Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
sen acaba ev yemeği mi sevmiyorsun atıştırdığın için mi yiyemiyorsun ben çok acıkıyorum çünkü

Seciyorsa gitsin disarda yesin bulmus da bunuyo. Allahtan benim kocam ne versen yer yoksa yok yani ugrasamam.

Benimde böyleydi kan düzenli kullan yine artmazsa kan serumu takarız dedi doktorum bunu duyunca bende bir düzenli hap içimi başladı haftaya ptsi gitttiğimde kan idrar alacak yine bi de karadut özü içiyorum sade sodayla karıştırıp artık inşallah yükselmiştir

Seciyorsa gitsin disarda yesin bulmus da bunuyo. Allahtan benim kocam ne versen yer yoksa yok yani ugrasamam.
ama her gün zaten yapıyorum ortak bi şey bulup yapıyorum o yüzden yapmasam ok gitsin yesin dışarda ama bi de o mu masraf olsun şimdi lkjdfljd her hafta 2şer doktora gidince fedakar ana oldum şimdiden.

Oy kuzum allah yardımcın olsun. Gercekten zor yani insanın gebelikte de iradesine bu kadar sahip cıkabilmesi tebrik ediyorum vallahi. Annelik işte insanı nelere sabrettieiyor

ama her gün zaten yapıyorum ortak bi şey bulup yapıyorum o yüzden yapmasam ok gitsin yesin dışarda ama bi de o mu masraf olsun şimdi lkjdfljd her hafta 2şer doktora gidince fedakar ana oldum şimdiden.
Ortak bisey buluyorsan guzel ben yaptiklsrina mik mik yapiyorsa diye demek istemistjm

Kayınvalidemin en yakın arkadaşının kızı yollamış. Onunda erkek bebeği var 1 yaşında. Maddi durumu epey iyi bir kız amerikada yaşıyorlar yazılım şirketler var. Yürüteç konusunda olumsuz yorumlar var aslında ama tanıdığım bilgisine de güvendiğim biri araştırarak aldığını düşünüyorum inşallah iş görür

Eklentiler

• 87c67b2f-1069-47a7-95e2-fd6301a374aa.jpeg
    77,9 KB · Görüntüleme: 27
sen acaba ev yemeği mi sevmiyorsun atıştırdığın için mi yiyemiyorsun ben çok acıkıyorum çünkü
Yok ya çok severim ama o kadar midem almıyor çorba içtim doydum mesela yanına yemek no bi de ekmek falan da vardı yiyemedim yine ben sık sık az az yiyorum şimdi ekmeğin üstüne fıstık ezmesi sürcem o öğlenki hakkımı orda kullanayım barş

benim seminerden sonra iki hafta daha çalışmam gerekiyor dayanabilirsem halledicez inşallah ya bi bakmışız bitmiş gitmiş

bana çorba da yasak mesela un var içinde diye fıstık ezmesi yasak yağlı diye Komple mahrumiyetteyim ben ühühühü

1 saatten fazla tutmazsan içinde riski en aza indirmiş olursun kız değilde erkek bebekler için daha çok önerilmiyor orasına baskı yaptığı için ama uzun tutulmazsa bir sıkıntı olmaz heralde

Oy kuzum allah yardımcın olsun. Gercekten zor yani insanın gebelikte de iradesine bu kadar sahip cıkabilmesi tebrik ediyorum vallahi. Annelik işte insanı nelere sabrettieiyor
aynen meğersem ne kadar güçlü iradem varmış diyorum ara ara hayret ediyorum ben hayatım boyunca diyet yapamayan düzenli şeylerden nefret eden biriyim her şey terse döndü

Ama fenerbahçeliyse eşin giydirmez tabi benimkide fenerli asla giydirmezdi anlıyorum onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…