Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
İnsanlar kendini ne kadar önemli sanıyo yaa. Amerikanın benim kızın 1 damla topuk kanına yaptığı masrafa bak jfjdbd

İnsanlar kendini ne kadar önemli sanıyo yaa. Amerikanın benim kızın 1 damla topuk kanına yaptığı masrafa bak jfjdbd
Kayınpederim de geçen gün ne dedi biliyo musunuz ciddi ciddi klima satışlarını arttırmak için havayı ısıtıyorlarmış Allahım söylerken bile bi gülme geliyo bana cocugum nolur baba tarafına çekme olur mu

Kızlar saç işini napıyorsunuz benim genetik olarak çok beyazım var. Boyamak da istemiyorum. Kanıtlanmış bi sakıncası yok deniyor ama kesin zararsız da denmiyor. Acaba aralara bikaç gri kaynak mı taktırsam diye düşündüm uzayan beyazlarla uyumlu olsun diye bilemedim.

Ayyy bak kaşıntı tuttu beni çok fena yapıyo böyle şeyler jfjdh çocuklar zekayı anneden alıyomuş korkma

Ben hiçbir şey yapmıyorum şu an bebeğimden daha önemli değil beyazlarım. Beyazlarım da var ama müdahalesiz devam

Herkes boyuyor ya ben kendimi kötü hissetmektense bitkisel boya vs diyorlar onu araştırıp boyatırdım. Senin psikolojin de önemli sonuçta.

????????? Ben şok şu an gülemedim bile
Daha çok böyle komplo teorileri var görsen hahahaha ilk bu aileye geldiğimde şok olmuştum şimdi bişey dediklerinde hadi ya öyle miymiş diyorum puhahaha mesela uçaklar geride iz bırakıyor ya havada kayınvalidem onun bizi zehirlemek ve insan soyunu azaltmak için atılan bir kimyasal olduğuna da inanıyo hahahaha

Abi nerden ediniyorlar bu muhteşem bilgileri ahfkdjdld fenalık geldi okurken

Haklısın kuzum.
Zaten ben iş yerinde rahatsızlandım bugün. Bayılacak gibi oldum. Güçsüzlük, çarpıntı falan oldu tüm vücudumda. İş yeri hekimi baktı tansiyon şeker normal. Hastaneye gidin dedi. Burada da bir şey yapmadılar kan, idrar, idrar kültürü aldılar bekliyoruz
Bebek de 2 hafta önde çıktı muayenede. Kafası biraz büyükmüş, suyu fazlaymış, detaylıda böyle bir şey söylememişlerdi. Ya da birkaç günde oldu. Demiştim herkese de ben 3-4 gündür aşırı susuyorum su içiyorum diye bence suyu da bundan arttı. Şeker yüksek gidiyor demek ki mutlaka diyet şart, karbonhidrat olmamalı, meyve çok çok az olacak falan dedi. Aslında çok yoruldum bunaldım hepsi de üst üste geldi herhalde

ya hahahah keşke kimse kimseye yorum dahi yapmasa. o kadar can sıkıcı ki

katılıyorum canım . kar zarar hesabını iyi yapmak gerek böyle durumlarda

Çok geçmiş olsun ya, iyi misin şimdi?
Gebelik şekeri olsa bile bir diyetisyen desteğiyle sıkıntısız atlatırsın süreci merak etme. Ne yapıp ne yapmayacağını bilirsin en azından, birçok annede çıkıyor artık bu problem ama kontrol altına alınabilen bir şey. Riskli bir durum var mıymış peki?

İnşallah iridir de bi şey çıkmaz çiçeğim ne zaman senin kontrol
2 Eylül de yapacağım yüklemeyi belki doktor da şüphe etti şekerden demesi bana o an yani bilmiyorum bu kadar kilolu olması ben zaten hiç iyi beslenmedim neredeyse aç gezdim kilo, da almadım ama bebek böyle olmuş

Ben 16. Haftada boyadım watsonsta satılan bio magic miydi neydi sallıyor olabilirim organik bir boyaydı. Kokusu falan yoktu. Ben öncesinde kızıla boyamıştım epey dibim gelmişti kötü duruyordu kendi rengine boyadım bir sıkıntı olmaz Allah ın izniyle diye düşünerekkokusu falan hiç yoktu çok uzunda bekletmedim 20 25 dk tuttum renginde istediğim gibi oldu aşırı akmazsa tekrar boyamam çok akarsa doğuma 2 3 hafta kala boyarım belki

Bir ay şekerli beslenmek ile şeker yüksek çıkabilir mi 2 Eylül şeker yüklemesi yaptıracağım fakat gebeliğin başından beri ilk defa, bu ay biraz fazla şekerli yedim acaba yanılma yapar mı bu çünkü başından beri neredeyse hiç yemedim şekerli birşey meyve hariç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…