Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Amiin insallah. Biz bugun mutluyuz ilk ogrendigimizde bizde uzulduk korktuk tam kapama demisti en basindan beri. Sukur az acilmis ama doktor bu sefer daha iyi konustu. Umarim sorunsuz geciririz hepimiz

Jilet ben de maalesef, zaten aşırı hızlı uzuyorlar. Bacaklarımı üşenmezsem epilatörle alıyorum geri kalan her yer jilet
Ben de aynı şekilde jilet ve bu kadar hızlı uzamasına çok şaşırıyorum.
Halbuki daha önce lazer epilasyon yaptırmıştım her yer birmiş özel bölgede biraz kalmıştı .
Diğer yerler hala aynı ama özel bölge neredeyse 2 günde çıkıyor bir bende mi bu kadar hızlı acab

Hormonlardan canım bence, ben hep jiletle alırdım ama bu kadar kısa sürmezdi asla sabah alsam akşam çıkacak nerdeyse şimdi

Kesinlikle ya . Nasıl bu kadar hızlı maşallah hormonlara
Acaba temiz bir yer bulup ağdaya gitsek nasıl olur ben böyle baş edemicem sanki
Bu kadar jiletin üstüne korkmuyor değilim karın iyice büyüyünce jilet zorlar zaten ama o acıyla doğurmayız inşallah ağda yapılırken

E bide profesormus bunun daha uzmani ne olacakki anlamamis ve daha uzmanina yonlendirecek
Biz bugun sordugumuzda ben 20 de bakıyorum detaylıya diyor. 20 dede detaylıya bakıp bunları tespit ettiğimde benimde yapacagım sey daha uzman bir perinatologa yönlendirmek olacaktı recep has bu noktada iyi tercih olmuş dedi. Yani bugun bize sadece yapılanları ve yapacaklarımızı onayladı baska birşey yapmadı. Ne bir öneri ne bir bilgilendirme ne bir yorum hicbirşey yok. Sizin fikriniz nedir diyorum recep hoca yapsın yorumu diyor. Bilmyorum garip bi görüşmeydi bugun

Yani detaylı yapıyorsan yapıyorsundur yapmıyorsan yapmıyorsundur. Anlamlandıramadık dediği hicbirşeyi. Neyse bi facianın eşiğinden döndük Umarım bundan sonrası güzel ilerler

Öncelikle içini ferah tut umarım yukarı çıkar. Benim de tam kapamıyor ama eş aşağı konumlu zamanla yukarı çıkabilir dendi. Eğer previa kesinleşirse takiplerini sıkı yaptır kanama olursa diye. Bir de istanbulda isen kan ünitesi ile tam teşekkülü bi hastane öneriyolar misal çam sakura gibi. Özeller de medipol de iyi. Çünkü doğumda acil kan gerekebiliyor o nedenle araştır ve tedbirli git. İşini şansa bırakma arkadaşım. Ama dediğim gibi içini ferah tut umarım yukarı çıkar ilerleyen haftalarda.

Yani detaylı yapıyorsan yapıyorsundur yapmıyorsan yapmıyorsundur. Anlamlandıramadık dediği hicbirşeyi. Neyse bi facianın eşiğinden döndük Umarım bundan sonrası güzel ilerler
Canım eğer düşünüyosan tüm doktorlar recep hası tanır ve güvenir. İnan geçen bir doktora gittim detaylıua recep has bakacak diye tmm öyleyse o çok iyi bi doktor o baksın sonra da muayeneye gelirsin dedi. Recep has nokta atışı tespitleri var diye biliniyo. İlla bi perinotolaga gideceksen öneririm detaylı ücreti 5000-5500 civarı. Zaten ben de araştırdığımda medipol medicalpark falan 5000 isteyince o zaman recep bey e giderim demiştim. Aynı fiyat. Dilerim içine su serpilir hepimizin dualarındasın. Evlat doğunca değil karnına düştüğü an sevgisi içimizde yeşeriyor hepimiz seni çok iyi anlıyoruz o yüzden.

Teşekkür ederim öncelikle desteğin için . Ben Sakarya’dayım ama bir kaç doktor takipli ilerlemeyi düşünüyorum . Ve bu durumda olanlar için hangi hastane daha iyi araştıracağım canım . İçimi ferah tutmaya çalışıyorum dikkatli olacağım gerisi takdiri ilahi

2 gündür içim o kadar çok yandı parçalandı ki tarifi yok. Mesajlara bile dogru düzgün dönüş yapamadım. Sadece okuyordum. Nadiren cevap yazabiliyordum o da genel bilgilendirme olsun diye. Çok kötüydüm. İnan cok garklı bir duyguymus. Bugun recep hocayla ilgili benzer süreçleri yasayan birine daha denk gelince bize biraz umut oldu inşallah güzel haberlere dedik

Yaaa

Yaaa ben gormemisim demekki kimse yaz madi saniyorum. edahandro canim aldiysan yorumlar misin
Evet canım ben aldım. 16 bine almıştık sanırım. Kendi pusetini ve takma aparatını almadım. Öyle 19-20 bine çıkıyordu fiyat. Kışın zaten arabada gezdirmem diye düşündüm. Ayrıca puset aldım maxi cosinin, elde taşımaya... Arabayı alma sebebim; hafif ve kolay katlanır olması, az yer kaplaması. Mağazadaki en kolay katnanan ve açılan arabaydı. Tek yönlü. 360 derece dönen tekerlek, süspansiyon ve tam yatış mevcuttur efenim arabamızda.

Son düzenleme:
Kıl tüy işlerini hamileyken yapmayın diyorlar. Hem hormonlardan dolayı lazer falan işlemiyormuş, hem yine hormonlardan dolayı kararma oluyormuş kuzum. Ben jilet kullanıyorum

Merhaba craft görmedim bugün biraz baktık ama en çok bogaboo cybex özellikle balios prego var. Daha çok kendi markaları var

Merhaba craft görmedim bugün biraz baktık ama en çok bogaboo cybex özellikle balios prego var. Daha çok kendi markaları var
Eğer almaya karar verirsen aldıklarını bizimle paylaşır mısın. Biz de eşimle ona göre okullar açılmadan yunanistan planı yapacağız eğer hesaplı gelirse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…