Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
İpler de o kadar çok gelmişki anneme söyledim alsın da bir şeyler örsün diye birde zaten sabah sıra vardı hepsi çocuklulardı kalmaması normal
Baaaaaya vardı ya ip koli koli, aşırı da güzeldi renkleriii. Ben 3 renk olandan aldım ama şişim yok o ayrı mesele fkgk

Takip ettigim bi influncer koymus sling alasim var ama kullanabilir miyim bilmiyorum bunun bebisi de 20 gunluk falan
ben de aldım bel desteklilerden bakalım kullanabilecek miyim mağazada kanguru bakarken kadının biri ilk 2 ay kullanamazsınız kanguruyu hem çok zararlı bacaklarına dedi ayaküstü influce etti beni sling aldım onun yüzünden

Hayır oda bilgisiz dese baktığınız yeni doğan destekli değil kullanamazsınız dese anlarım ama başka markalardakiler bildiğin yenidoğandan itibaren kullanılır yazıyor mesela benim aldığım 3 buçuk kilo itibari ile diyor başka marka da öyle var

Ben OiOi bulamadım herkes ağız birliği etmiş gibi sormadan bitti dediler resmen. Birkaç kitap, diş kaşıyıcı, biberon kurutucu aldım ben de.

Ayıcık yokmu evde kedi dicem kesin durmaz o ben kanguruda denedim ama kediyi bizim ki durdu
Kediyi denedim de yok ağzıma yüzüme tepik ata ata bi hal oldu dmfmf ayıcık falan da yok ya Chucky dönemi travmalı çocuğum ben oyuncak bebeklerden ayılardan falan korkarak büyüdüm kdkf

elimizden geleni yapiyoruz, kendi adima fakat baba figuru ve babanin erkek cocukla kurdugu bag ve iletisim de cok onemli, hatta diyebilirimki anne cocuk arasindaki iliskinden daha onemli. baba erkek cocuk icin rol model oluyor cogu zaman. o sebeple ben de diyorum ki eslerle konusun cocugun yaninda kufur kotu kelime etmesinler, kavga cikarmasin ses yukseltmesinler sabirli olsunlar, esiyle iyi iletisim kursunlar, elleri is tutsun biraz, cocukla ilgilensinler, evde sorumluluk alsinlar cocugu da dahil etsinler tum bunlara- misal meyve mi kesiyor alsin erkek cocugunu yanina birlikte kessin, cocuklar icinde basit keskin olmayan bicaklar var, ev mi supuruyorlar cocuk da isin bir ucundan tutsun, ozelikle baba yapsin bunu. benim oglum 4 yasinda babasinin pesinde ordek gibi geziyor onu nasil kopyalacagim diye tum hareketerini inceliyor. Anneye bu kadar is dusmuyor cok ciddiyim
Bir de kiz cocuklarimiza ozguvenli olup hayir diyebilmeyi öğretelim bence, simdi kiz bebek bekliyorum ben bunu vermeye calisagim kizima elimden geldigince. Hangi cinsi severse sevsin- ona deger vermeyen abuk sabuk konusan kaba saba insana hayir diyip arkasini donup gitmeyi bilmeli. Ozel ve cinsel hayatinin sinirlarini kendi cizmeli kimseye verecegi hesap olmamali. Ben bunlari kazandirmak istiyorum kizima sahsen, ogluma da ayni sekilde aslinda- ama oglanlar babanin agzinin icine bakiyorlar daha cok o ayri

Son düzenleme:
Kizlar bu incia siveno sadece temizliyo leke cikarmiyor ya. Acaba leke cikarmak icin hangisini kullanmak lazim?

Dedigin gibi aldigim fyata duser kasimda da . Onu garanti edemem kendime ya dusmezse gecen sene cok guzel dusmustu arabalar ama onun icin suan 2-3 aylik hamile olmam lazim ki bekliyim . Belki kasimda dogurucaz kim bilebilir iptal iptal iptal

Yenidogandan itibaren olanlar neden zarari olsun ya. Cok biliyo o ama ben evde kanguru kullanamam zor olur sling daha kolay ilk 1-2 ay icin . Sen hangisinden aldin?

Önlük ve kaşık aldıysan tabak nette indirimde zaten ordan tamamlayabilirsin kombini
istediğim renk yoktu o yüzden onları da almadım maalesef dün e bebekten online alışveriş yaparken fark ettim tabak kaşık falan bimle aynı fiyata geliyordu. Ama beğendiklerim ben diğer alışverişleri yapana kadar tükendi. Neyse ya aman yine indirim olur galiba, olmazsa da canımı yoramam daha fazla

Kendimi yeni hamile kaldığım zamanlardaki belirtileri tekrar tekrar yaşarken buluyorum
Bel ağrısı, mide bulantısı, sivilcelerime, akıntıda artma .. normal mi dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…