Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Her ilişkiden sonra gelmesi ilişki nedeniyle olduğunu düşündürdü bana. İsterseniz bi doktora danışın yasaklayabilir. Biz gebeliğin başından beri asker arkadaşı olduk😄😄. Başta düşük tehlikesi vardı lekelenmelerim oluyordu o süreçte 3 ay yasaktı. Sonra da ben cesaret edemedim. Kaldık öyle.😄
Evet kesinlikle ilişki sebebiyle ona eminim artık bizde bi süre ara vereceğiz mecbur 😁

5be6b5f9-469d-4078-bbd3-436737fd5f16.jpeg
Kızlar ben detaylıdan sonra yeni alışveriş yapmaya başladım🥲 ilk aldığım da dış kundak oldu. Aşırı beğendim, baya kullanışlı geldi bana. Hala almayan varsa düşünebilir

Oyyyy ne güzel 🥰🥰 yenidoğana olur mu sizce? Kış bebesi ya 3 ay kullansa yeter gibi
Bana olur gibi geldi, aslında göründüğünden birazcık daha küçük yani ancak bir kış kullanılır🥲 ama dokusu kumaşı falan baya güzel, pratik olur gibi düşündüm, aynı markanın normal kundağı vardı ama onlardan emin olamadım

Leydiyyz, refakatçiyken bana önerileriniz nolur? Çamaşır suyu ve şu çamaşır sulu mendillerden alıcam tuvalet için, zaten dk başı enfeksiyon geçiriyorum hastanede iyice korkarım şimdi. Başka unuttuğum nolur acaba

Leydiyyz, refakatçiyken bana önerileriniz nolur? Çamaşır suyu ve şu çamaşır sulu mendillerden alıcam tuvalet için, zaten dk başı enfeksiyon geçiriyorum hastanede iyice korkarım şimdi. Başka unuttuğum nolur acaba
Kitap, sağlıklı atıştırmalık falan al. Yedek kıyafet de alırsın belki tiksinirsen vs, koltuk varsa üstüne çarşaf götürebilirsin rahat etmek için. Bir de bebişle ilgili yapmadığın aklında olan bir şey varsa liste, aldıklarını yazmak gibi keyifli bir şeyi ayırırdım ben olsam oraya

Kitap, sağlıklı atıştırmalık falan al. Yedek kıyafet de alırsın belki tiksinirsen vs, koltuk varsa üstüne çarşaf götürebilirsin rahat etmek için. Bir de bebişle ilgili yapmadığın aklında olan bir şey varsa liste, aldıklarını yazmak gibi keyifli bir şeyi ayırırdım ben olsam oraya
Çarşaf vs alcam evet, kitap okuyamam çok çünkü izin alamadım çalışcam 🥹 sağlıklı atıştırmalık da alayım hastanede sıkıntıdan 4 kilo almıştım en son yiye yiye

X