Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ohh tamam ozaman yoksa siscek biyerim dun de cips istedi canim onu bi bertaraf ettim ama suan cok sicak koladan kacamiyorm😝
Ben de aşırı cips severim normalde dün şundan aldım File’den içeriği baya iyi krizlerde en azından iyi oluyor :)

Eklentiler

• IMG_5695.jpeg
    IMG_5695.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_5697.jpeg
    IMG_5697.jpeg
    114,3 KB · Görüntüleme: 53
Sevi bebe markasında vardı sanki bu tarz bir kundak ama polar değildi, ev çok sıcak olur kışın ben polar vs düşünmüyorum zaten. Bir de Owli’nin boyun kısmı sıkıyormuş bebeleri 6.aydan sonra falan daha iyi olur sanırım. Ergopouch için de çok rahat değil diyenler var bilemedim ben de
Evet polardansa pamuklu esnek kumaşlar öneriyorlar. Ben de sonra ki süreçte Zuppers kelebek kundaklara geçerim diye düşünüyorum.

Elimden geldigince ama tatilde koptum gittim 😝 pizza , hamburger patates vb . tup bebek olayna basladigimdan beri daha daha dikkat ede ede aliskanlik haline geldi:)) ama tabiki olmasi gerektigi gibi degilim . O surecte neler yaptim yazsam aklini kacirmissin sen dersin😂
Ben o süreçte de rahattım gerçi benim çok ani oldu tüp bebeğe başlamam. Transfere girmeden 15 dk önce hastanenin bahçesinde sigara içmiştim ajdksksk

Kızlar English Home’da acayip bir indirim var çift kişilik pike takımları 900 düşmüş ben 1400 almıştım 😒😒 bebe eşyaları da öyledir ama bizim buradaki çok küçük bir mağazaydı yoktu bu hafta bakıcam. Battaniye, nevresim ihtiyacı olan varsa bakabilir bebe için de

3 senedir kola icmeyen ben canim cekti bi tane icsem ne olur ki acep🥲
Farkettim ki hiç aşermiyorum gebeliğimi böyle geçirdim geçen canım Bi rafuzzel çekti Bi anda aklıma düştü gittim Bi paket yedim yani insan dayanamıyor yemezsek çok daha iyi olur bebek için ama dayanamıyoruz işte 😃

Bana da fikir oldu daha önce yazmıştım buraya uyku tulumu meselesini, teşekkür ederim ❤️
Ben de teşekkür ederim bu konunun baya önemli olduğunu düşünüyorum araştırdıkça paylaşırız buradan inş 🙏 ballıgebe Instagram sayfasındaki Seval hemşire firmalardan ürünleri isteyip inceliyor onu da takip etmenizi öneririm bu konuda baya fikir oldu onun eğitimleri.

Kundak şeklinde uyku tulumu arayışı içerisindeyim. Dün ballıgebe bir canlı yayın yaptı orada Zuppers, Ergopouch, Owli gibi markaların isimlerini verdi gerçekten hepsi çok iyi duruyor ama bunlar hep ince ve yazlık. Little Gusto markasının kundağı tam istediğim gibi ama ince, sanırım şuan yaz diye hep ince ürünler satılıyor, bizimkiler kış bebeği olacağı için hem kundak hem tulum şeklinde kalın bir ürün arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz markalar var mı?
Ben bundan aldım güzel de geldi içi pamuk dışı böyle peluş onu içerden kaşındırmaz yani tabi yanlışlıkla 3/7 ay almışım kocaman birşey geldi sen alırken bunu veya başka Birtane dikkat et 😂

Eklentiler

• Screenshot_20240814-164943_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240814-164943_Trendyol.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 48
Ben bundan aldım güzel de geldi içi pamuk dışı böyle peluş onu içerden kaşındırmaz yani tabi yanlışlıkla 3/7 ay almışım kocaman birşey geldi sen alırken bunu veya başka Birtane dikkat et 😂
Bu ama dışarı çıkarken falan kullanmak için uygun diye biliyorum. Benim istediğim gece- gündüz evde uyurken üstüne örtü örtmeden sarıp sarmalayan sıcak tutan bir kundak modeli. Bunlardan da almayı düşündüm hastaneye giderken vs için ama pusetin içine bununla koyabiliyor muyuz kemerleri bağlanıyor mu o zaman ondan emin olamadım. Bence büyük almanız da iyi olmuş uzun süre kullanılır ucuz şeyler değil çünkü.

Bu haftalarda artık bebeğimiz dışarıdan gelen sesleri duyabiliyorlarmış. Ben meryem ve yusuf suresini açıyorum yorutubedan falan evdeyken. Duşta ve yemek yaparken de klasik dinlendirici müzikler açıyorum. Rabbim hayırlı evlatlar versin hepimize inşallah.
Ben paso Avrupa Yakası izliyorum yemek falan yaparken 🤦🏼‍♀️ Akşam da eşimle Kurtlar Vadisi izliyoruz 😂 Arada Mozart falan açayım bari bende yavrum şimdiden kültür şoku yaşamasın.

Bebek kamerası ne aldınızz? Wifi olsun istemiyorum korktum accuk
Bebevo VM901 Video Görüntülü Bebek Güvenlik Monitörü Telsizi

Ben bunu aldım canım hatta benim aldığımdan indirime girmiş şuan . Eşimle denedik görüntü falan gayet yerinde. Herkes memnun kalmış . Bide bebeğe ses iletebiliyorsun mikrofondan . Geliyorum kızım tamam gibi yada uzaktan ninni söylemek gibi 😂😂 çok tatlı geldi bana hemde WiFi ile çalışmıyor.

Bu ama dışarı çıkarken falan kullanmak için uygun diye biliyorum. Benim istediğim gece- gündüz evde uyurken üstüne örtü örtmeden sarıp sarmalayan sıcak tutan bir kundak modeli. Bunlardan da almayı düşündüm hastaneye giderken vs için ama pusetin içine bununla koyabiliyor muyuz kemerleri bağlanıyor mu o zaman ondan emin olamadım. Bence büyük almanız da iyi olmuş uzun süre kullanılır ucuz şeyler değil çünkü.
Evet ben dışarı için aldım sizde dışarı için arıyorsunuz sandım ev için almadım ben büyük evet iyi ama 7 aylık olunca bu bebe yaza denk gelmiş oluyoruz 😂 gerçi benim ki şimdiden kilolu ancak okur herhalde ona

X