Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ben de Owli veya Ergopouch düşünüyorum. İnce ve yazlık göründüklerine bakmayın hepsinin tog değeri var, evinizin yaz-kış sıcaklığını takip edip ona göre bakabilirsiniz. İlk zamanlarda uyku tulumu yerine kundak daha işlevsel dedi bana anneler, o yüzden ben doğum sonrasına bırakayım diyorum ama kararsızım. Yenidoğanda uyku tulumu uygun mu sizce?

Owli'ninkilere baktım 21 dereceye kadar kullanılıyor aslında ev daha mı soğuk olur ki
Owli’nin cooltime yazlık kundaklarının kumaşının çok güzel olduğunu söyledi eğitimde ama bence kış için 0.3 Tog olanlar yeterli olur mu bilemedim. Ben yeni taşındım evin ısınma durumunu da çok bilmiyorum ama en azından ilk 3 ay için 0.5 Tog yada 1 Tog gerekli olabilir diye düşünüyorum.

Şu uyku gurusu olanlar senin istediğin gibi değil mi onlar 0.5, 21 dereceye kadar dediğim o. Ben de yeni taşındım buraya yazın aşırı sıcak ama kışı bilemiyorum hiç o yüzden tog'a girmedim henüz, kasım başında ölçücem evi ona göre alıcam :/

kızlarım şu ağzımın tadı bi düzelmedi gitti bee. yerken hoşuma gidiyor tadını alıyorum, yedikten sonra ağzımda çok kötü bir tat oluyor. tatsız gibi sizin de oluyor mu bu

kızlarım şu ağzımın tadı bi düzelmedi gitti bee. yerken hoşuma gidiyor tadını alıyorum, yedikten sonra ağzımda çok kötü bir tat oluyor. tatsız gibi sizin de oluyor mu bu
Benim hep öyle, sabah kahvaltısından sonra dişimi fırçalamamla başlıyor ve akşam bulantıya dönüşerek devam ediyor

Ben kesinlikle üstüne bir şey örtmek istemiyorum hem güzelce sarıp sarmalayacak hemde sıcak tutacak kundak şeklinde tulum kullanmayı düşünüyorum. Owli’de 1 Tog yok , Ergopouch’da ise incelediğim kadarıyla kolları sarma olayı yok, bu iki tarz kundaklara 3 aydan sonra geçmeyi düşünüyorum. Aşağıdaki videoda bir tane kundak gördüm çok hoşuma gitti ama bu şekilde Türkiye de nerde bulabilirim bilemedim.

https://amzn.eu/d/eyN701g yurt dışından gelen şöyle bişi var tabii görece fiyatı daha tuzlu, ama videodakinin aynısı gibi

Sevi bebe markasında vardı sanki bu tarz bir kundak ama polar değildi, ev çok sıcak olur kışın ben polar vs düşünmüyorum zaten. Bir de Owli’nin boyun kısmı sıkıyormuş bebeleri 6.aydan sonra falan daha iyi olur sanırım. Ergopouch için de çok rahat değil diyenler var bilemedim ben de

Ben hala süper süper olduğum için canım ne çekerse yiyorum ya, çok nadir çekiyor çünkü. Abartmadan her şeyi yiyebilirsin bence. O kadar dikkat ediyor musun yav
Elimden geldigince ama tatilde koptum gittim pizza , hamburger patates vb . tup bebek olayna basladigimdan beri daha daha dikkat ede ede aliskanlik haline geldi:)) ama tabiki olmasi gerektigi gibi degilim . O surecte neler yaptim yazsam aklini kacirmissin sen dersin

Ben baya deniz kenarı tepedeyim evde de altım üstüm boş yani ev serin olabilir diye düşünüyorum. Yine acele etmeyip evin durumuna göre biraz daha geç almak mantıklı yavaş yavaş araştırıyorum bir yandan. Uyku gurusu olanları 3 aydan sonra düşündüm onlar kolları sarmıyor. Aşağıdaki tarz güzel geldi bana ama bunda da yorumlar kötü kolları saran kısım iyi tutmuyormuş ve yine ince yazlık bunlarda.

Eklentiler

• IMG_5694.png
    161 KB · Görüntüleme: 33

Şu fotoğrafta sarılmış sanki fermuarı falan mı var ki acaba

geçmiş olsun canım benim de benzer şikayetlerim vardı çok güçsüz hissediyordum ve suyum fazlaydı meğer şekerim yüksekmiş. diyetle toparladım daha iyi hissediyorum. ki günde iki ara öğün meyve de var diyetisyen onu ayarlıyor bir şekilde. sana da şifa diliyorum. biraz dikkat edince toparlarsın umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…