2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ahha harikasın ya ben de senin gibiyim doğum kitapları işime yaramadı gerçi ama ebeveynlik kitapları çok işime yaradı zaten onları okurken kendini, çocukluğunu daha iyi anlıyor insan:)

İnşallah ya. Bu amh moralimi bozmuştu ama kafamdan attım bu ay olumlama ayı ilan ettim iyi düşünelim iyi olsun
Senin amh yanlış zaten kafana takmana bile gerek yok. Birkaç ayda öyle değişmesi mümkün değil. Hiç moral bozmadan yola devam Bir bebek için 1 sperm 1 yumurta lazım e onlar da var. Vakti geldiğinde olacak zaten o bebiş

İnşallah sağlıkla kullanmayı nasip etsşn Allah :) İkinciler şanslı eşyaları hazır ya da şanssız 2.el kullanıyor kıyamıyorum asdsjdj
Ne kullandığının farkına varmadan büyümüş oluyorlar zaten Biz de en azından bazı masraflardan kurtulmuş oluyoruz

Yok zaten umutsuz olacak biri kalmadı zaten herkes hamile

Ya canım benim 1 mesajla kalbimi sıcacık yaptın inşallah

Kızlar benim kafama bişey takıldı ya size de bir danışayım. Yumurtlama dönemlerinizde akıntı geliyor mu? Şeffaf uzayan akıntı çatlama olduğunda ya onun öncesinde?
Ben dikkat ettim de sadece incir yediğim ay da çok yoğun geldi akıntım.
Yani akıntı olmayınca çatlamada olmuyo mu acaba diye düşünmedim değil.
Daha önce yumurtalık tembelleşmesi vardı 6 sene önce.
Yaşta ilerleyince aklıma bu geldi.

Gezinirken gördüm burayı yeni hamişler ve hamiş olma adaylari var kizlar sağlıkla tez zamanda inşallah gelir bebisleriniz Hamilelerin duası kabul olur derler bol bol dua edin kizlar Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin

Akıntı yoksa çatlamada yok tecrübeyle sabit

İncir yediğim ay benim de öyle oldu aslında incirin yanına havuçta eklemek gerek diyorlar çatlaması için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…