2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Çok şükür tabi canım dün sağlık ocağındaki doktor da artık en tehlikeli haftaları geride bıraktık rahatlayabilirsin dedi 😊
Çok şükür Rabbime daha ne olsun darısı başımıza 🥰şu an benimde bel ağrım başladı, bu ağrılar gelse ayrı bir evham, gelmese yine ayrı bir evham🤷🏻‍♀️

Çok şükür Rabbime daha ne olsun darısı başımıza 🥰şu an benimde bel ağrım başladı, bu ağrılar gelse ayrı bir evham, gelmese yine ayrı bir evham🤷🏻‍♀️
Canım benim de bel ağrılarım arttı bazen gece uyandırıyor o derece ve kasıklarımda gerginlik gibi ağrılar giriyo arada doktorum hepsinin çok normal olduğınu hatta 16. haftaya kadar artacağını sonra geçeceğini söyledi ben artık ağrım olunca korkmuyorum hoşuma gidiyor değişik bir his :) 11. hafta dün bitti , karnım çıkmaya başladı 1 haftada baya belirgin oldu ayna karşısında bakıp duruyorum sürekli deli oldum :KK70:

Canım benim de bel ağrılarım arttı bazen gece uyandırıyor o derece ve kasıklarımda gerginlik gibi ağrılar giriyo arada doktorum hepsinin çok normal olduğınu hatta 16. haftaya kadar artacağını sonra geçeceğini söyledi ben artık ağrım olunca korkmuyorum hoşuma gidiyor değişik bir his :) 11. hafta dün bitti , karnım çıkmaya başladı 1 haftada baya belirgin oldu ayna karşısında bakıp duruyorum sürekli deli oldum :KK70:
Ya canım bebeğin büyüdüğüne dair belirtiler olduğu için ben de mutlu oluyorum yalan yok, olduğunda özellikle eşime nazlanıyorum ama şikayet değil haşa..olmadığında da bir evhama kapılıyorum ama bende genelde geçmek bilmeyen bir mide bulantısı var çok şükür🥰Van otlu peynir iyi geldi gibi sürekli onu yiyip duruyorum çokta severim zaten ❤️💐 çok sevindim senin adınada🐣bu arada kanamaların azaldı mı nasılsın artık tehlike geçti sayılır değil mi çünkü doktorum bundan sonraki küçük kanamalar ciddi kanamalar değil demişti.

Evet canım internette ki yorumlar güzel ama ne zaman başlanabileceği hakkında bir şey göremedim. Bir zararı yoktur herhalde ama yine de istersen bir dahaki doktor kontrolünde sorarsın.
Doktora gitmeme daha çok var ikili testin sonucu çıkınca gelirsin dedi ama sağlık ocağına bi gidip sorayım oradaki doktorum da güzel ilgileniyor canım teşekkür ederim

Kızlar bir kızımız bir oğlumuz olacak Allah nasip ederse 🥰🥰🥰

Hepinize güzel dilekleriniz için heyecanımı paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim 🥰🥰 en güzel haberlerle sizlerin bebişlerinizin cinsiyetlerini de öğrenelim inşallah ❤️❤️🤲🤲🥰🥰
Maşallah subhanallah nazar değmesin 🥰💐hayırlı, uğurlu olsun❤️Rabbim sanada, bebek bekleyen ve evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize, bana da vücudu, uzuvları, aklı tam, eksiksiz, hayırlı, iyi, güzel, sağlıklı, sıhhatli evlatlar doğurup, büyütebilmeyi nasip eylesin🥰

Hepinize güzel dilekleriniz için heyecanımı paylaştığınız için çok çok teşekkür ederim 🥰🥰 en güzel haberlerle sizlerin bebişlerinizin cinsiyetlerini de öğrenelim inşallah ❤️❤️🤲🤲🥰🥰
Canım gözünüz aydın 🥰 Rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin Maşallah 🧿 🙏🏻

Yaaa maşallah benim de içimden öyle dua etmek gelmişti senin için ❤️ sağlıkla gelsinler sağlıklı ömürleri olsun inşallah 🧿

Oyy maşallah sağ salim kucağınıza alın inşallah 🧡🧡🤲

Maşallah sağlıcakla gelsin kuzucuklar 😍🥰

Maşallah subhanallah nazar değmesin 🥰💐hayırlı, uğurlu olsun❤️Rabbim sanada, bebek bekleyen ve evlat sahibi olmak isteyen tüm kardeşlerimize, bana da vücudu, uzuvları, aklı tam, eksiksiz, hayırlı, iyi, güzel, sağlıklı, sıhhatli evlatlar doğurup, büyütebilmeyi nasip eylesin🥰

Canım gözünüz aydın 🥰 Rabbim sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin Maşallah 🧿 🙏🏻

Yaaa maşallah benim de içimden öyle dua etmek gelmişti senin için ❤️ sağlıkla gelsinler sağlıklı ömürleri olsun inşallah 🧿
Hepinize güzel dilekleriniz ve dualarınız için çok çok teşekkür Allah razı olsun 🤗🤗 hepimiz ve evlat sahibi olmak isteyen herkese Rabbim sağlıcakla kolaylıkla hayırlı evlatlar nasip etsin bizlere de evlatlarımıza sağlıcakla kavuşmamızı nasip etsin inşallah ❤️❤️🥰🥰 sizlerin güzel haberlerinizi bebişlerinizin cinsiyetlerini duymak için sabırsızlanıyorum 😍😍 Rabbim güzel günler görmeyi nasip etsin inşallah burada hep güzel olayları konuşalım 🥰🥰

X