Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
anneye benziyosa yaşadım annem arka arkaya fırt fırt diye doğurmuş ikizimle beni kdldjf

Yinede gereksiz geliyor bana tencerenin üstüne koy eleği istediğin şeyi haşla blender olayı zaten bence gereksiz yumuşacık olacak tabağa koyunca hafif ezersin yazık değil 2 bine şimdi

kızlar bu bebe döndü herhalde geçen hafta tekmelerini göbeğimin bana göre solunda hissediyordum bugün göbek deliği hizalarında. Bazen midemde bile hissediyorum tepiklerini. Dönüyo muymuş bunlar böyle fırt fırt.

25+4 e denk geliyor, önce açlık şekerine bakılıyor diyorlar ben anlamadım evde direkt içip gideceğim açlık şekerime bakmadan içecem yani

Ay benim hala kasıklarımda idrar torbamı acıtıyor bazen baskı yapıyor belli yani ayakları hala orda arada bir göbek deliğimde hissediyorum oda elleri kolları heralde

25+4 e denk geliyor, önce açlık şekerine bakılıyor diyorlar ben anlamadım evde direkt içip gideceğim açlık şekerime bakmadan içecem yani
Bunu zamanında yaptırcaksın yani ben de 24+3 de gitmiş olucam bakalım yazarım tecrübemi benim bildiğim önce açlık şekerine bakılıyor sonra içeçği içip bir saat sonra bakılıyor sonra 2 saat sonra onların değerlerine göre belirleniyor şeker

Ay benim hala kasıklarımda idrar torbamı acıtıyor bazen baskı yapıyor belli yani ayakları hala orda arada bir göbek deliğimde hissediyorum oda elleri kolları heralde
benimkinin ayakları havadaydı 2 gündür kasıklarımı tekmeliyo habire. güçlendi de artık acıyo hakketen yandık valla

İlk başta o gelecek anam, destek olmak için. En azından 1 sene papalandırırım çocuğu dedi (işte palazlandırmak anlamında galiba fkfkf) istemiyorum 1 sene ben ama büyük konuşmak da istemiyorum önden önden

anneye benziyosa yaşadım annem arka arkaya fırt fırt diye doğurmuş ikizimle beni kdldjf
yani burda ilk annen nasil dogum yapti diye not aliyor ebe. anneye benzermis kiz diye. annemde ayakta dogurcaktım nerdeyse diyor doktoru cagırmaya giderken hastanede bir bakmıs geliyormusum ıkınma demiş doktor zaten cocuk geliyor.. kardeşimi benden de kolay dogurmus. ben hep kendim de biyle olurum diye dusunurken bebek dogum pozisyonuna girmedi :)

Yinede gereksiz geliyor bana tencerenin üstüne koy eleği istediğin şeyi haşla blender olayı zaten bence gereksiz yumuşacık olacak tabağa koyunca hafif ezersin yazık değil 2 bine şimdi
Bilmiyorum 2 türlüsünü deneyimlemiş olsam yorum yapardım. ben deneyimleyen arkadaşımın yorumunu iletiyorum.

Ben arkadaşım gereksiz deseydi de almayı düşünüyordum. Tatillerde ya da bi yere gezmeye filan bi yere gittiğimizde hazır mama vermek yerine hemen fişe takar 5-10 dk da yaparım diye.

eskiden herkes öyle doğruyomuş yaa artık doğurmak da zorlaştı ama ben sanırım normal doğumdan her geçen gün uzaklaşıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…