2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben cuma günü gideceğim muayeneye canım doktor ikili taramayada girersin dedi ama kararsızım zaten embriyom pgt li idi
Canım benimkisi de pgt li doktora da bunu dedim yine de sanki zorunluymuş gibi yapmak gerekli falan bir şeyler dedi. Yani ben yaptırmayı da düşünmüyordum açıkçası bundan sonraki testleri yaptırmak istemiyorum o zaman dedim, o da bu ikili testi yaptırın gerisini yaptırmak zorunda değilsiniz gibilerinden konuştu. Biz de gün aldık işte Kasım’ın ilk haftası gideceğiz galiba dördü gibi işte tok karnına olun, bir tane de çikolata yiyip gelin dediler

Aslında ikiliyi de yaptırmak zorunda değiliz tamamen tercihe bağlı bende kararsızım işte doktor bana bıraktı bilmiyorum. Bana herhangi bişey demedi tok karnına yada çikolata yiyip gel diye bakalım gittiğimde ne olacak. Şuan kaç haftalıksın

Ben cumartesi verdim kan aç karnına ama bişey demedi tok olman gerekiyor falan

Şu an 10+1 günüm gideceğim zaman Rabbimin izniyle 12+1 olacak sanıyorsam şöyle doktorun yurtdışına çıkma ihtimali var tarih değişebilirmiş o yüzden emin konuşamıyorum lakin şu an anlaştığımız 4 Kasım inşallah, Ne güzel seçimi size bırakmış bizimki seçimi bize bırakmadı sağolsun
Şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Daha önce düşüklerim araştırıldığı zaman yapılmıştı o test yani ilk başta çok lezzetli baya şekerli bir gazoz içiyormuşsun gibi ama sonraları bayıyor, bitirmekte baya zorlanıyorsun tuhaf bir hal alıyor, yarım saatte bir 4 kere kan alıp inceliyorlar işte ona göre sonucu söylüyorlar. Şöyle ki ben yaptırırım herhalde benim kardeşlerim, annem, babam hepsi raporlu şeker hastası babam iğne vuruluyor yani genetik yatkınlık olduğu için her türlü önlem almakta fayda var. Kimisi yaptırmamayı tercih ediyor
Ben cumartesi verdim kan aç karnına ama bişey demedi tok olman gerekiyor falan
Galiba bana bebek hareketlensin diye çikolata ye dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…