Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benim tat koku şeyim olmadığı için elma limon ayırt edemezdim zaten İnşallah canım. Acıktım ama ya zaten akşam 9dan beri açtım.
Tosbiğin son hali bu da. 767 gram olmuş teyzeleri oğluşum
Maşallah çok tatlı :)
Bu da benim oğlum kızlar down sendromlu riskli denmişti ilk haftalarda sonra düşük risk çıktı sizce benziyor mu durmadan bakıyorum anlayamadım

Eklentiler

• WhatsApp Görsel 2024-08-24 saat 16.13.47_2a0b50c3.jpg
    116,5 KB · Görüntüleme: 70
Bu da benim oğlum kızlar down sendromlu riskli denmişti ilk haftalarda sonra düşük risk çıktı sizce benziyor mu durmadan bakıyorum anlayamadım
Burun kemiğine bakılarak hiç benzemiyor canım detaylı ultrasonda bakılmadı mı her şeyine kaç haftalıksınız?

Kaçıncı haftadasınız? Ense kalınlığı, serçe parmak, emme, el ayak açma kapama refleksleri normal mi ona göre daha iyi anlaşılabilir

kızlar şeker yüklemesi testini özel de mi devlette mi yaptırdınız. özel ise ücreti neydi devlet ise nasıl bir sistem işliyor hangi bölüme randevu almak gerekiyor vs

Kaçıncı haftadasınız? Ense kalınlığı, serçe parmak, emme, el ayak açma kapama refleksleri normal mi ona göre daha iyi anlaşılabilir
25 haftalık ense kalınlığı vardı şuan yok çok şükür diğer bulguların hepsi normal bir bebek gibi görünüyor diyor doktorlar çok şükür tek sıkıntı ilk haftalarda ene kalınlığı oldu 2. düzey de düşük risk ayrıntılı da da bir sıkıntı yok dendi ama hep bir kuşku oluştu artık yüreğimde Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Bence gönlünüzü ferah tutun, bulgular da normalse inşallah hiçbir şey yoktur. Bu haftalarda genelde daha belirgin oluyor anomaliler. Çok muallakta ve huzursuz iseniz test yaptırabilirsiniz

Ben buna çok yükseldim. Dün gittim baktım öyle küçük de değil. Ama aşırı pahalı geldi of. Deniz kenarında falan da kullanılır mı bilmiyorum ilerleyen zamanlarda. Ya da internetten satılır mı acaba

Bence gönlünüzü ferah tutun, bulgular da normalse inşallah hiçbir şey yoktur. Bu haftalarda genelde daha belirgin oluyor anomaliler. Çok muallakta ve huzursuz iseniz test yaptırabilirsiniz
Ayy inşallah çok şükür bulgularda bir şey yok anomalileri de yok olsa mutlaka test yaptıracam çok teşekkür ederim.

outoffit Evet bakıldı burun kemiği var dendi ama doktorlar yine de doğunca belli olur diyor yani o korkuyu gebelik boyunca yaşayacağım maalesef. 25 haftalığım şuan da.
İnşallah korkuların boşa çıkar canım gönlünü ferah tutmaya çalış bol bol dua et Diğer organlar da riskli durumlar görülmediyse ben çok zannetmiyorum. Sendromlu bebeklerde kalpte bağırsaklarda gözlerde falan da sıkıntı çıkıyor sanırım genelde. Ense kalınlığı nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…