Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Linki var mı bi bakabilir miyim ? Bu arada sana Allah hepimizden çok sabır versin ya biz bir tanesini taşıyamazken artık sen iki canı birden

Endol işe yaratacaktır canım benim endol hem suyumu azalttı hem de kasılmamı azalttı. Hala hastanede misin? Rahim ağzı ölçün kaç çıktı? Benim cuma 23mm çıktı. Doktor aynı devam dedi

Ondandır bebiş. Sen kullanmazsan yine o düzeylere çıkabilir o da hem bebek hem senin için tehlikeli olabilir. Benim vücudum bunu bir şekilde tolere ediyordur. Ya da en azından ben öyle umuyorum
evet sanırım bu yüzden benim artık insülini düzenli artırıyo hiç yetmiyo.

aslinda tahmin ettim damarlari acar kan akisini hizlandirir diye bacak masaji da oyle sanirim. ben bunlari hic bilmezken ilk gebeligimde cahil cesaretiyle hepsini yapmistim sukur birsey olmadi tabi, bu sefer daha bilincli hareket ediyorum. kisa tutup cekiyorum dizime yakin koyuyorum esime de bacagima masaj yaptiriyorum ama arayi baya actim odeme iyi geliyor rahatlatiyor ama bir yandan da doguma yakin haftalarda oneriliyor aslinda dogumu hizlandirmasi adina.
arkadasim hem masaj hem sicak kuvet hem akapunktur yaptirmisti kolay dogumu olsun diye 38. haftasinda kolayca suni sanci falan almadan dogurdu acilmasi da cok iyi oldu.
Aslinda ertelemek lazim boyle seyleri en azindan 37. haftaya kadar falan ama ben cook kontrollu bir sekilde yapiyorum rahatlamak icin

ben bi de uyurken yastığımı çevirmeyi de seviyorum ondan istemedim

Kızlarcım tekli göğüs pompasında avent mi lansinoh mu ikisinden birini sececeksek. Arastıranlarınız vardır mutlaka beni bi aydınlatırsanız sevinirim biraz hazıra koncam ama

ben aksamda rahat edemiyorum esimle ayni koltukta oturamiyoruz on kez tuvalete kalkarken donup dururken sen artik gidip yatsan mi demeye basliyor bana. benim ilk gebeligimde de boyleydi canim, baskalarini bilmiyorum da ayni sey tekrar ediyor bende herhalde vucut yapimdan. rahatca koltukta da oturamiyorum. gunduz daha iyiyim aksam basliyor bunlar

Al benden de o kadar midem acaip agrıyor yatma pozisyonundayken oyle zarar vercek bir sey yemiyorum ayrıca gün içinde de agrı yanma yok normalde. Soluma hiç yatamıyordum midem agrıyor diye bir iki gündür baktım sağıma yattıgımda da agrımaya başladı ayrıca sırtımın sag tarafına da cok kötü bir agrı giriyor. Geceler iyice zorlaşmaya başladı ya hadi hayırlısı

Bence de akşamlar gündüzlerden zor zaten. Ben bazen sırf oturamaz olunca artık yatayım diyip gidiyorum yatmaya orası daha da zor oluyor. Valla bulantılara çok laf ettik de 3. Trimester en beteri çıktı cidden. 3>1>2 yani zorluk sıralaması

Kızlar HELP kamuoyuna sunuyorum, Zara’dan bayıla bayıla şu sepeti aldımdı ama şimdi geldi baktım beklediğim gibi değil gibi sanki. Doğal ürünlerde renk değişikliği olabiliyor tabi ama bana biraz eskimiş yamuk yumuk geldi. Ne dersiniz

Eklentiler

• IMG_5243.jpeg
    94,3 KB · Görüntüleme: 37
  • CE483AC6-7E44-466B-AD85-CE3770AA16B8.jpeg
    129,5 KB · Görüntüleme: 38
  • 043DAE2A-BC6F-4A11-ABD5-3D9266A709E0.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 37
  • f2dd18e5-955d-43e9-8232-8975921bf89d.jpeg
    122,6 KB · Görüntüleme: 36
ondandır ya . demekki çok dar bizim çatımız açıla açıla bir hal oldu . kırılacak diye korkuyorum valla çatır çutur ses geliyor arada
yaa ben de ablama sordum da 2 hamilelikte olmamış 3.de olmuş. Kendisi de diyordu 2 çocukla ayakta kalmakta çok zorlanıyorum gece zor uyuyorum dönemiyorum diye. Bi de 36da doğurdu. Doktor dedi benzer olabilirsiniz. Beni aldı bi telaş dkdjdj

Aynı aynı vallahi aynı. Midemde sırtımda da keskin keskin ağrılar. Sanki aynı noktayı bir şey deliyor gibi. Daha da zaman çok ya napıcaz cidden nasıl geçecek 2 ay Bazen 37-38de gelişimini tamamlasa da kendiliğinden doğsa diye geçiriyorum içimden. Sonra da bencillik yapıyorum diye kendime kızıyorum bebek için 1 gün 1 gün sen kendini düşünüyorsun diyorum

Yanlar görselde de öyle biraz yamuk duruyor canım bence de doğal olduğundan. Çok muntazam olsa doğallığı sorgulanır zaten plastik mi falan dersin. Rengini dert etmiyorsan bence kullanılır ben olsam iade etmezdim geri çok da tatlı ayrıca Bebiş için miydi bu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…