Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
kızlar 3 haftadır diyet yapıyorum. çok iyidim. bu akşam içimdeki canavar serbest kaldı ne bulsam yedim fenalaştım resmen çarpıntı baş ağrısı mide bulantısı tavan yaptı

Kızlar 26. Haftadayım, 2 gündür kasık ağrısı yaşıyorum rahim büyümesi ile ilgili olabilir mi, yaşayanınız var mı?

Kızlar 26. Haftadayım, 2 gündür kasık ağrısı yaşıyorum rahim büyümesi ile ilgili olabilir mi, yaşayanınız var mı?
20+6’dayım benim de başladı tekrar. Devamlı olmuyor ama aralıklarla vuruyor her gün, çarşamba doktordaydım normal dedi. Bugün tekrar kontrolüm var soracağım, bence normaldir ama insanın içine kurt düşüyor yine de

Ben de bunu beğenmiştim, çok satan markaymış. İlk etapta lazım olur mu emin olamadım ama olur gibi, şu temel ihtiyaçları bitireyim de geçicem bunlara sjfkskd

Elfobaby Enjoy and Learn - Katlanabilir - Extra Large - Çift Yönlü - Oyun Halısı ve Matı 150X200 (Taşıma Çantalı)

Bu mide yanmalarimi tikanmalarimi sordum doktoruma gaviscon ya da rennie surup 3 kere gunde kullanabilirsin dedi. Yeminle kahvedeki dayilar gibi surekli gogsumden ses gelio deliricem artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…