2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bende de üst bacaklar ve alt karin yanlar çatladı napalim bebeklerimiz için değer olmasaydı iyiydi ama oldu

Aynıymışiz Bende 15+4 2. Gebelik olmasına rağmen net hissetmedim arada hisseder gibi oluyorum ama emin değilim bebismi başka biseymi
Kasıklarımda iki gündür bir hareket hissediyorum ama emin değilim yani bebek hareketi nasıl bilmediğim için bilemiyorum sanırım yakında hissetcem

Kızlar kanama yaşayanlar ne durumdasınız. Benim 11. Haftada 1 gun kanama olmustu sonra 1 aydır lekelenme seklindeydi şuan 2 3 gündür yok gibi 10gun önce gittiğimde küçülme yok demisti dr kanama alanım aynı duruyormuş doğuma kadar bitmeyedebilir dedi. Bebek buyudukce vücudun emecek bu kanı dedi sizlerde son durum ne merak ettim

Yaa çok güzeller evde benimde var malesef her işi ile ben ilgileniyorum.Cok temas seven bir kedi değil Allah'tan ama tuvaletini falan temizlerken eldiven ve maske kullanıyorum.Kendinizi korumak adına maske ve eldiven kullanmanız daha sağlıklı olur.Anneyi emmiyorlarsa yari yariya süt ve su karıştırıp içine çok cok az miktarda seker ekleyip şırınga ile destek verebilirsiniz

Kızlar ben bugün kontrole gittim çok şükür herşey yolunda bir sıkıntı yok bende bebişte biliyorsunuz kızlar ben 12 haftalık özele gitmiştim kıza benzettim dedi kesin demedi yanılma koydu bugün devlete gittim 17 haftalık erkeğe benziyor dedi ben şok kız diyecek diye gittim şimdi devlete inanayım mi ultrason fotoğrafi vermiyoruz dedi

İyi akşamlar kızlar. Bugün ilk defa devlet hastanesinde kontrole gittim. Doktorun ilgisi alakası beni çok memnun etti. Uzun uzun kontrol etti. Kullandığım takviyeleri sordu. Bir de gebe okuluna gittim. Orada beslenme ve doğumla ilgili aklıma gelenleri sordum. O da bazı bilgiler verdi. Bir de 30. Haftada yeniden gelmemi istedi.

Ben memnun kaldım. Bir rapor çıkartmak için kendi özel doktoruma muayene olmuştum o yüzden haftaya kendi doktoruma yeniden gideceğim. Ayrıntılı ultrasonu da 20. Haftadan sonra kendi doktorumda çektireceğim. Sonrasında devlette devam edip doğumu da orada yapmayı planlıyorum.

Kızlar selam izmir şehir hastanesinde kadın doğuma giden ve memnun olan var mı ?
1 kere gittim hayatımın pişmanlığını yaşadım. Doktor bakmadı bile yanında 2 hemşire mi artık yardımcısımıydı bilmiyorum bile onlar bilgilerimi aldı ultrasonda 2 dk baktı bana göstermedi bile ben zorla kafamı kaldırıp görebildiğim kadar gördüm. Devamlı gidenlerle de öyle mi ilgileniyorlar bilemiyorum ama ben çok pişman oldum. Perinatoloji için de alan açacaklarını söylemişlerdi açmadılar boşu boşuna gitmiş oldum

Ben doğum için devlet hastanelerine güveniyorum . İlkini Kayseri’de özelde yaptım doğumu ikincisi Kırşehir üniversite hastanesiydi. Şimdi de adıyamandayız araştırma hastanesine randevum var ilk kez gideceğim umarım iyi bir doktor bulurum doğumu orda yaparım. Benim özeldeki Dr çok iyi işinde ama hastanesi yenidoğan bebek yatışı çok yapıyor . Kısacası devlette her şey olması gerektiği gibi sadece

Bu hafta erkek dediyse yanılma payı çok az olur canım hayırlısı olsun

Yaşayan bilir deprem gecesi tesadüf çocuklarla uyudum iyiki öyle olmuş. O zamandan beri yanımdan ayıramıyorum. Yaza doğru üstlerini açtılar mı derdi olmaz ayrılırz mecburen ben ağırlaşacağım rahat yatak gerekecek filan. Bebeğin gelişiyle ayırmak da istemiyorum, bak onu seviyor bizi bıraktı demesinler diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…