2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ahahhahaha ben çok severim okumayı, bir iki hamilelik kitabını daha denemeye başlamadan almıştım. Dün çıkardım getirdim birini salona. Eşim diyor bunu ne zaman aldın yumuşatıcı reklamlarında çantasından yumuşatıcı çıkaran teyzeler gibisin 😂
Ahha harikasın ya ben de senin gibiyim😄 doğum kitapları işime yaramadı gerçi ama😅 ebeveynlik kitapları çok işime yaradı zaten onları okurken kendini, çocukluğunu daha iyi anlıyor insan:)

İnşallah ya. Bu amh moralimi bozmuştu ama kafamdan attım bu ay olumlama ayı ilan ettim iyi düşünelim iyi olsun 🙏🏻🤍
Senin amh yanlış zaten kafana takmana bile gerek yok. Birkaç ayda öyle değişmesi mümkün değil. Hiç moral bozmadan yola devam🤩 Bir bebek için 1 sperm 1 yumurta lazım e onlar da var. Vakti geldiğinde olacak zaten o bebiş🙏

İnşallah sağlıkla kullanmayı nasip etsşn Allah :) İkinciler şanslı eşyaları hazır ya da şanssız 2.el kullanıyor kıyamıyorum asdsjdj
Ne kullandığının farkına varmadan büyümüş oluyorlar zaten🤣🤣 Biz de en azından bazı masraflardan kurtulmuş oluyoruz😄

Kııııızz amh değerine mi takılıyorsun kendi değerimden utanmadan ben bile bazen ümitleniyorum ahahaha alemsiniz kııızzz ay ben bu topikte umutsuz birini görmek istemiyorum gülün ya tamam üzülün de 1 gün falan üzülün 🤣
Yok zaten umutsuz olacak biri kalmadı zaten herkes hamile 🤣🤣🤣🤣

Senin amh yanlış zaten kafana takmana bile gerek yok. Birkaç ayda öyle değişmesi mümkün değil. Hiç moral bozmadan yola devam🤩 Bir bebek için 1 sperm 1 yumurta lazım e onlar da var. Vakti geldiğinde olacak zaten o bebiş🙏
Ya canım benim 1 mesajla kalbimi sıcacık yaptın inşallah 🥰 🫶🏻

Kızlar benim kafama bişey takıldı ya size de bir danışayım. Yumurtlama dönemlerinizde akıntı geliyor mu? Şeffaf uzayan akıntı çatlama olduğunda ya onun öncesinde?
Ben dikkat ettim de sadece incir yediğim ay da çok yoğun geldi akıntım.
Yani akıntı olmayınca çatlamada olmuyo mu acaba diye düşünmedim değil.
Daha önce yumurtalık tembelleşmesi vardı 6 sene önce.
Yaşta ilerleyince aklıma bu geldi.

Gezinirken gördüm burayı yeni hamişler ve hamiş olma adaylari var kizlar sağlıkla tez zamanda inşallah gelir bebisleriniz 🙏Hamilelerin duası kabul olur derler bol bol dua edin kizlar Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin 👶

Kızlar benim kafama bişey takıldı ya size de bir danışayım. Yumurtlama dönemlerinizde akıntı geliyor mu? Şeffaf uzayan akıntı çatlama olduğunda ya onun öncesinde?
Akıntı yoksa çatlamada yok tecrübeyle sabit

İncir yediğim ay benim de öyle oldu aslında incirin yanına havuçta eklemek gerek diyorlar çatlaması için

X