2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Merhaba kızlar,
Bilgisi olanlardan acil yardım rica ediyorum...
5AA 6.gün emriyosu pgt sonuçlandı.
%45 Mozaik olarak..Konuyla ilgili bilgisi yada bu şekilde transfer olmuş bir arkadaş varsa beni aydınlatabilir mi?
( yarın hastaneye gidip detaylı bilgi alacağız uygunsa transfer için işlemler başlayacak) ama ben sizde de sormak istedim...

ekmek falan tüketiyor musunuz? genelde gluten ve süt ürünlerini beraber kesin diyorlar? bir de değerleriniz başta ne durumdaydı? bana yeni tanı kondu tsh 9 antikorlarım 450
Ben hala gluten şeker laktoz ve bakliyat tüketmiyorum. Ara ara denk gelirse çok az miktarlarda yiyorum sadece. Diyete başlamadan önce baktırdığımda tsh 5.11 antikor seviyesi binin üzerindeydi. Diyetten sonra baktırdığımda tsh 0.41 seviyelerini düştü.

Merhabalar bana da 17 ağustosta 3. gün taze embriyo transferi yapıldı. Hafif bel ve kasık ağrısı dışında belirtim olmadı şimdiye kadar. Hepimiz için hayırlısı ve güzeli olsun inşallah

Bu sabah regl ağrısı gibi ağrı ile uyandım. Sonra kan vermeye gittim. Gün içinde ağrım hep devam etti. Kanama vs yok 🙏🏻 normal mi ki acaba

Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah...Kafanızı dağıtmaya çalışın... İnşallah bugün olmadiysa da en kısa zamanda Rabbim nasip etsin,🙏🙏🙏
Amin inşallah 🙏tek embriyomuz vardı ilk denememdi, üzüldüğüm nokta zaman uzadı, doktor mola vericeğimizi söyledi her şey başa dönücek

Amin inşallah 🙏tek embriyomuz vardı ilk denememdi, üzüldüğüm nokta zaman uzadı, doktor mola vericeğimizi söyledi her şey başa dönücek
Evet bu tedavinin başı sıkıntılı zaten iğne sürecini geçtikten sonra insan biraz rahatlıyor inşallah sağlıklı birsürü embriyon güzel haberlerini alırız 🙏🏻

Üzülmemeye çalışın ,biraz ara verip, toplanıp daha güçlü bir şekilde tekrar denersiniz ve inşallah bu defa kavuşursunuz bebeğinize...İnanın bir daha deneme şansı olmayanlar var..En azından tekrar deneme şansınız olduğunu düşünün rahatlatın kendinizi.Rabbim muradiniza kavuştursun inşallah 🙏

X