Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
İç karna göre diyolar bilmiyorum hiçç.

Tatlı ve benim yememem... Mümkün mü...
Sendin dimi kekler yapan 😍😍😍🥹🤭
Bende tatlı ve kahve aşığıydım. Gebelikte sogudum. Benim kız sevmiyor demek😛 😂 aman sevmesin. Anası seviyor ama keske sevmeseymiş. Şekerin zararı cok. Gerçi gebelikte agzına tatlı süremeyip dogumdan sonra canı çekende oluyormuş 😮
Emzirirken çok tatlı tüketirseniz aldıklarınızı veremezsiniz dedi ebe 😐 bol su

Var var, benim bir arkadasım aynen şu cümleyi kurdu. Alt takımı neden bozayım hayatta nd olmam 😳😳😳😯😯😯 ben şok alt takım mı bozuluyormuş dedim. Gebe okulunda işte nd sonrası vajina 6 ayda eski haline dönsede eskisi gibi olmayacaklarını biraz boşluk kalacaklarını söylediklernde aydınlandım oha diye. Böyle düşünenlerde var. Sancıdan cok korkanlar var. Nd kolay birşey değil ki. Bence cok mucizevi birşey 😍😍😍 ve en saglıklısı. İnşallah hepimize normal dogum nasip olur🙏🏻🤍
Sezeryanı doğum diye gecmiyor tıp literatüründe ağır karın ameliyatı diye geçiyor😐
Biz doğurmucaz o zaman literatüre göre 😅

Hiç bir bilgim yok ama sorun olsaydı sana söylerdi heralde bence netteki her şey doğru değildir belki o başka bir şeydir seninki başkadır
Bise demedi bende hic bilgim olmadi icin oan sormadim sonra bugun rapora bakerken gorunce arasdirdim oyle bi makale gorunce korkdum sizlere sormak isdedim benim gibi baska on duvar yerlesimli varmi diye kuzum 😘

Biz doğurmucaz o zaman literatüre göre 😅
Öyle demeeeee 😢 üzülüyorum öyle diyincede. Sen zaten nd yapardın imkanın olsa🥰 Keske herkes normal dogum yapabilse boyle aksilikler hiç olmasa🙏🏻 Bizim bile ne yapacagımız belşi değil gönül böyle istiyor ama görücez nolacak. 😐 Zaten bu sezeryan bizim ülkede cok yaygın dünyayı araştırın bu oranlar yok. Zorunluluk durumları dısında keyfi keske yapılmasa.

Hamile külodu felaket rahat bi şeymiş. Evet eşim görünce babaaanneeee demiş olabilir ama rahat banane dkgkg pijamamın üstüne denemiş olsam da rahat oh
Aman kız masraf çıkarma bize hele dur benim daha oluyor normal külot bende büyük beden alırım diye düşünmüştüm arkadaşlarım öyle kullanmış ondan

Öyle demeeeee 😢 üzülüyorum öyle diyincede. Sen zaten nd yapardın imkanın olsa🥰 Keske herkes normal dogum yapabilse boyle aksilikler hiç olmasa🙏🏻 Bizim bile ne yapacagımız belşi değil gönül böyle istiyor ama görücez nolacak. 😐 Zaten bu sezeryan bizim ülkede cok yaygın dünyayı araştırın bu oranlar yok. Zorunluluk durumları dısında keyfi keske yapılmasa.
Ya tabii nd zor ama en sağlıklısı o hem anne hem bebek için. Yine kendi isteyen sezaryen de doğursun ama doktor keyfine bırakmak sıkıntılı bi durum umarım sorun yaşamazsınız sizler de

Valla mük bişimiş aşırı rahat. Normal külotları sıktı diye ağlayan biri olarak günümün en mutlu anıydı bunu denemek ndnf
Ya herşeye aglıyor musun gercekten 🥰coooook tatlı yaaaaaa🥹🥹🥹🥹🥹 gecenlerdede oyle okumustum suna aglamıs mıyımdır filan diye 😊 benimde hormonlar tavan. Ama aglamak gercekten güzel ve saglıklı🥰 kesinlikle tutmayın aglayın diyorlar zaten. Ben kendimi cok tutardım aglamamak icin. Artık tutmamaya calısıyorum. Ara ara o kontrol hissi yine geliyor. Bende kendimde bunu aşmaya calısıyorum

Mesela hic tanımadıgım birinin babası hastaneydi iyileşmiş eve cıkmıs onu haber etmiş 15 dk ona ağladım bugun sevindiğim için cok duygulandım

Ay gelsin canım ne olcak heveslenmiş işte oğluşunun bebeğini görmeye ben gurbette uzun süre kaldım gerçekten arıyorsun böyle şeyleri kıymetini bilin bence
gurbette olsak bana da farklı güzel gelirdi belki 🤣 her gün dip dibeyiz her konuya yorumunu duyuyorum sürekli biraz sinir bozucu 🙄

Ya herşeye aglıyor musun gercekten 🥰coooook tatlı yaaaaaa🥹🥹🥹🥹🥹 gecenlerdede oyle okumustum suna aglamıs mıyımdır filan diye 😊 benimde hormonlar tavan. Ama aglamak gercekten güzel ve saglıklı🥰 kesinlikle tutmayın aglayın diyorlar zaten. Ben kendimi cok tutardım aglamamak icin. Artık tutmamaya calısıyorum. Ara ara o kontrol hissi yine geliyor. Bende kendimde bunu aşmaya calısıyorum

Mesela hic tanımadıgım birinin babası hastaneydi iyileşmiş eve cıkmıs onu haber etmiş 15 dk ona ağladım bugun sevindiğim için cok duygulandım
Ben normalde de ağlak bi insandım ya benim duygularım gözümde yaşıyo hep 🥲

Lifli gıdalar ye bol bol. Google yaz bir sürü seçenek cıkıyor. Kefir tüket bolbol. Burdan biri bamya iyi geliyor demişti. Mevsimide bol bol yenebilir bebiş içinde cok faydalı. Erik cok iyi geldiğini her uzman söylüyor. Bol bol sıvı tüket kesinlikle. 2 litrenin üzerine çık. Ne kdar fazla içersen o kadar iyi
Yapıyorum ama yetersiz geliyor sanırım su fazla tüketmiyorum yemek yemediğim için midem boş kusmaya başlıyorum yediğim Bi parça şeyi de içiyorum ama yine de bir litre de olsa

Merhaba Aralık anneleri dünden beri kendime gelemiyorum ağlamaktan eşim aynı şekilde dün detaylı ultrasona girdim sol böbreğinde genişleme ve yarım damak yarık dudak varmış bebeğimde çok kötüyüm 7 yıl aradan sonra hamile kaldım ve canım çok yanıyor nasıl yapacağım bilmiyorum beni perantoloji bölümüne gönderdi yarın gideceğim tkarta doktora bana dua edin lütfen çok ihtiyacım var
mutlaka haber ver Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin başka bir doktorunda görmesinde fayda var elbet Allah çözümsüz hastalık dert vermesin🙏🙏

X