Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Bebek kamerası ne aldınızz? Wifi olsun istemiyorum korktum accuk
Yurtdışından gelecek olanlara tavsiye aldırın oda sıcaklığı ölçme çift yönlü konuşma ekrandan istediğiniz gibi kamerayı döndürme sakinleştirici müzik dinletme özelliği var. İstediğiniz kadar kamera alıp bağlayabiliyorsunuz o ekrana 65 Euro’ya falan geldi.

Eklentiler

• IMG_6918.jpeg
    85,9 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:

Ben kullanıyorum, sigortacı karşıladığını söylemişti.
Bende hastaneyi aradım fiyat ve tss karşılıyor mu diye sordum ikisini de yanıtlamadılar sigortaya ulaşmakta işkence olduğu için canım kızlar sizlere sormak istedim zaten detaylı beni sarstı fiyat olarak şekere de vermek istemiyorum yani tssnin anlamı kalmaz zaten bunu da karşılamazsa

Birşey diyeceğim ben sigorta yapacağım zaman bana liste vermişlerdi neler dahil diye size vermediler mi orda yazar dahil mi değil mi

Ben bir kontrol bir muayene oluyorum artı tahliller vs hiç para vermiyorum. Demir serumu yazdı doktor sadece serum için eczaneye ödeme yaptım. Detaylıyı hiçbir sigorta karşılamaz ki 1 saat sürüyor neredeyse, ben şu an Medical Park’a gidiyorum perinotoloji için sistemden randevu alamıyorsunuz hastaneyi aramak gerekiyor. O tamamen özel bir muayene, zorunlu da olmadığı için normal.

Boyunu sormadım yazıyor ama ultrason kağıdın da hatırlamıyorum şuan ama kilosu 600 gr kilolu Bi bebek dedi yanş ancak olur demek
Tontik olabilir de olmayabilir de soylenenlerin %20 altı ya da üstü çıkabiliyor. Benim 38. Haftada 3900 görünüyordu kızım hatta doktor emin olmak için radyologa gönderdi. O da aynisini söyledi 2800de doğabilir 4500 da gelebilir dedi. Sonuç 3 kilo doğdu

Kilolu olması sorun değil korkum şekerden kilolu oluyor diyorlar ya tabi dediğin gibi net öyle de olmayabilir doktorlar da kesin sonuç veremiyor tartıya koymuyorlar sonuçta

Bende özel sigorta yok ama bence karşılar zaten sadece 260 tl verdim yükleme için ekstra . Pahalı bişi değil ya kesin karşılarlar diye düşünüyorum

Ben önce şehir hastanesine gittim 15-20 güne kadar yaptıklarını ama 4 tane doktorları hastaneden çekildiği için artık yapmadıkların söylediler takipli olduğum hastaneye gittim 4.400₺ ye yaptırdım herşeyine detaylıca bakıp anlattı ama yarım saat sürdü sürmedi daha uzun bekliyordum üzüldüm ama bir sorun çıkmadığı için bişey demedim

Bende askı için arayış içindeydim süper oldu çok teşekkürler

Her şey iyiyse bebek gösteriyorsa yarım saat sürüyormuş

Sadece şeker değil ki meyvede de şeker var pilavda da şeker var bazı yiyeceklerde maalesef var normalde tatlıcı değilimdir bende de çikolataya aşırı düşüyorum bu ara

Ben paso Avrupa Yakası izliyorum yemek falan yaparken Akşam da eşimle Kurtlar Vadisi izliyoruz Arada Mozart falan açayım bari bende yavrum şimdiden kültür şoku yaşamasın.
Ay bizde eşimle yemek yerken avrupa yakası izliyoruz instadan reels izlerken bebem aşırı hareketleniyordu demek ondan seslere tepki veriyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…