2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Yaaaaa çok mutlu oldum Lorelailai Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Artık bir aile gibi olduk ve git gide çoğalıyoruz maşallah

3 yıldır evliyiz biz de bu arada onun öncesinde de düşünmediğimiz halde arada kaçamaklar oldu yine denk gelmedi sdskdk yaşın da genç sanırım en kısa zamanda sağlıkla nasip olsun <3
26 yaşındayım biz hic korunmadik ilk zamanlardan beri istiyoruz 2 kez aşılama denedik olmadı son caremiz tüp bebek amin isteyen herkese Allah nasip etsin. Şuan 5 günüm kaldı kasik ağrılarım var ama umutlanmak istemiyorum sonra hüsran oluyor. Tabi her ay kendime bir belirti buluyorum bu ay kasik ağrısı,

Ah o belirtiler yok mu kendi kendime triplere girdim geçen aylarda az kalmış inşallah seninledir bebişin de hiç gerek kalmaz tüp bebeğe vs.. Ben 30dan önce son çıkıştayım ve bu beni bir miktar ürkütüyor hahaha

Ahahhahaha ben çok severim okumayı, bir iki hamilelik kitabını daha denemeye başlamadan almıştım. Dün çıkardım getirdim birini salona. Eşim diyor bunu ne zaman aldın yumuşatıcı reklamlarında çantasından yumuşatıcı çıkaran teyzeler gibisin

Ben yurtdışındayım burda öyle kan vermek istiyorum diyip veremiyorsun maalesef doktor söylerse veriliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…