Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bugün nasıldın yorgunluk oldu mu mesela ben pek fena olmuştum eve zor attım kendimi hemen yemek yiyip yatmıştım ben normalde şerbetli tatlı falan sevmem zaten en fazla çikolata bendeki tatlı anlayışı o yüzden midir nedir vücudum sarsıldı baya

İçtikten sonra verdim idrarı. O yüzden glukoza çok şaşırmadım. Ama şekere şaşırdım evet diyet önerir muhtemelen ben de bir cihaz alıp ölçüm yaparım. İkinci saat de 150 çıkmış

Daha almadım sadece hesap yaptık beybi daha bunları diğer sitelerle karsilastirma faslım var sonra eylülün ilk haftası alisverise gitcez

Kızlar istanbul anadolu yakası tercihen kadiköy civarında bu tarz mobilya yaptırabileceğim veya alabileceğim yer arıyorum önereceğiniz yerler var mı

Eklentiler

• IMG_1372.jpeg
    131,8 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_1371.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_1370.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_1308.jpeg
    156,3 KB · Görüntüleme: 68
Canım doktora gittim bugün, doktoru değiştirdim ben bu arada. Onzyd 8 mg tableti 5 gün boyunca aç karna sabah saatlerinde almamı söyledi, devam ederse artıracağız. Zofer tarzı bir ilaç sanırım bu da.
Seninde tüp bebekti ve normal doğum destekçisi bir doktor arıyordun diye hatırlıyorum nereye geçtin acaba? Ben de doktor değiştirdim ama doktor tüp bebek olduğu için sezeryandan yana konuştu benimle.

Kızlar e bebekte %50 indirim var tekstil ürünlerinde, onun harici cigitte de indirim vardı ben topladım kıyafet battaniye falan. Civilde de var indirim haberiniz olsun

Seninde tüp bebekti ve normal doğum destekçisi bir doktor arıyordun diye hatırlıyorum nereye geçtin acaba? Ben de doktor değiştirdim ama doktor tüp bebek olduğu için sezeryandan yana konuştu benimle.
Önce Medical Park Maltepe - Refika Gasimova’ya geçtim, iletişimi çok güçlü çok tatlı bir doktor normal doğumu da destekledi ama sorduğum sorulara telefon üzerinden 2-3 gün cevap alamayınca tedirgin olup değiştirdim, senin böyle bir tedirginliğin yoksa bence tanış kesinlikle seversin. Bir de ne bileyim Türkiyedeki bir üniversiteden mezun olursa daha iyi olur diye düşündüm kendimce. Bugün Medical Park Göztepe - Gökmen İyigün’e muayene oldum, tüp bebek doktorumun da arkadaşıymış ilgisini alakasını sevdim ama aşırı sıcakkanlı değildi profesyoneldi diyebilirim. Sonrasında mesaj attım 2 saat sonra döndü mesela, normal doğum için de 37.haftada çatı muayenesi yapacağız ondan sonrasında karar vereceğiz dedi, tüp bebek diye illa sezaryen olacak diye bir şey elbette yok dedi. Bilgili ve profesyonel bir doktor bence, ilk izlenimim böyle :) biraz uzun oldu ama ben çok aradım sana da yardımı dokunur belki

Gökmen hocayı duymuştum biraz sert ve soğuk ama çok iyi bir doktor diye okumuştum o hastanede en yoğun o sanırım. Bir de bana orada çalışan arkadaşlarım Nur Dokuzeylül Güngör’ü önerdiler yakinen tanıyorlarmış çok tavsiye ettiler. Ben şuan Koşuyolu Medipol’e geçtim ama doktor ilk muayene diye numarasını vermedi diğer muayene 1 ay sonra çat bir şey oldu napıcam bilmiyorum, normal doğum konusunda da senin durumun özel diğerleri gibi suni sancı vermem zorlamam bebeğe bir şey olursa napcan dedi ve kötü senaryoları bana sundu açıkçası haklı olsa da yaklaşımı hoşuma gitmedi. Medipol’de zaten sigortamda %75 karşılıyor o da ayrı bir sorun. Gerçekten doktor ve hastane konusunda bir tutturamadım gitti.

Grupta bi kaç kişinin şeker konusunda doktorun diyet önerdiği yazısına denk geldim senin sizlerin kiloları aşağı yukarı ne kadar yani zayıfta olsanız diyor mu size şeker yüksek diyet yapmak gerek kilo ne kadar etkiliyor bu durumu

Benim tüp bebek doktorum da aşırı konuşkan ve sıcakkanlı biri değildi ama çok güveniyordum ve her zaman ulaşabiliyordum, o yüzden hiç sorun olmadı. Gökmen hoca için de öyle bir beklentim yoktu o nedenle, diğer doktorla yarım saat sohbet ediyorduk haftaya tekrar gel kontrol hakkını kullan diyordu ama reçetemi yanlış yazmış 2 gün sonra güncelleyip gönderdi mesela verdiği takviyeler ve bilgiler beni tatmin etti açıkçası. Anlaşamazsam Nur Hanım’a da bakarım teşekkür ederim. %75 sıkıntı evet, Medical Park iyi bu konuda. Doktor bulmak çok zor, hele ki tüp bebekse.

Evet Medical Park o bölgede bizim de normalde ilk tercih ettiğimiz hastane ben de eşimi ikna edebilirsen geçmeyi düşünebilirim çok hastane baktık artık yordu bizi. Umarım seninde sürecin memnuniyet ile ilerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…