Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Eşin 1 ben 2 bu gidişle 😂😂 yani ilk detaylıya gittiğimde yerimde otursaydım hiç böyle sorunlu geçmeyecekti gerçekten 😂 kendim kaşındım . Eşimde kızıyor çok napayım hof
Neyse olsun yine de iki doktorda sıkıntı yok 10 tane daha gezmezsen bir şey olmaz. 😂

Ben bu beslenme işlerini de saldım ya, ben de böyle hayal etmemiştim çırpılmış yumurta üzeri avokadolu kahvaltılar düşledim hep hamileyken ama hayatlar kuru ekmek üzeri ezine peyniri anam djfkdk olduğu kadar napalım, vitaminleri eksiksiz alıyorum allahtan. 9 ay kusan var onlar ölsün o zaman, bebe alıyor alacağını sigara alkol içme çok da bkunu çıkarma yeter kafasındayım ben. Elimden gelen şimdilik bu en azından
Al benden de o kadar. Hep çalışmayı, evde olmamayı bahane ettim de olsam da dediğin gibi yapmazdım kesin hatta daha çok aç kalırdım. İş yerinde yine doğru düzgün dört çeşit yemek geçti boğazımızdan her gün 😂 Komşum var ikinci bebeğini doğurdu ilkinde de bunda da sadece çubuk kraker ve çilekle beslenmiş. Yaz kış hormon demedim ilaç demedim yedim başka bir şey yiyemiyordum diyor. Kışın bile kasa kasa çilek almışlar manavdan nereden buldularsa shhss Çocuğu 9 yaşında şimdi cin gibi maşallah 🥰 Her şey gebelik değil ya bunun emzirmesi var, çocuklukta güzel beslemesi var. Hikaye burada bitmiyor yani doğumdan sonra başlıyor asıl 😂

Kızlar herkese selamlar Aralık sonunda 3. Bebeğimi kucağıma alicam inş. Doktor ilk haftalarda kızım olacağını söyledi sonraki kontrolde 16 haftada erkek dedi kafamız karıştı önceliğimiz tabiki hayirli sağlıklı evlat olması ultrason görüntüsünü atsam tahminde bulunabilir misiniz anlarlayanlar varmış

Kızlar hepsiburada’da Siveno’da indirim var. İkili çamaşır deterjanı ve elde yıkama bulaşık deterjanı aldım bebek için.

Yine tabi ki görümcemden gördüm shshhs Ama o bunları bin kere araştırmadan almaz o yüzden ben güveniyorum şahsen 😂

Siveno %100 Doğal Bebek Çamaşır Sabunu Kendinden Yumuşatıcılı Bitkisel Deterjan Konsantre Vegan 750 ml X 2 Adet

Siveno %100 Doğal Emzik Ve Biberon Temizleyicisi Bitkisel Elde Bulaşık Sabunu Nemlendirici Vegan 500 ml

Kızlar hepsiburada’da Siveno’da indirim var. İkili çamaşır deterjanı ve elde yıkama bulaşık deterjanı aldım bebek için.

Yine tabi ki görümcemden gördüm shshhs Ama o bunları bin kere araştırmadan almaz o yüzden ben güveniyorum şahsen 😂

Siveno %100 Doğal Bebek Çamaşır Sabunu Kendinden Yumuşatıcılı Bitkisel Deterjan Konsantre Vegan 750 ml X 2 Adet

Siveno %100 Doğal Emzik Ve Biberon Temizleyicisi Bitkisel Elde Bulaşık Sabunu Nemlendirici Vegan 500 ml
Biz de aldık Edayla bunlarıı

Kızlar herkese selamlar Aralık sonunda 3. Bebeğimi kucağıma alicam inş. Doktor ilk haftalarda kızım olacağını söyledi sonraki kontrolde 16 haftada erkek dedi kafamız karıştı önceliğimiz tabiki hayirli sağlıklı evlat olması ultrason görüntüsünü atsam tahminde bulunabilir misiniz anlarlayanlar varmış 😊
Hayırlı olsun 🙏🏿 tahmin ederiz elbet 😅

Ben de sabah trendyoldam istedim aynı fiyattı. hiç de araştırmamıştım ama dogru karar olmuş demek ki sevindim 🤗

Hep anlık şeyler ya . İyi diyorsun bişi çıkıyor . Ama şunu anladım çok doktor kafa karışıklığı yapıyor . Hepsi farklı konuşuyor .
Ben sana demiştim canım devlette perinatolog başka bişeyler daha söylerse canın sıkılmasın diye. Çünkü öyle oluyor. Özelde iyi doktora git sürekli ordan şaşmamaya çalış yoksa bu hamilelik süreci stresten geçmiyor. Amniyon konusunda kafanı karıştırdıysa özelde varsa kendi doktoruna git belki de abartılacak bişey olmadığı için söylememiştir.

LeyLA84db LeyLA84db Leyla hanımı date vaadiyle kandırıp masrafa soktum, hükümsüzdür sjfkdk

Eklentiler

• IMG_4576.jpeg
    IMG_4576.jpeg
    117,3 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar selam . Bugün uzun süre hastanedeydik . Perinatologa muayene oldum detaylı . Plasenta previa diyemeyiz tam kapanmıyor sadece yakın konumlu dedi. 32. Haftada tekrar değerlendireceğiz dedi . Aslında buna bile sevinemedim . Amniyon sıvısı azmış yani sınırda . (10cm)
Sıvı akıntımda var diyince hemen test yaptılar . Allahtan gelen akıntı amniyon sıvısı değilmiş . Bu güne kadar hep güzeldi suyum şimdi ne oldu anlamadım .
Önerebileceğiniz bir şey var mı ? Bu sıvıyı nasıl arttırabiliriz ??
Canım geçmiş olsun, bence bebiş daha küçük suyu artar. Çeşitli yerlerde havuç suyu, karpuz duymuştum ama bilimsel olarak doğruluğu var mı bilmiyorum, yanlış yönlendirmek istemem ama zararı da yok en azından. Doktorun ne dedi? Neler uapmak gerekirmiş?

Güzel bir beslenmeyle inşallah arttıracağım . Şaşırdım açıkçası hiç böyle olmamıştı . Allahtan sızıntı çıkmadı canım
Hiç kötüyü getirme canım aklına şu an bir kriz durumu yok sonuçta ve doğuma kadar bu durum hiç sorun yaratmayabilir öyle düşün. Artabilir de belki dönemsel bir durumdur. Perinotolojiye gitmesen bilmeyecektin bile. Dediğin gibi bazen çok doktor da iyi olmuyor, güvendiğin, anlaştığın bir doktor bulup ondan ilerlemek bir sakinlik veriyor insana.

Siveno deterjanı 1500ml e bebekte indirimde 175e aldım geçen gün. Şu an baktım indirimsiz 250tl. Biberon temizleyiciyi de 118den aldım şu an indirimsiz 170tl. O zaman da siveno kendi satıcıyken indirim yapmıştı ama e bebekte daha uygundu yine öyle. Saçma yani aynı ürün kendi satıcı daha ucuz olması gerek. Şu an üzüldüm o sıra hiç haber vermek gelmedi aklıma diye 😔 Keşke haber verseydim sizlere de.

X