Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Vajinada değil de rahimde varis var dedi doktor, ikisi aynı şey mi acaba bilemedim açıkçası. Bacaklarımda vs hiç yok neredeyse. Normal doğum yapalım dediğim doktoruma soracağım muhakkak diğer muayenede, çok teşekkür ederim
Rahimde ise normal kendin muayane ettiğinde görünmüyor o zaman ?
Vajinada olan icin cok olumsuz konusmustu nd engelliyormuş.
Belki rahimde olması durumları değiştirir. Bacaktaki varisinde nd engeli yok mesela. Rica ederim 🙏🏻

Hanımlar anne bebek çantası için ne düşünüyorsunuz 😬 var mı aklınızda bir model marka vs ? Yavaştan bir şeyler almaya başlamamız lazım diyoruz artık bizde 🤭 buradaki fikirler beni çokk rahatlatıyor şimdiden teşekkür ederim 😇

Kizlar bundan alan var mi bunu emzirme yastigi ilarak da kullanabiliyomusuz ama nasil olur onu bilemedim 😂

Eklentiler

• IMG_8173.jpeg
    IMG_8173.jpeg
    68,3 KB · Görüntüleme: 40
Günaydın bugün boğazım ağrıyor halsizim hafifte ateşim var mesaj attım şeferahatsızım bugün gelemeyeceğim diye gerginim😄dinlensem toparlıycak gibiyim ama işe gidince gerçekren toparlayamıyor insan sesim falanda kısıldı umarım laf etmez🥲

Rahimde ise normal kendin muayane ettiğinde görünmüyor o zaman ?
Vajinada olan icin cok olumsuz konusmustu nd engelliyormuş.
Belki rahimde olması durumları değiştirir. Bacaktaki varisinde nd engeli yok mesela. Rica ederim 🙏🏻
Sende var mıydı vajinal varis. Benim kasıkla bacağın birleştiği kısımda yürürken yatakta dönerken ağrı oluyor. Dr a sordum elle mıayene etti bir şey yok gözükmüyor dedi kasık fıtığı ihtimali için genel cerrahiye gönderdi o da elle muayanede sıkıntı gözükmüyor dedi bu ay sonuna ultrason günü verdi. Bana fıtık değilde varis gibi geliyor diğer tarafa kıyasla damar şiş gibi geliyor elime ama bilemedim anlaşılmazsa da doğum yaparken sıkıntı olursa diye de korktum

Hanımlar anne bebek çantası için ne düşünüyorsunuz 😬 var mı aklınızda bir model marka vs ? Yavaştan bir şeyler almaya başlamamız lazım diyoruz artık bizde 🤭 buradaki fikirler beni çokk rahatlatıyor şimdiden teşekkür ederim 😇
MY Collection 6690 Lucky Keten Anne Bebek Bakım Sırt Ãantası Fiyatı, Yorumları - Trendyol Benim favorilediklerim bunlar canım model olarak ikisi hoşuma gitmişti

Günaydın bugün boğazım ağrıyor halsizim hafifte ateşim var mesaj attım şeferahatsızım bugün gelemeyeceğim diye gerginim😄dinlensem toparlıycak gibiyim ama işe gidince gerçekren toparlayamıyor insan sesim falanda kısıldı umarım laf etmez🥲
Çok geçmiş olsun. Bi zahmet bişey demesinler yaa. Hem hamile, hem hasta gidip ne yapacaksınız. Çalışanlar üstünde bu mobbing lanet bişey. Dinlenmenize bakın. Geçmiş olsun.

@aydassss Ben dün kışlık hazırlıklarımı yapmaya başladım.
Domates konservesi yaptım. Yeşil erik, sarı erik,mor erik kaynattım 3 farklı tencerede şeker katmadan sonra ayrı ayrı konserveledim. Doğum sonrası için hazırlıklar. Bizim bebeler Kışa geldiğinden bu meyvelerin tazesi olmayacak. Kurutulmuşlarında da kükürtdioksit koruyucusu oluyor onları kullanmak istemiyorum. Kızılcık almıştım onlarıda yarın yoguracagım tarhana yapacagım. Gecen yıllarda arastırıp kesfetmiştim. Herkes cok sasırır benim bu özelliğime ilginç ilginç seyleri kesfediyorum diye. Çevremede öğretiyorum bir yandan. Kv bile yapmaya başladı. Bi de mutfakla alakam yok sanar beni tam tanımayanlar. Normal tarhanadan daha cok sevdik. Artık bunu tüketiyoruz. Cokta saglıklı. Doğum sonrası icinde cok faydalıymıs. Eeee kızılcık vajinal enfeksiyona filanda cok iyi geliyor. Ben enfeksiyon oldugumu hic bilmem şükür. Bugun sabah eşimin burnu akıyor gibiydi gecen yıl yaptıgım mahsülden hemen aksam yaptım içtik. İlk sırada kayısı ve kızılcık kompostosu var yine kış için. Bunları yapayım sonra çeşitli meyvelerdende yapıp koyacagım.
Bence hazır mevsimiyken kacırmadan imkanınız varsa yapın. Kışın cok faydasını göreceğiz
Maşallah sana valla ben hiç bilmem böyle şeyleri kayınvalidem yapar verir kızılcıktan yapılan tarhana nasıl zor mu denesem bende

O kadar sıcak ki sabahın 5inde sıcaktan uyanıp sağlık ocağı randevumu iptal ettim. Sadece tetanoz da değil kan verip tsh ve demirime baktırmak istiyorum ama totişkom yemiyor bu sıcakta 5 kere randevu alıp iptal ettim herhakde

Bi termos alın öncelikle. Çocuk için dışarıda kullanacağınız taşıması kolay olsun. Suyu kaynatın termosa koyun. Başka bi cam kavanoz şişede soğuk kaynamış şu olsun. önce suyu ilistirin sonra mamayi ekleyin hazir. Zamanla suyun sıcaklığını çok kolay ayarlarsiniz

Bebek maması böyle mi hazırlanıyor abu

Bi termos alın öncelikle. Çocuk için dışarıda kullanacağınız taşıması kolay olsun. Suyu kaynatın termosa koyun. Başka bi cam kavanoz şişede soğuk kaynamış şu olsun. önce suyu ilistirin sonra mamayi ekleyin hazir. Zamanla suyun sıcaklığını çok kolay ayarlarsiniz

Bebek maması böyle mi hazırlanıyor abu
Ne diyelim inşallah mamaya gerek kalmazda sütümüz yeter ❣️ yoksa mama işi zor gerçekten dışarı işleri için sadece arkadaşım evde bile termos kullanıyordu hazır sıcak su bulunsun diye

X