak mı yoo hepsi de kucağına alıyor gayet ağır kaldırmanın düşüğe neden olduğuna dair bir veri yok, ağırlıktan dolayı annenin postürünü zorlamamak için öyle söylüyorlarmış doktorlar. Plesenta vs her şey yolundaysa hiçbir şey olacağını sanmıyorum hamile kadınlar neler yapıyor ya, bizde her şey bir abartı ne bileyim

Senin de doğum fiyatı fazlaymış benimde takipli olduğum hastanede 54 bin bugun başka bi hastaneye gittim özel kadın doğum hastanesi 22 bin dediler ve ne kdar kalırsa kalsın yenidoğan ücretsizmiş.

Kızlar kız bebekler için çok güzel kıyafetler var biz erkek anneleri bulmakta zorlanıyoruz biraz ama cicili şeyler buldum düşünen olursa link atarım fiyatlarıda baya uyguna geldi.

Eklentiler

• IMG_2066.jpeg
    217,1 KB · Görüntüleme: 0
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…