Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Valla calismam lazim aslinda maasim da iyi ama artik gucum yok mental olarak . Yaptigjm is asiri mesai gerektiren bi is ve cocukla mumkun degil. En azindan bi sure. Oyuzden bakabildigim kadar bakip bi sekilde is aricam
ne isi yapiyorsun? ayrilinca tekrar bulmak kolaysa senin icin bir sure cocuk buyuyene kadar bir yil falan ara verebilirsin. ilk sene anneye ihtiyac duyuyorlar baya, baba da ayni aslinda ama bizim ulkemizde babalik izni maalesef iyi degil- gerci cogu yerde oyle

Kızlar bir süre oturduktan sonra ayağa kalkınca aşağı doğru bir ağırlık hissediyor musunuz böyle baskı gibi? Son zamanlarda idrara sıkışmışım gibi oluyor ama biraz yürüyünce geçiyor.
evet canım aşağıdan çekiyormuş gibi tam dik duramıyorum sanki, yürüdükçe düzeliyor. bir kaç gün üst üste yüzünce iyi gelmişti, uzun süre oturmak yatmak iyi gelmiyor 😒

Ayyy kız nasıl oldu o genetik mi çoğul gebelik ailenizde 🥹🥹 Çift embriyo transferi falan mıydı yoksa 🥹😇
İkizlerin annesi olan yengemin teyze çocukları ikizdi, annemin amca tarafında var bir de sanırım. Yani yakınlarda kimsede yok 😁 İki yengemde de pcos vardı yumurta güçlendirici kullandılar ondan diye düşünüyoruz ama onda da çoğul gebelik ihtimali %5 falan. Aynı ailede üst üste ikiz üçüz denk gelmesi bizim şansımız oldu yani 😁😁

Kızlar lohusa sepetinde indirim var son dakikaları ne kadar doğru bilmem ama ben sipariş verdim 😻😻
IMG_1010.png

Eklentiler

• IMG_1011.png
    IMG_1011.png
    200,1 KB · Görüntüleme: 33
ne isi yapiyorsun? ayrilinca tekrar bulmak kolaysa senin icin bir sure cocuk buyuyene kadar bir yil falan ara verebilirsin. ilk sene anneye ihtiyac duyuyorlar baya, baba da ayni aslinda ama bizim ulkemizde babalik izni maalesef iyi degil- gerci cogu yerde oyle
Denizcilik sektorundeyim ben logistik . Oyuzden bulurum diye dusunuyorum.

İkizlerin annesi olan yengemin teyze çocukları ikizdi, annemin amca tarafında var bir de sanırım. Yani yakınlarda kimsede yok 😁 İki yengemde de pcos vardı yumurta güçlendirici kullandılar ondan diye düşünüyoruz ama onda da çoğul gebelik ihtimali %5 falan. Aynı ailede üst üste ikiz üçüz denk gelmesi bizim şansımız oldu yani 😁😁
Onların çoğul gebelik olasılığını artırdığını duymuştum da gerçekten aynı aileden 2 geline de denk gelir mi yani çok enteresan olmuş 🥰 Bir araya geldiğinizde sadece 2 ayrı tarihte doğan 5 torun 😂 bugün videosunu gördüm de dedim ki eskiden birine ah ederken beşiz doğurasın falan derlermiş ya neyi kast ettiklerini anladım. Aslında ne kadar zor bakımları Allah sizinkilerin de yardımcısı olsun 🥰🙏

Onların çoğul gebelik olasılığını artırdığını duymuştum da gerçekten aynı aileden 2 geline de denk gelir mi yani çok enteresan olmuş 🥰 Bir araya geldiğinizde sadece 2 ayrı tarihte doğan 5 torun 😂 bugün videosunu gördüm de dedim ki eskiden birine ah ederken beşiz doğurasın falan derlermiş ya neyi kast ettiklerini anladım. Aslında ne kadar zor bakımları Allah sizinkilerin de yardımcısı olsun 🥰🙏
Üçüzlerin annesi hamile kalmadan önce ikiz doğuran eltisini kıskanan gelin üçüz doğurdu diye şaka yaptı. Çok geçmedi üçüzlere hamile kaldı, öğrenince ikimizinde aklına o an geldi. Yenge bile demem ben yani ismiyle hitap ediyorum görümcelik eltilik vs dalga geçeriz hep. Ama işte her şeyin şakası yapılmazmış onu anladık 😁😁 Şu an çok şükür ikizler 7 üçüzler 3.5 yaşındalar. Ama inanılmaz yıpratıcı bir süreç, manen de madden de halen zorlanıyorlar yani.

Kızlar sabah 8:30da randevum vardı içeceği içtim kanı verdim bekliyoz bakalım. 730 gram 31 cm günüyle uyumlu dedi. Bakalım şekerde ne çıkacak. Bi de benden idrar kan falan da aldılar.

X