Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kayınvalidem sen erken doğurcan dedi bana niye bilmem öyle doğmuş içine. Erken derken kasım sonunu bulmaz ortasında dedi. Mecbur hastane çantasını hazır edicem şimdi korkudan fngj
Kötüyü çağırmasın ya birde kasım ortası senin için baya erken değil mi o haftalar zamanında gelsin bebiş

Bilmiyorum ki normal istedi benden enfeksiyona bakmak için galiba ama bende evden çıkmadan önce yapmıştım hatta dedim yoktur ama yinede gireyim tuvalete diyede geldiydi biraz sende gir belki gelir biraz
Üçte birini dolduramadım yine de verdim. Kimseye de söylemedim bir şey. Zaten hep çok varmış gibi oluyor gidiyorum damla damla. Özlediğim şeylerden biri de tatmin edici bir işeme performansı
Bebeğin başı aşağıya gelmiş son zamanlarda hissettiğim ağırlık ondan da olabilirmiş

Ben de bilmiyorum hiç, evde yer yok katlanılabilir olanlardan alcam ben de ama ne biliyim öyle çamaşır sepeti gibi içime de sinmedi çok
Kötüyü çağırmasın ya birde kasım ortası senin için baya erken değil mi o haftalar zamanında gelsin bebiş
34-35 oluyo bilmiyorum ki

Ben de bilmiyorum hiç, evde yer yok katlanılabilir olanlardan alcam ben de ama ne biliyim öyle çamaşır sepeti gibi içime de sinmedi çok

34-35 oluyo bilmiyorum ki
Bende onun çamaşır sepeti var başkalarına bakıyorum katlanan ama gereksiz pahalı geliyor onlar bana katlanmayalarda nereye koyacam diyorum hala bir muamma şuan indirim kodunu yakalasaydım setini 300 e alacaktım mis gibi çokta pahalı değil gerçi normaldede

Bende de var ondan bi şey yapamıyorum çocuğu çamaşır gibi yığacakmışız gibi hissettiriyor dkgmg

Dun arkadaslarla bulustuk valla biz hep elde yikadik cocugu dedi yatakta yatmadi hep yanimizda yatti. Her saat basi kalktim emzirdim dedi. Goguslerim hep yaraydi dedi . Dedim hepsini bi arada demeyeydin bi dustum

cok az kullaniliyor aslinda eger rahat bir kuvetin ve ya dusa kabinin varsa bebek kuveti hic almadan sadece yeni dogan oturagi da olabilirsin. kuvet cok kisa sure kullaniliyor

Burts bees seviyorum ben yagini sampuanini. Aveeno da guzel ama onu buyuyunce aldim 3 yasindan sonra. Mustelada kullandim yag 2 yasindan sonra simdi de losyonu var ama sanirim ben yine yeni dogan icin Burts Bees alicam.

boy farkı var beybi bu set halinde ama ben de tek alıcam. 500 tllik küçük olandan alıcam ben de. zaten 6 ayı geçince oturarak banyo yapıcak gerek yok kocaman küvete. maşrapayı katlanmayan alıcam dediğin gibi.

boy farkı var beybi bu set halinde ama ben de tek alıcam. 500 tllik küçük olandan alıcam ben de. zaten 6 ayı geçince oturarak banyo yapıcak gerek yok kocaman küvete. maşrapayı katlanmayan alıcam dediğin gibi.
Boy farkıysa mantıklıymış, en uzununu alalım o zaman hangisiyse. Ben de uğraşamam büyük küvetle falan benim gtüm zor sığıyor eve zaten, rampa gibi aparatlar var 6 aydan sonra orda yıkarız dediğin gibi

yaa burda marketler eczaneler ve bazi bebek markalari anneye hediye cantasi veriyor uye oluyorsun email adresinle sadece sonra sana gonderdikleri kod ile gidip ici hediye dolu cantayi aliyorsun istedigin kadar farkli marketten al kimse kodu okutmuyor bile. Bizde yeni öğrendik iki ayrı marketten aldım dün içinden mam biberon mam emzik 2şer tane, aveeno bebe losyonu, 0-2 yaş diş macunu, ıslak mendil, bepanthen pişik kremi, pamuk falan çıktı.
değişik markalar değişik hediye paketlei veriyor..
Trde de olabilir belki bebe markalarının anne hediye paketleri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…