Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 66 41,0%
  • erkek

OY: 86 53,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    161
geçen size bu kız kardeşimin eşinin durduk yere bizimle konuşmamasını anlatmıştım. Güncel olarak kendisi annemle konuşmuyor diye biz annemle görüştüğümüz için bizimle görüşmek istemediğini söyledi cevap bile yazmadım kdfjhjkdh (sinirden güldüm) kardeşim de annemle kocasını barıştırmaya çalışmalarında annem diyo ki dün bana. size gelelim sizde konuşalım. ben de dedim kusura bakma kimse yüzünden erken doğuramicam kendi başınıza halledin. küçük kızımın bana sunduğu en büyük lüks ne yaparsanız yapın modu oldu. eskiden olsa hepsiyle ayrı ayrı ilgilenirdim şükürler olsun kendime gelmişim.

14 senelik evlilikten bildiriyorum birseyler beklemeyi bırakalım cok oldu kocamdan. Dogumgünüm mü ben ayarlıyorum rez yaptırıyorum evlilik yıldönümümü yine ben, tatile mi gidilcek en ince ayrıntısına kadar ben planlayıp ayarlıyorum. Adam anlamıyor cünkü süprizden birseyden ben de beklentiye girdikce daha da üzülüyorum. Ee napcaz diyorum evlilik yıldönümü yaklasıyor ayarla bir yer gidelim diyor adam dümdüz o zaman bari ben de her zaman gidemiyecegimiz lüks istedigim yerleri secip rez yaptırıyorum giyinip süsleniyorum o da ödüyor 0 risk 0 beklenti

kardesinin esi mi cok gecimsiz normalde boyle bir istekle gelmemesi lazim. ben konusmuyorum sen de konusma denmez normalde

kardesinin esi mi cok gecimsiz normalde boyle bir istekle gelmemesi lazim. ben konusmuyorum sen de konusma denmez normalde
sülalede kimseyle konuşmuyor demem yeterli olur sanırım.o gün bana durduk yere dünyanın lafını söyledi tek kelime etmedim. yine kardeşimin hatrına gelin oturup konuşalım biz aileyiz sebepsiz küslük olmaz yazdım eşine. ben sizinle görüşmek istemiyorum siz annenden tarafsınız falan yazmış ben de hiçbi şey yazmadım. tarafsınız dediği anneme gidip gelmemiz. ben alıştım bi de nişanımdan önce de düğünümden önce de aynı şeyi yaptılar şaşırmadım üzülmedim de bu sefer. nişanıma kardeşimin eşi gelmedi düğünüme ikisi de gelmedi.

pek de iletisim kurulacak biri degilmis o zaman birsey kaybetmezsiniz. annenle gorusme denmez zaten kimseye. es kocasina / karisina bile dememeli bu lafi kaldi ki damat soyluyor.

pek de iletisim kurulacak biri degilmis o zaman birsey kaybetmezsiniz. annenle gorusme denmez zaten kimseye. es kocasina / karisina bile dememeli bu lafi kaldi ki damat soyluyor.
ayy kardeşimin de burnundan geldi 2 haftadır annen de annen diye. benim tek üzüldüğüm bebeğim olacak yaa insan onun hatrına hainlik yapmaz. sinirlenmiyorum bile artık kimseye insan anne olacağı zaman daha bi korumaya alıyor psikolojisini.

Çocuksuz son plan diye yazınca anılarım depresti doğumdan 1 gün önce çok ağlamıştım bu son yalnızlığımız artık ben bile bana kalmışım diye hormonlar iste...ama o kadar haklısın ki 1 gün sonrasi hayatın bambaska oluyor ve sua. Yaptığınız her plan çok çok değerli...

kardesinde mi annenle konusmuyor kendi annesiyle yani? o nasil sey oyle

kardesinde mi annenle konusmuyor kendi annesiyle yani? o nasil sey oyle
2,5 senedir konuşmuyorlardı daha 2-3 ay oldu barışalı. Çook karıştı işler yani. zaten onlar evlendiğinden beri hiç huzurla geçinmediler annemle. Daha evleneli 1 yıl olmamıştı kardeşimi getirdi kapıya bıraktı o zaman annemle de küs değildi. Sebep benim annem yok sen de görüşmeyeceksin. Yani annem başta olmak üzere hepimize düşman aslında.

Bizde de oyle benim kocam yer bilmez mekan bilmez hep ben ayarlarim o konuda alistim skinti yok ama busefer onemli geldi bana. Yani bi sorar insan naptin . Sanirim hormonlardan . Hava da sansima cicek gibi gidilirdi yani. Onun da ofkesi var yarin calisiyorum izin almistim iptal ediyorum dedim et et aksama cikariz diyo hala yok ya bak biyer belki bulursun de se ona da ok . Tamam yogun calisiyo falan da ben de oyle calisiyorum. 2 gundur ozur diliyo ama bana hic gecmiyo bi kere hevesim kursagimda kaldi.

Sanirim oyuzden bu kadar beklentiye girdim . Yoksa zaten hep ben ayarliyorum ama beceremedim bu sefer bi de onun tepkisiz kalmasina cok sinirlendim. Halbuki bul biyer git bosver onu basiretim baglandi resmen

Hormonlar katil eder adamı çok cok normal kimsede suç bulmaya gerek yok duygusallık zaten tavan. Ama o planlar neyse hepsini yapın bir an önce en güzelinden en sacmasinaaaa

Sanirim oyuzden bu kadar beklentiye girdim . Yoksa zaten hep ben ayarliyorum ama beceremedim bu sefer bi de onun tepkisiz kalmasina cok sinirlendim. Halbuki bul biyer git bosver onu basiretim baglandi resmen
Hormonlar katil eder adamı çok cok normal kimsede suç bulmaya gerek yok duygusallık zaten tavan. Ama o planlar neyse hepsini yapın bir an önce en güzelinden en sacmasinaaaa

Yuh

Ay gerçekten en iyisini yapmışsın ya kız kardeşine çok kızıyorum elin adamı kim de olay buralara geldi triplere girdi milletn gelini yapar sizde damat arayı bozmuş Allah akıl versin umarım kardeşiniz de tavrını koyar kocasına

ne kadar zor bir insan ya kardesin nasil seviyor ve evli boyle biriyle.. daha dogrusu nasil evlendi sevdi

Tebrik ediyorum, kendi mutluluğunun, kafa rahatlığının sorumluluğunu almak budur Benim eşim de aynısı, üstelik etrafımda 10+ yıl evli tanıdıklarım da genelde hep bu şekilde. Hatta çocuklarını kurslara, doğum günlerine götüren de %90 hep anneler. Gönülsüz değilse, yapılan plana uyarken sıkıntı çıkarmıyorsa benim için de hiç sorun yok, son yıllarda en azından Hatta artık doğum günü hediyesini falan da soruyoruz birbirimize, kimse için "Bu muydu hmpf :/" modu olmuyor, kafalar rahat Romantik gelmeyebilir kimilerine ama ben artık evde yapılan bir işi, ben kafamı dinlemek istediğimde çocuğumuzla güzelce zaman geçirmesini ya da normal şartlar altında benim sorumluluğumda olan bir işin ben söylemeden yapılmasını, alışveriş listesinde benim unuttuğum ama ihtiyaç olan bir şeyi kendi düşünüp almasını bin buket çiçekten daha romantik buluyorum

Ay narsist deli ya nasıl evlendi bu kızcağız bu adamla çocuk falan yok sanırım böyle gitcekse kurtulması daha hayırlı sanki

Ay narsist deli ya nasıl evlendi bu kızcağız bu adamla çocuk falan yok sanırım böyle gitcekse kurtulması daha hayırlı sanki
kardeşimin gözüne perde inmiş gibi benle bile 1 sene konuşmadı onun yüzünden. kardeşim de çaresiz falan da değil mali müşavir bi de. işte bazı kadınlar böyle ezilmekten saygısızlıktan hoşlanıyor. o yüzden ben yargılamaktan vazgeçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…