2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Sizin var mı Bi tahmininiz yada cinsiyet olarak gönlünüzden geçen 🥰
Hiç bişey düşünemiyorum kitleniyorum kendimde 🤭 en son gittiğimizde bizim ki çılgınlar gibi hareket ediyordu doktor bile dedi çok hareketli maşallah diye 😂 kolunu sallıyor başını kaldırmaya çalışıyor hem duygulandım hem de gülesim geldi 😄

Yaaa çok heyecanlı değil mi 🥰🥰 maşallah yumurcağa bu bulgulara göre kız mı oluyor peki erkek mi oluyor? 🙈 Ben kalp atış hızı kese yuvarlak VS onları hiç bilmiyorum 🙈
Çok değişik duygular hemde🙏 doktor göbeğime baskı yapinca hocam bırakın uyusun rahatsız etmeyin demiştim 😂 benimde çok bilgim yok ama tabiki ne gelirse kabul🙏♥️ senin bebişler nasıldı ultrasonda canım?

Kızlar bana oğlum olacakmış gibi geliyor merakla bekliyorum😍

Banada oğlan gibi geliyor kız istiyorum ya tersi olcak kesin😂 bide araştırdım tüp bebekte erkek ihtimali yüzde 56 idi

Ozaman hadi başlatalım 🥰🥰 bende ikizlerden birinin kız birinin erkek olmasını çok istiyorum 🥰 önce sağlıklı olsunlar tabi tüm bebişler ve benimkiler 🥰 tek seferde ikisini aradan çıkarırsam çok iyi olacak benim için 😃
Gençler benim de içime erkek doğuyor, sülalemde erkek kaynıyor, hepsi pür dikkat kız olsa diye bekliyorlar. Önemli olan tabii ki sağlıklı, sıhhatli olmaları 🥰🐣🐣🐣

Canım neredeyse ben de yaşadım hele ilk 2 gün fenaydı, hemen zencefil rendeleyip limon sıkıp kapaklı kutuya koyduk 4-5 gün hatta bir haftaya götürüyor. Yarım çay kaşığı 3 defa kullanıyorum. Bazen sabah akşam toplamda 5-6 defa kullandığım oluyor. Çok iyi geldi ağrım gitti hafif kaşıntı, öksürük kaldı o da kullandıkça gidiyor. Annem tatlı kaşığı kullan dese de ben dikkatliyim malum ilaç kullanamıyoruz. Ne olur ne olmaz diyerekten dikkatli kullanmakta fayda var. Buzdolabında tutmalısın ama uzun ömürlü ve taze olması için şimdiden şifa olsun ve geçmiş olsun💐
Cok saol cnm teşekkür ederim bende ilik su ictim biraz rahatlatti ama daha geçmiş değil limonlu su da yaptim ama o daha kötü yapti boğazımı sanki

Cok saol cnm teşekkür ederim bende ilik su ictim biraz rahatlatti ama daha geçmiş değil limonlu su da yaptim ama o daha kötü yapti boğazımı sanki
Zencefil yakıyor limonla beraber o yakmasından sonra da bir rahatlama geliyor, sade limon denemedim tez zamanda iyileşesin inşallah 💐🐣🐣🐣

X