Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
benim ilk trimesterdeki öğleden sonraki uykum geri geldi. Son 1 haftadır öğleden sonra yatsam uyurum modundayım. dün saat 22:00'da uyudum bugün yine aynı. uyuklama durumu geri gelen var mı

Benimki neyden hala anlayabilmiş değilim, acımasa yine sorun değil zaten de acı var bayağı bir Amin canım, inşallah. Sağlıkla gelsinler de önemli olan o

benim ilk trimesterdeki öğleden sonraki uykum geri geldi. Son 1 haftadır öğleden sonra yatsam uyurum modundayım. dün saat 22:00'da uyudum bugün yine aynı. uyuklama durumu geri gelen var mı
Perocuk şeker nasıl gıdıyor ? Doktor bana çok kısıtlamışsın biraz ye dedı dıyetısyen gramlı ye dıyor ne yapacağımı şaşırdım valla

Ben de öyle. Öğleden sonraları aşır bir uyuma isteği oluşuyor. Hatta 2li kanepede bir iki kez katlana katlana kıvrılıp uyumuşum iş yerinde yarım saatte her yerim ağrıyıp uyanmıştım. Geceleri çok erken yatmıyorum 12yi mutlaka geçiyor da sabah uyanmakta zorluk ve öğleden sonra biraz uyuma isteği devamlı oluyor. Ama ben gece uykusunun kalitesizliğine yoruyorum daha çok. Sabaha kadar dön, kaşın, tuvalete kalk uyuduğumuzdan bir şey anlamıyoruz ki

Bana 75 gr protein dedi diyetisyen günde erkeklerde daha fazlaymış senin kızdı galiba sana da 60 falan yeter bence

Güle güle kullanın canım Beşik sallanan model mi? Bizim de beşiğimiz yarın geliyor benziyor gibiler ama bizimki 3 kademeli sallanan modelden. Şöyle bir şey

gerçi orası da var ben erken yattım da noldu 3 kere kedi yüzünden 3 kere tuvalete uyandım. saat başı uyandım yani. bi de enerjim de yetmiyo artık

Yok canım sallanan değil bu model simdi annemde kalıyorum burası üçünde ayrı alıcam ama karar vermedim chicco beğeniyorum da bakıyorum şimdilik senındr hayırlı olsun

Perocuk şeker nasıl gıdıyor ? Doktor bana çok kısıtlamışsın biraz ye dedı dıyetısyen gramlı ye dıyor ne yapacağımı şaşırdım valla
valla yavrum doktor insülini artırdıkça şekerim de direnip çıkıyor. Bu hafta başında 110-120ydi sabah tokluk şekeri. Bugün yine 150'yi buldu. Yani hiçbi şey yemesem yine çıkacak. 2 hafta önce bebonun ağırlığı iyi diye böyle devam dedi hala sıkı diyet insülin ölç ye ölç yeme devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…