Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
İki takım şu askılardan aldım, bayağı esnek -iyi bir şey herhalde kırılmaması için- arayışı olan varsa bakabilir. Pembe ve mavisi de var ben beyaz aldım

Evet ben dışarı için aldım sizde dışarı için arıyorsunuz sandım ev için almadım ben büyük evet iyi ama 7 aylık olunca bu bebe yaza denk gelmiş oluyoruz 😂 gerçi benim ki şimdiden kilolu ancak okur herhalde ona
Detaylıda özellikle boyunu sordum ama boyunu söylemek sağlıklı olmuyor doğru sonuç vermiyor dedi doktor düz durmuyorlar ki. Benim görümcemin kız 55 cm doğdu çoğu şeyi kullanamadı, arkadaşımın oğlu da tam tersi daha ufaktı aldıkları hep büyük oldu gidip daha ufak şeyler almak zorunda kaldılar.

İki takım şu askılardan aldım, bayağı esnek -iyi bir şey herhalde kırılmaması için- arayışı olan varsa bakabilir. Pembe ve mavisi de var ben beyaz aldım
Favladim bunu bakarim bende 🤗

Bebevo VM901 Video Görüntülü Bebek Güvenlik Monitörü Telsizi

Ben bunu aldım canım hatta benim aldığımdan indirime girmiş şuan . Eşimle denedik görüntü falan gayet yerinde. Herkes memnun kalmış . Bide bebeğe ses iletebiliyorsun mikrofondan . Geliyorum kızım tamam gibi yada uzaktan ninni söylemek gibi 😂😂 çok tatlı geldi bana hemde WiFi ile çalışmıyor.
Ben de bunu eklemiştimmm Trendyolda baya indirime girmişti
ESTÄ° 12 Adet - AhÅap Görünümlü Ãocuk Ve Bebek Elbise ,kıyafet Askısı Fiyatı, Yorumları - Trendyol ben de şunu aldım 2 tane seninki daha iyiymiş

Dış kundak bunu beğendim ben alırsam bundan alabilirim evde de kullanılır ama hastaneye gitme dışında dışarıya çıkılmaz diye de bir yandan düşünüyorum. Battaniye sarıp sarmalamak mı buna 1000 tl vermek mi ?

Doğum teminatlı Tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mı şeker yüklemesini karşılıyor mu kızlar? Benim ikili tarama testini karşıladı detaylı ücretli yaptırdım bilgi de vermiyorlar provizyon almadan diyorlar

Bebevo VM901 Video Görüntülü Bebek Güvenlik Monitörü Telsizi

Ben bunu aldım canım hatta benim aldığımdan indirime girmiş şuan . Eşimle denedik görüntü falan gayet yerinde. Herkes memnun kalmış . Bide bebeğe ses iletebiliyorsun mikrofondan . Geliyorum kızım tamam gibi yada uzaktan ninni söylemek gibi 😂😂 çok tatlı geldi bana hemde WiFi ile çalışmıyor.
ben de bunun 903 olanını favlamıştım ama tükenmiş. araştırırken o içime sinmişti ama neden hiç hatırlamıyorum 😂

Detaylıda özellikle boyunu sordum ama boyunu söylemek sağlıklı olmuyor doğru sonuç vermiyor dedi doktor düz durmuyorlar ki. Benim görümcemin kız 55 cm doğdu çoğu şeyi kullanamadı, arkadaşımın oğlu da tam tersi daha ufaktı aldıkları hep büyük oldu gidip daha ufak şeyler almak zorunda kaldılar.
Boyunu sormadım yazıyor ama ultrason kağıdın da hatırlamıyorum şuan ama kilosu 600 gr kilolu Bi bebek dedi yanş ancak olur demek

Bugün boğazım o kadar çok kuruyor ki o kadar çok su istiyor ki canım korkarım ki gebelik şekeri oldu bende 🥴 bebekte belki o yüzden öyle kilolu, ben yapı olarak fazla şeker tüketen Bi insan değilim nadir yerim gebelikte de çok sık yemedim ama bunun şeker tüketmekle ilgisi fazla yok demek 🥲

Evet biz kabullenip birçok şeyi yola devam etmeyi düşünüyorduk kıyamıyorduk. Perşembe cuma hastanede yazılan rapor ile cumartesi doktorumuza gittik ve raporda yazılanlara he evet dedi geçti ekstra birşey eklemedi. Pazartesi ve salı gittiğimiz doktorlar ekstra 4 tane daha buglu ekledi. Doktorların kararı en başından beri netti biz kabullenmemiştik, pazartesi salı söylenen o bulgunun bir tanesi zaten doktorların net olan kararının bizim içinde net olması gerektiğini söylediler. Ama dediğin gibi biz kendi doktorumuza gittiğimizde o önemli bir bulguyu bile görmedi -raporda yazanları bile görmekte zorşandı- ve biz o durumda devam etme kararı almıştık doktorların tespitlerine rahmen. Başka doktorlara gitmesek bu kesinleşmeyecekti ve biz bir çok aile gibi bunu doğumda öğrenecektik 😔 çok zor çoook. Çevremdeki herkes şuan 1 doktora bundan sonra asla gitmem diyor. Bu doktoru öneren arkadaşım kendini suçluyor keşke önermeseydim diye. Kv hala olayın ciddiyetinin farkında değil hep sağlıksız diyorlar doguyor sağlıklı çıkıyor allahtan ümit kesilmez diyor. Herkesten cok biz istiyoruz dünyaya gelsin ama herkese konusmak ne kadar basit onu görüyoruz bu süreçtede. Bi arkadaş bana demişti ki doktor kararıyla bile alındıgını soyleme kalbi durdu alındı diyin çevredekiler hep konusur. Bunu mu yapsam acaba bilemiyorum. Yalan söylemekte hic tarzım değil ama laf anlatmakta yoruyor. 😔
Bence de çok mantıklı bir fikir. hem gereksiz sorulara maruz kalmazsınız hem de bu sizin ozeliniz neticede yalana da girmez diye düşünüyorum

Doğum teminatlı Tamamlayıcı sağlık sigortası olan var mı şeker yüklemesini karşılıyor mu kızlar? Benim ikili tarama testini karşıladı detaylı ücretli yaptırdım bilgi de vermiyorlar provizyon almadan diyorlar
Benim de aynı şekilde sigortam. Detaylıyı sgk karşılamadığı için tss de karşılamıyor. D vit testi vs de aynı şekilde. Şeker yüklemesini karşılıyorlar. Aksini duymadım hiç. Ama yaptırmadan önce sorabilirsiniz yine de herhangi bir sürprizle karşılaşmamak için.

Ben yapmadım sigorta ama şeker yüklemesine ayrı para almazlar diye düşünüyorum aynı kan veriliyor Bi içecek veriyorlar herşeye para alacaklarsa sigortanın anlamı nedir, ben yaptıracaktım medikal 75 bin dedi bana ben kendim onların sunduğu şeyleri yapsam zaten bana 75 e gelir sigortanın anlamı nedir burda 😂

X