Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Yarın istanbula gidiyorum canımlar annemin operasyonu için. Hem bana hem annişe şans dileyinizz annemin operasyonu normalde risksiz ama ameliyat sonuçta insan korkuyor, hep de tek olacağım bu dönemde onun stresi de ayrı üzüyor beni ama halletcez inşallah
Canim bu arada yeni okudum inşallah annen hızlıca sağlığına kavuşur sende stressiz atlatırsın 🙏🏼 herşey güzel olacak de ve olsun 😊

Güzel görünüyor canım bu, m pozisyonu da iyi ama bel desteği yok. Babybjörn Mini gibi yani ama netten videolarını izlemek lazım takıp çıkarması pratik olmalı. Mini’nin çıkarıp takması inanılmaz kolay ama bel desteği yok, bu da öyle gibi. Videosunu izle mutlaka
İzlesem de anlamam şimdi hiç araştırmadım emannn

Kızlarım her şey yolundadır umarım 🤞🏻

Eskiden karınca gibi hareketliydim şimdi yarım saat ayakta dursam belim ağrıyor 🤕 illa bi 15 dk uzanmamı istiyor gibi 😬 yürüyüş pilates falan azaltıyor ağrıyı ama ağrının üstüne gidersem bazen yataktan kalkamayacak hale geliyorum ☹️ sizde de var mı bel ağrısı ?
Hemi de nasıl gülom 🥹😂

Güzel görünüyor canım bu, m pozisyonu da iyi ama bel desteği yok. Babybjörn Mini gibi yani ama netten videolarını izlemek lazım takıp çıkarması pratik olmalı. Mini’nin çıkarıp takması inanılmaz kolay ama bel desteği yok, bu da öyle gibi. Videosunu izle mutlaka
Wellgro Comfy 4 In 1 Kanguru, Bebek TaÅıma Kangurusu Fiyatı, Yorumları - Trendyol Sence bu nasıl fiyatı baya uygun alanlar memnun kalmış hem bel destekli hem m pozisyonlu gibi

Yarın istanbula gidiyorum canımlar annemin operasyonu için. Hem bana hem annişe şans dileyinizz annemin operasyonu normalde risksiz ama ameliyat sonuçta insan korkuyor, hep de tek olacağım bu dönemde onun stresi de ayrı üzüyor beni ama halletcez inşallah
Allah şifa versin canım kolaycacık ve sağlıklı bir şekilde atlatırsınız inşallah ♥️

Anneciğin ve sana bol şanslar kuzum. Sağlıkla gidip gelin inşallah. Annen sağlığına kavuşsun inşallah 🙏🏼❤ kolaylıkla atlatın
karnım füze olmus uçacak yakında 😂😂
bugun kontrolüm vardı doktora sinir oldum ırkcılık yapmak da istemem ama Hintli bir doktor denk geldi birbirimize kıl olduk.
durduk yere aspirine baslatmak istedi beni prelamskiyi önlermiş de yüksek tansiyonu engellermiş. Dedimki benim dusuk tansiyonum hep daha demin yine dusul cıktı siz ölçtünüz her seferinde boyle benim yuksek tansiyon problemin yokki diyorum, yaştan dolayı asprin iyi olur diyor sanki 50+yım deliye bak ya.

kanı inceltir iyi olur diyor bana, pıhtılaşma olmaz diyor, belki zaten böyle bir sorunum yok kan testimi yaptınız dedim ya ya da ben bir şikayetlemi geldim size ya da anormal birssy mi gorsun ultrasonda diyorum. Yok cok iyi suyun bebek kilon bebeğin kilosu. ee ne zaman dedim ya

onu geçtim bana soruyor sezeryan mı isterssm normal mi diye ilki sezaryan diye tekrar onu isterm diyorum riskleri soyle boyle diyip beni korkutuyor..

uyku problemim var huzursuz bacak sendromumda var ekstra magnezyum kullanmamı onerirmisin diye sordum, magnezyum eksiğin mi var diypr bana. testleri hastane yapiyor bize sonuc gelmiyor bajabilecegimiz sistem yok, bakin ekraninizdan var mi dedim doktor olan sizsiniz

delirdim bugun ya sinir kupu ayrildim yanindan.
glutoz tolerans testini oneriyormusunuz zorunlumu diyorum yas itibariyle evet diyor 😂 Bugun kendimi yaslilar kulubu olsa oraya sokasim geldi o derece 🤣

hicbir konuda bilgi alamadan ciktim bosuna trafikte araba kullandim 2 saat doktoru bekledim sinir stres eve dondum.
Oyy görüşüne bakmaktan yazdıklarını okuyamadım 😍 ben de kendime diyorum 6 aylık böyleyse 9 aylık nasıl olacak acaba diye. Maşallah iyi büyüttük bebişleri

Kızlar bir süre oturduktan sonra ayağa kalkınca aşağı doğru bir ağırlık hissediyor musunuz böyle baskı gibi? Son zamanlarda idrara sıkışmışım gibi oluyor ama biraz yürüyünce geçiyor.

Anneciğin ve sana bol şanslar kuzum. Sağlıkla gidip gelin inşallah. Annen sağlığına kavuşsun inşallah 🙏🏼❤ kolaylıkla atlatın

Oyy görüşüne bakmaktan yazdıklarını okuyamadım 😍 ben de kendime diyorum 6 aylık böyleyse 9 aylık nasıl olacak acaba diye. Maşallah iyi büyüttük bebişleri
eveeet cabucak gecse su son 3 ay. icinde tasimak guzel bir o kadar da zor artik, hic duzgun uykum kalmadi gobegim rahatsiz ediyor uykularim boluk iyice. biraz da dogumdan korkmaya basladim yine zaman yaklastikca.. hayirlisiyla alsak kucagimiza

X