2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

İnşallah kuzucum sen nasılsın çocuğun oyun meselesini halledebildiniz mi?
Hallettik yaa ergen işte triplendi
Bana karışamazsın haklarım var benim
Bilmem neyim var benim
Bana bak senin hakkını hukunu yırtarım dedim ahaha demedim de sakin anne olarak konuşma yaptım
Bana diyo ki anne nolur az konuş lütfen

Ay iyi çok şükür bari. Ergenlerle uğraşmak çok zor Allah kolaylıklar versin sabır versin

Ay iyi çok şükür bari. Ergenlerle uğraşmak çok zor Allah kolaylıklar versin sabır versin
Amiiiin inşallah çok zor hemde baya zor biz de yaşadık bu ergenliği de anne babamıza karşı çıkamadık yani benimki fena ya. Ergenlik döneminde kavga etmek istemiyorum yani bağrış çağrış olmasın istiyorum çünkü bu dönemler çok riskli karakter olarak kalacak. 3 5 sene daha dişimi sıkıcam mecbur

Ahaa ümit kaybeden biri. Ümit kaybetmiyoruuz güzel seyler düşünüyoruz güzel oluyor bu ay olmazsa diğer ay sonraki ay illaki olacaktır.. tevekkülü bırakmayalım lütfen . Her zaman pozitif oluyoruz
Ne güzel söyledin onu ümitsizliğe kapılmak yok çaba bizden Takdir Allah’tan elbette nasibi olduğu zaman gelecek

Ahaa ümit kaybeden biri. Ümit kaybetmiyoruuz güzel seyler düşünüyoruz güzel oluyor bu ay olmazsa diğer ay sonraki ay illaki olacaktır.. tevekkülü bırakmayalım lütfen . Her zaman pozitif oluyoruz
ay hep tevekkül etmeye çalışıyorum düşüğüm olduğun da bile şükrettim beni imtihan etmeye layık gördüğü için rabbime :')
inşaAllah çook güzel seyleer oluurr

ah bu anneler hakları ödenmez maşallah sana kuzum gerçekten senin oğlan çok şanslı o da farkındadır bunun büyüdükçe daha da farkedecek

Ay en güzeli benim çevremde ganimetlerinden yararlanabileceğim kimse yoktu:) Şimdi kızımın beşiği oto koltuğu oyuncakları kitapları her şeyi duruyor onların baya faydası olacak inşallah

İnşallah ya. Bu amh moralimi bozmuştu ama kafamdan attım bu ay olumlama ayı ilan ettim iyi düşünelim iyi olsun
Kııııızz amh değerine mi takılıyorsun kendi değerimden utanmadan ben bile bazen ümitleniyorum ahahaha alemsiniz kııızzz ay ben bu topikte umutsuz birini görmek istemiyorum gülün ya tamam üzülün de 1 gün falan üzülün

Ay en güzeli benim çevremde ganimetlerinden yararlanabileceğim kimse yoktu:) Şimdi kızımın beşiği oto koltuğu oyuncakları kitapları her şeyi duruyor onların baya faydası olacak inşallah
İnşallah sağlıkla kullanmayı nasip etsşn Allah :) İkinciler şanslı eşyaları hazır ya da şanssız 2.el kullanıyor kıyamıyorum asdsjdj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…