Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Kizlar bugun bende detaylidan ciktim cok sukur iyi gecti. Alisverise yeni baslayacagim bugun ebebekteki gorevli chicco x plus onerdi kullanisli geldi banada. Kimse yazmadi chicco sanki burdan alan yada bilen var mi.
Bende e bebekten o modele baktım puseti üzerine takılan bir model ve kapatması yer kaplaması vs çok kullanışlı geldi ama yine de emin olamadım hala araştırmaya devam ediyorum

Dolapta hesabınıbilenaile adında bir kullanıcı var acaba güvenilir midir
Mesela bu super satici
bakilabilir . Yorumlarina falan

Selam kızlar bugün kendi doktoruma kontrole gittim . Ben detaylıdaki doktoru yanlış anlamışım rahim ağzı uzunluğum 45 mm çıktı . Ama bebeğin eşi rahmi tam kapamış . Yani plasenta previa teşhisi kondu. Takip edilecek . 28. Haftaya kadar çıkmasını bekleriz eğer çıkmazsa sezaryen doğum planlanır 37. Hafta da falanda alırız dedi . Ama tam kapama geçmezse devlete yönlendireceğim doğum orada olacak dedi malesef bende durumlar bu şekilde . Grupta başka kime plasenta previa denmişti ??

Bana demisti ama benimki cikti yukari 17. Haftada. Neden devlete yonlendiriyor onu anlamadim ?

Bende previayim bugun detaylim vardi biraz cikmis fakat dogumda rahim agzi genisleyeceginden su durumda normal dogum gozukmuyo dahada cekilmesi gerekiyormus yukari. 24. Hafta tekrar degerlendiririz dedi

Bende previayim bugun detaylim vardi biraz cikmis fakat dogumda rahim agzi genisleyeceginden su durumda normal dogum gozukmuyo dahada cekilmesi gerekiyormus yukari. 24. Hafta tekrar degerlendiririz dedi
Umarım yukarı çıkar . Tedirgin oldum biraz . Benim patronumun kızı tamamen kapalı şekilde doğuma girdi . Riskliydi ama çok şükür sağlıkla doğum yaptı . Peki doktorunuz nelere dikkat etmenizi söyledi ?

Katılıyorum sonuna kadar

Bi eş kavgası da benden, çok sinirlerimi bozuyor bi süre kapatabilsek keşke
Bizimki de aynı hala. Zamanında kardeşim bir rahatsızlık geçirmişti 20 gün hastanede yatmak zorunda kaldık. Ani gelişen bir durumdu ve çok ciddiydi. Annemle babama diyor ki 20 gün mü kaldı? Oooo biz 20 gün kalsak out tatile gidemedim diye olay çıkarır. Ciddi ciddi çarpasım geliyor ağzının üzerine ya. Bir kez daha ailemin yanında saçmalarsan ailen geldiğinde sonuçlarına katlanırsın dedim. Ben ne yaptım ki diyor pişkin pişkin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…