Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Valla tek derdimiz bu olsun da bizim yatak çok yüksek ya sanki asla anne yanı olmuyor bu park yatak. Ben sürekli inemem yataktan şimdi bile inerken zorlanıyorum dikişli halimle nasıl incem yav
benim yatağım da çok yüksekti. ben ahşap beşik kullanıyordum öncesinde yatak dibinde duruyordu ama yine de almak zor oluyordu bi eşim kalkıyordu bi ben. dikiş de seni en fazla iki gün zorlar diye düşünür diye düşünüyorum. inş çok güzel geçer ve çok hafif rahat hissedersin kendini.

Ya da yatağı değiştirelim nasıl fikirrrr? Ben kocamı iknaya çalışıyorum sen 2 gün sürer diyosun anam yapma fjfk

kızlarım bu aralar her şeyi kafama takıyorum, aniden ağlama geliyor üstüme ve tutmuyorum ağlıyorum. annem de diyor hamilelik psikolojisine sokmuşsun kendini düşünme falan… kolay mı ya düşünme hiç aklımdan çıkmıyor ki fiziksel iyiyim psikolojik kötüyüm bu günlerde…

Allah yardımcın olsun sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip eder inşallah hep yazdıklarını okuyorum çok üzüldüm sana benimde 5 tane kaybım var hiçbir zaman Allahtan umudumu kesmedim buda benm sınavım dedim ve hayırlısını istedim Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Neden meyi kafana takıyorsun mesela ters bir durum mu var. Bende böyleyim aslında

oyy çok kötü ama güldüm affet inş başıma gelmez. ben de bebeyle uyuduğumda ya düşerse diye zıplayarak uyanıyordum hep. sağa sola battaniye yastık falan diziyordum
Ay gül ya, bi de diz ameliyatı olmuştum ondan galiba dizim kitlendi sabah uyandım ayağımı aşağı indirdim ama dizim çalışmadı skfkfkf kedi bi yandan kaçışıyo eşim korkudan napacağını şaşırmış nolduğunu anlamamış ben hem gülüyorum hem ağlıyorum, az tımarhane gibiydi

Katılıyorum ya saldım ben de, bu zamana kadar eskisini kullandım zaten

Evet ben önerdim, her ağladığında emzik verirsen geçerli bu. Bütün gün ağzında emzikle geziyorsa bastırıyorsan doğru tabi, uykuya geçişlerde vs seni emzik gibi kullanacağına düz emziği tercih ederim ben. Bazı bebeklerin emme refleksi ve ihtiyacı çok fazla, onlarda sağlıklı bir şey.

Bazen öyle oluyor, stres vs herhangi bir sebep olduğunu düşünmüyorum. Şişkinlikten olabilir bence

Ay ben gunduz is yerinde ogle yemegi yemeye gidiyorum donuste sanki biri karnimi geriyo eliyle 2 ye ayrilacak gibi gergin oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…