Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
baskı yapıyor olabilir canım benim de bacak arasındaki kemiklere baskı yapıyor kafa aşağı olduğu için
Dün akşam resmen yemek yiyemedim arkama yaslanıp yedim kafasından ötürü sen kaç haftalıksın canım kaçıncı haftada döndü senin ?

Kızlar çok merak ediyorum en önce hangimiz doğurcak

Eşimle tartıştık gece, o saatten beri bebo çok çok az hareket ediyor ya 1-2 kere hissettim hissetmedim belki. Çok canım sıkıldı
Aile hekimimi değiştirdim ve yenisi çok tatlı bir kadın. Bana kadın doğumcu gibi konuştu ve dedıkı bırak eşinle tartışmayı, birbirinize yüksek sesle bile konuşmayın, bebek hepsini duyuyor ve senin hissini hissediyor dedi. O sebeple kuzum "koy totosuna" desem ayıp olmaz heralde. Üzmesinler bizim gibi hamişleri ❤ bir de haber izleme sakın dedi. Benim işim haber gibi zaten, stresin göbeğindeyim. Ondan tansiyonum da 18e çıktı zaten işyerinde. Olabildiğince az sinir stres yazıyorum reçetemize kuzum ❤ sıkma canını köy g.... Tne

Ben de bu uygulamayı yakın zamanda yabancı bir sayfada görmüştüm, ince ince siringalara dolum yapıyordu ve 45 dk sağdım bu kadar çıktı falan diyordu Doğum sonrası dakikalar saatler harcayacağım bu işe zaten, erkenden hiçbir yerimi 45 dk sıktıramam

Eklentiler

• IMG_2757.jpeg
    109,6 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_2758.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 6
İnstagramda bir post görmüştüm, bebek annesinin kizdiklarina, onu üzenlere tepkili olur gibisinden, onu direkt eşime attım

Dimi ya bana niyeyse cok lüzumsuz geldi. Ama yapmak isteyen de yapsın tabi tercih meselesi daha önce görmemiştim bir yerden ben burda paylaşılınca gördüm ilk ufak caplı bir sok yasadım vay be insanlar nelerle ugrasıyor diye

Ya duyuyodur tabi ondan üzüldüm ekstra zaten. Benim Allah'tan sosyal medyam yok yoksa deliririm o görüntüleri vs gördükçe ama haberden ben de çok kaçamıyorum sektörüm gereği ama orada bırakmaya çalışıyorum mecbur
İnstagramda bir post görmüştüm, bebek annesinin kizdiklarina, onu üzenlere tepkili olur gibisinden, onu direkt eşime attım
Bana da at bulunca djgjg

Umarım öyle olur benim de içimi rahatlattınız teşekkür ediyorum :) şu an kırmızı mor karışımlı olarak yukarı doğru büyüyorlar . Daha 27 . Haftamdayım ama karnım 30 falan :)

ay az önce bunu düşündüm biliyo musun önce kimi darlicaz acaba nasıl doğurdun diye kjsdkjsjk

ben şu an 30+1'deyim. 2 hafta önce kontrolde söyledi kafası aşağı duruyor artık diye ondan önce çok değiştiği için bir şey dememişti. Umarım bir daha dönmez dedi.
Dün akşam resmen yemek yiyemedim arkama yaslanıp yedim kafasından ötürü sen kaç haftalıksın canım kaçıncı haftada döndü senin ?

Kızlar çok merak ediyorum en önce hangimiz doğurcak

Umarım öyle olur benim de içimi rahatlattınız teşekkür ediyorum :) şu an kırmızı mor karışımlı olarak yukarı doğru büyüyorlar . Daha 27 . Haftamdayım ama karnım 30 falan :)
İki tane oldukları için falan olabilir mi acaba?
Maşallah

Karnımın büyümesi o kadar hoşuma gidiyor ki Aynada kendime bakıyorum, bu benim, hamileyim ve bu yüzden karnım büyümüş Allah isteyip dileyen herkese sağlıkla, kolaylıkla nasip kısmet etsin inşallah

30.haftadan sonra bir uyku hali geldi iyice ekrana bakarken yazılar kayıp gidiyor gözüm kapancak gibi oluyorkafamı koyup uyuma hayali kuruyorum tuvalete kaçıyorum uykum açılsın diye. Bizim ofis penceresiz birde ışıklar ekranlar. eve gidip uyumak istiyorum artık. Ekim sonu izne çıkcam diye kendimi teselli ediyorum toplam işe geleceğim 16 gün kaldı hadi bakalım

Kızlar birde bilen var mı? Şimdi izne çıkacağız ya. Doğum iznindeki rapor ücretimiz ne zaman yatacak doğum sonrası mı? Farklı farklı şeyler okudum 2 3 parçada yattı demişler. Doğum sonrası başladı demişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…