2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Piner canim . Senin icin girdim buraya. Cok merak ediyordum bu mesaji görünce ben de senin kadar yıkıldım. Çok üzgünüm. Keske seni teselli edebilecegim cumlem olsa. Daha iyi misin.
Giremiyorum buraya.Berbat bir kürtaj süreci geçirdim.İnanmazsın hala kanamam var. Regl olmayı bekliyoruz.Bakalım…teşekkür ederim sorduğun için.Baya zaman oldu biliyorum.Anca :) umarım tüm kızların bebişleri iyidir.Sizin için dua ediyorum.

Kızlar merhabalar ben bu ay temmuz başı adet oldum ama malerse kist olduğu için doktor tedaviye başlamadı şimdi adetim bitti tekrar kontrole gittiğimde kist devam ettiğini söyledi şimdi bu ayda mı başlamaz çok merak ediyorum ya sizlerde böyle durum olup geçen ve be zaman geçtiğini söyleyecek birileri var mı 😞😞
Merhaba gebe kaldınız mı acaba

Selamlar ya bende kahverengi ve ara ara çok az pembe kanama geliyor şuan 7+4 gündeyim dr gittim yerleşme kanaması dedi ancak 1 haftadır böyle bu kadar uzun sürmesi normal mi her lavaboya gittiğimde kahverengi leke görüyorum napsam bilemedim en son 3 gün önce gittiğimde kesede kanama vs yok kalp atışı da gayet iyi dedii 1 cm imiş boyu

Kızlar ben en son kontrole gittiğimde doktor sezeryan dedi ben normal doğum istediğimi soyledim bebeği riske atamayiz tedaviyle olduğu için diye sacmalikta bulundu. Benim tüp bebekle gebe kalıp normal doğuran arkadaşım var. Son zamanlarda gündemdekilerden sonra doktorun bana illa sezeryan diye tutturmasi artık normal gelmedi size doğumla ilgili bişey söylediler mi

Kızlar ben en son kontrole gittiğimde doktor sezeryan dedi ben normal doğum istediğimi soyledim bebeği riske atamayiz tedaviyle olduğu için diye sacmalikta bulundu. Benim tüp bebekle gebe kalıp normal doğuran arkadaşım var. Son zamanlarda gündemdekilerden sonra doktorun bana illa sezeryan diye tutturmasi artık normal gelmedi size doğumla ilgili bişey söylediler mi
Doğum konuşmak için şu an aşırı erken. Daha cinsiyet bile bilmiyoruz çoğumuz bence saçmalamış

Daha kac haftaliksin ki doğumdan bahsetmiş bildiğim kadariyla ayni gibiydik ve cok cok erken ki bu durumu konuşmak için. Biz daha hic o konulari konuşmadık valla daha testleri bile yeni konuşacağız

Tup bebek doktoru bana sen ilaclari birakinca normal bi gebesin artik dedi tup bebek olmasi ilerde hicbir seyi etkilemez testleri dogum seklini o yuzden normal hamileler napiyosa sen de yap dedi ondan sonra gittigim hicbir doktor da sezeryan demedi

Bize hiç yasak koyulmadı 🤗 transferden sonra test gününe kadar bile serbesti
Biraz özel olacak ama sizde rahat davrandınız mı yani bildiğim kadarıyla hamilelikte de gayet güzel haftalardasın maşallah diyeyim🧿 o halde hurafe gibi bişey Buda bize niye serbest olmasın ki? Ya bide ben doktorumu bi ara değiştirdim. İkzşlerden birinin kalbi durunca bize dedi ilişkiye bi süre ara verin diye hani diyemedim de biz transferden bu yana zaten birliktelik yaşamıyoruz orda da anladım demek ki serbest olabiliyormuş

Biraz özel olacak ama sizde rahat davrandınız mı yani bildiğim kadarıyla hamilelikte de gayet güzel haftalardasın maşallah diyeyim🧿 o halde hurafe gibi bişey Buda bize niye serbest olmasın ki? Ya bide ben doktorumu bi ara değiştirdim. İkzşlerden birinin kalbi durunca bize dedi ilişkiye bi süre ara verin diye hani diyemedim de biz transferden bu yana zaten birliktelik yaşamıyoruz orda da anladım demek ki serbest olabiliyormuş
Çok özür dileyerek sizlerden 🫣 normalde ki gibi değil daha yumuşak bi ilişki hayatımız oldu umarım anlatabilmişimdir. iksi de tutmuştu biri boş kese oldu gerçi. Şuan 11. Haftadayım bence de hurafe ekstra bi durum yoksa.

Canım özelde ki doktorlar direk sezaryen dayatamaya çalışıyorlar normal gebelere bile sen nereye gidiyorsun bilmiyorum ama bence başka görüşlerde al daha çatı muayenesi var bunun konuşmak için çok erken.

Kızlar anneler cinsiyeti hissediyor galiba değil mi🤔kimle konuştuysam hepsi hissettiğini ve hissettiklerinin de çıktığını söylüyor. İlişki konusuna gelince doktor bize artık ilişki yasak demişti ama süre belirtmedi🤷🏻‍♀️ ama şunu duymuştum normal doğuma yakın ayıptır söylemesi bolca ilişkiye girilmesi isteniliyor, bebeğin doğumunu kolaylaştırıyormuş falan anladınız🤭 Yani normal doğurma imkanı, seçeneği varsa tabii normal olması daha mantıklı ama koşullar neyi gerektiriyorsa o olmalı şu an için bunu konuşmak erken olabilir, tanıdıklarımdan kim normal, kim sezeryan istediyse hep tersi oldu yani açıkçası planladığımız gibi gitmeyedebilir o yüzden Allah a emanetiz 🐣🐣🐣

X