Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Evet canım, bu gece son kez alacağım yarın yazdırırım ilacı Prilam’a göre epey pahalı. 10 tablet 300 küsür lira, Zoferle aynı ama etken maddesi.
B Aya pahalıymış evet inşallah etki eder canım ya, bitsin artık bulantıların. Ben prilamı içerken baya rahatım şuan. Sana prilamı etki etmiyordu sanki demi?

B Aya pahalıymış evet inşallah etki eder canım ya, bitsin artık bulantıların. Ben prilamı içerken baya rahatım şuan. Sana prilamı etki etmiyordu sanki demi?
Aslında ediyor canım ama inanılmaz uyku yapıyor, sürekli sersem gibi oluyorum bir de geceleri çok uyanmaya başladım Prilam’a bağlıyorum. Bir de en az 2 tane içmem gerekiyor etki etmesi için hala beslenmem kötü, bulantım olmasa bile bi nahoşluk var midemde sürekli karbonhidrata yöneliyorum bu yüzden vicdanım sızlıyor.

Benim iştahımı baya açtı. Çikolata ve ekmek aşırı yiyorum. Sersemliğim ilk zamanlar gibi değil. O azaldı. Bakalım yeni ilacın nasıl etki edecek. İnşallah fayda görürsün kuzum

Ben görmüştüm bunu görüntüsü çok tatlı, çok severim puanlı şeyleri :)
Kuzum sen bilirsin. Şimdi bu elele sallanan anne yanı çok güzel ama bunu alınca bir yaşından sonra yine park yatak almak gerekir mi acaba? Bebeğim odasına hemen geçmez diye düşünüyorum ben ama bilemiyorum ya. Aslında böyle minnak birşey de alasım var ama sonra park yatak alacaksam iki kez masraf olacak? Se ne dersin

Şimdi videolarını izledim çok tatlıymış ❤ kaç yaşa kadar kullanılıyor acaba? Bebeğin boyu kaç yaşa kadar sığar fikrin var mı kuzum? Kilo 15 civarıymış da.
Evet 15 kilo civarıymış. Yorumlarda biri 22 aylık bebeğini yatırıp çekmiş baya da sığmış bence baya uzun süre götürecek inşallah öyle olur. Olmazsa satarım zaten daha büyük bakarım

Evet 15 kilo civarıymış. Yorumlarda biri 22 aylık bebeğini yatırıp çekmiş baya da sığmış bence baya uzun süre götürecek inşallah öyle olur. Olmazsa satarım zaten daha büyük bakarım
22 aylık bebek giriyorsa çok iyi. Ben de beğeniyorum bu kibar modelleri ama sonra park yatak almak zorunda kalırsam diye cesaret edemiyorum.

22 aylık bebek giriyorsa çok iyi. Ben de beğeniyorum bu kibar modelleri ama sonra park yatak almak zorunda kalırsam diye cesaret edemiyorum.

hamileliğin benim için ennnn zor kısmına geldim huzursuz bacak sendromu. son 3 ayda yakaladı beni ne uyutuyor ne rahat oturabiliyorum aksamları. bir onceki hamileliginde de cektim bundan. Benim gibi yasayan var mi by durumu varsa ne yapiyorsunuz. esime masaj yaptiriyorum ama anlik rahatlama sagliyor yarim saat sonra yine ayni. nedir arkadas cozumu bunun neyse yapicam ya

Benim iştahımı baya açtı. Çikolata ve ekmek aşırı yiyorum. Sersemliğim ilk zamanlar gibi değil. O azaldı. Bakalım yeni ilacın nasıl etki edecek. İnşallah fayda görürsün kuzum
İnşallah canım. Ben de pis pis şeyler yiyorum ya, tatlı hiç aramıyorum ama hamburger, pizza, döner, köfte falan yiyorum kilo da aldım baya bu ay. Prilam iştah açıyor demişti doktorum ama abartmadan yemek daha iyi ya, hiç yiyememek çok kötü. Su hala midemi bulandırıyor benim çok zorlanıyorum

Ben de aynen böyle besleniyorum. Tıkınırcasına yiyorum hatta. Su sıkıntım 4. Ayda bitti çok şükür. Senin hala su sıkıntın varsa zAten prilam yetmiyordur bence. Ben baya çok su içmeye başladım. Su önemli. İnşallah bol bol içersin bu yeni ilacın sayesinde

Ben de aynı şekil de 5. Aya kadar 1 kilo alıp 5-6 arası 4 kilo almışım. Doktor şok oldu. Göbeğimde diyor burası yağ olmuş bunlar bebek değil dedi

Canım bunun ölçülerine bakmak lazım, park yatak 70x110 falan oluyor genelde bayağı idare ediyor. Kuzenimin bebesi 3.5 yaşında hala park yatakta düşün. Bu model 1.5 yaşına kadar idare ediyorsa bence güzel ama, süre olarak da yeterli. Bir de herkese göre değişir tabi ama bence 1 yaşından sonra oda ayırmak çok zor oluyor zaten kocayla askerlik arkadaşı gibi oluyorsun bu süreçte çocuk seninle ne kadar uzun süre yatarsa o kısım da iptal oluyor pedagojik olarak da bebenin olduğu odada fikfik yapmamak gerekiyor ayrıca bir de şöyle bir şey var bebek ilk 2 sene sert yatakta yatmalı diyor doktorlar ama park yatakların iç yatakları incecik sünger mesela. Ben İdaş’tan bebek yatağı aldım taş gibi, kalınlığı da 10 cm, ideali buymuş. Açıkçası ben park yatak görüntüsünü de sevmiyorum, yatak odan büyükse ikea tarzı çıtalı beşik alıp sonra odasında da kullanabilirsin. Acele etme araştır bence biraz daha

Yok canım zar zor 2 litreyi zorluyorumdur ama sanmıyorum, dışarı çıkınca yine içiyorum ama evde hiç yok nerdeyse. Benim midem küçüldü ama maşallah kilo alıyorum inşallah iyi gelir canım

Ben 10 kilo aldım 5 ayda hep göbek demek ki içinde 400-500 gr bebek var nihayetinde
İlk aylarda çok fazla gezdim sonrasında diyetisyenle devam etmiştim. Ama nefsi köreltmek çok zor. Doktor diyo her ay 4 kilo alırsan sıkıntı büyük. Onu dediğinden beri yemediğim kalmadı inat gibiyim resmen. Haftaya da ailemin yanına gidicem 10 günlük. Kaç kiloyla dönerim bilinmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…