Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Sizden ilk olarak tahlil istenmiş bende direkt 50 olanı içecem gidicem sonra duruma göre ne olur bilmiyorum
3 hafta sonra yaptırcam sonra kontrole gıtcem bunları istemiş

Eklentiler

• IMG_2572.jpeg
    IMG_2572.jpeg
    50,1 KB · Görüntüleme: 55
Ne olduğunu bilmiyorum her doktorun işleyişi farklı bu durumda biz hastalar çelişkide kalıyoruz herkes farklı yöntem deneyince, ben direkt içeceği içip gidecem bakalım benim ki iki Eylül de
İçecegi hastanede mı verıyolar acaba hıc bilmiyorum artık üç hafta sonraya görürüm😂

Haydaa durumlar karışmış iyice :KK43: kumral direkt alanda çalıştığı için daha iyi yönlendirir anam benim Ankara'da tanıdığım yok maalesef İstanbul'dan geldiğim için 🥲

Noldu peki son dakika
Kuşum kendisi korktu ben boşuna ameliyat oluyorum boşu boşuna organ kaybı yaşayacağım. Ya ileride diğerini de alalım derlerse daha 30 yaşındayım falan filan. Ailesi de bu konuda destek oldu biraz. Hazır değilsen olma oğlum falan dediler. Herkesten de az çok cesaret alınca bir de ciddi ciddi tuhaf olunca o an üstüne gidemedik yani. Doktor da bu koşullarda olmaz zaten hasta kendini hazır hissetmeli endişesi olmamalı falan dedi. İşler çorba oldu. Bana tatil merakı falan diyordu. Şimdi doktorlar dahil herkes kendisine dedi ki sen bi tatile falan çık kafanı topla. Geldi lafıma. Ah ah…

Günaydın şekerim,
Çok aksilik olmuş, eşinde sağlıkla ilgili anksiyete meyili vardı zaten patlak verdi demek ki. Çok geçmiş olsun.
İstanbulda güvendiğim bir hocam var psikiyatrist, terapi de yapıyor aynı zamanda. Şu anda tatilde ama önümüzdeki hafta gelecektir, asistanıyla iletişime geçersin en kötü. Özelden yazayım.
Canımmm çok teşekkür ederim. Tamam hemen araştıralım ailesi gitsin de ikna edicem bizimkini onlar şu an işleri biraz çorba yapıyor 🥴

Bunu ne kadara aldınız trendyolda 1000 küsür tl, neden bu kadar pahalı özelliği ne?
1062 tl ye almışım ben de. Çok sıcak tuttuğu için battaniye gibi şeylere gerek kalmıyor kışın doğacak bebekler için baya rahat. Bir de kaliteli gerçekten kumaşı poları falan, muadilleri de var sanırım ama

Daha çok eşinin ihtiyacı var sanki ama o hariç herkes gidecek gibi 😂 panik bozukluk vs olmaması için bir destek olsa çok iyi olur canım naçizane fikrim.
Ya sorma en nefret ettiğim şey böyle zamanlarda yapılan gereksiz şovlar. Kv’min gözünde arpacık çıkmış, eşimi duyduğundan beri yemeden içmeden kesilmiş, uyku uyuyamamış onu anlatıyor bize. İyice anacım biz seni gel de kendi dertlerini anlatıp çocuklarının ilgisini üzerine topla diye mi çağırdık, eşim bir yandan ablası bir yandan anneyle ilgileniyorlar. Bu sefer de ben yaşayacağımı yaşadım be çocuum beni dert etmeyin faslı başlıyor. Ayyy içim şişiyor aşırı ilgi manyaklığına maruz kalmaktan valla. Neyse ki kayınbabamın aklı çok başında. Ameliyat olmayacaksa toplanıp gidelim biz niye hamile haliyle bu kıza yük oluyoruz zaten üç aydır çektiği dert azmış gibi diyor. Ama annenin ve ablanın daha gidesi yok gibi bakalım 😒 Aslında çok derinlemesine psikolojik incelemeler yapılmalı aile ilişkileri konusunda bence 😂

dış kundak ben bundan aldım, gayet güzel kaliteli kalın ve yumuş, deli gibi para vermeye gerek yok owli diye. 🤗
migie dış kundak
Allah’a çok şükür eşim idareci ben akademisyenim maaşımız bunları almaya yetiyor ama ben bu bebek alışverişini toplumun ziyadesiyle abarttığını düşünüyorum . Ne alacağımı bilmiyorum artık gerekli gereksiz o kadar çok şey var ki Allah affetsin hepimiz için çok kıymetli evet bebişlerimiz ama biraz abarttığımızı ve israfa gittiğimizi düşünüyorum. Gerekli öz ihtiyaç dahilinde alışveriş yapmak istiyorum ama o kadar ıvır zıvır ürünler üretilmiş ki ……

Çok geçmiş olsun. Sanırım panik atak kirizi gibi bişey oldu. Zaten kafası çok karışıktı eşinizin. Belki bir süre ertelemek ve bu aşamada destek almak sizin için daha iyi olacaktır. Ankarada olması elzem değil dediğiniz için söylüyorum Eskişehirde Serhat Türktan var. Online görüşür mü bilmiyorum ama ben kendisinden memnun kalmıştım.
Evet canım, kaygı bozukluğu, karar verememe, pişman olma korkusu, aşırı derecede düşünme ve gelecek için kaygılanma ne ararsan var yani şu an. Destek alması bence de çok iyi olur şu süreçte. İnşallah kabul eder. Çok teşekkür ediyorum 🙏😘

X