2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sizin var mı Bi tahmininiz yada cinsiyet olarak gönlünüzden geçen
Hiç bişey düşünemiyorum kitleniyorum kendimde en son gittiğimizde bizim ki çılgınlar gibi hareket ediyordu doktor bile dedi çok hareketli maşallah diye kolunu sallıyor başını kaldırmaya çalışıyor hem duygulandım hem de gülesim geldi

Yaaa çok heyecanlı değil mi maşallah yumurcağa bu bulgulara göre kız mı oluyor peki erkek mi oluyor? Ben kalp atış hızı kese yuvarlak VS onları hiç bilmiyorum
Çok değişik duygular hemde doktor göbeğime baskı yapinca hocam bırakın uyusun rahatsız etmeyin demiştim benimde çok bilgim yok ama tabiki ne gelirse kabul senin bebişler nasıldı ultrasonda canım?

Kızlar bana oğlum olacakmış gibi geliyor merakla bekliyorum

Banada oğlan gibi geliyor kız istiyorum ya tersi olcak kesin bide araştırdım tüp bebekte erkek ihtimali yüzde 56 idi

Gençler benim de içime erkek doğuyor, sülalemde erkek kaynıyor, hepsi pür dikkat kız olsa diye bekliyorlar. Önemli olan tabii ki sağlıklı, sıhhatli olmaları

Cok saol cnm teşekkür ederim bende ilik su ictim biraz rahatlatti ama daha geçmiş değil limonlu su da yaptim ama o daha kötü yapti boğazımı sanki

Cok saol cnm teşekkür ederim bende ilik su ictim biraz rahatlatti ama daha geçmiş değil limonlu su da yaptim ama o daha kötü yapti boğazımı sanki
Zencefil yakıyor limonla beraber o yakmasından sonra da bir rahatlama geliyor, sade limon denemedim tez zamanda iyileşesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…