2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Çok sevindim canım senin adına, maşallah 😍🧿 inşallah haftaya keseyi de görürsün 🙏 kan tahlilinden sonra mi ilaç verdi sana doktor. Bana hicbi ilaç vermediler sadece folik aside devam et dedi doktor
Amin canım benim inşallah. 🙏😍 Yok canım tahlili görmeden verdi. Temkinli gidiyor geçen seferki düşükten sonra. Gerek görmemiştir doktorun bence 😊

Başka tavsiyeler varsa alalım lütfen. Ben tavsiye almaya çok açığım. Tavsiye atın lütfen üstüme üstüme 🤗😍
Şuan aklıma gelen tavsiye ne biliyo musun?
Bebekler doğduğunda burunları hep tıkalı olur sebebi de ağızdan nefes almayı bilmedikleri için 🥲 o zaman kullanacağınız marka aklıma geldi tavsiye olarak ahahah

Şuan aklıma gelen tavsiye ne biliyo musun?
Bebekler doğduğunda burunları hep tıkalı olur sebebi de ağızdan nefes almayı bilmedikleri için 🥲 o zaman kullanacağınız marka aklıma geldi tavsiye olarak ahahah
Ahhahah ya şapşikler kıyamam onlara 😂😂 not edebilirim markayı 😊👍

Eklentiler

• 1000035177.jpg
    1000035177.jpg
    24,3 KB · Görüntüleme: 15
Kızaaar güzel haberlerle geldim. Doktor randevum vardı bugün. HCG değerim 770 olmuş, doktor progestana ek olarak bir de aspirin verdi. Haftaya Perşembe ya da cuma doktora gidicem kese için. Dua edin inşallah görürüz keseyi ve bebişimi. 😍🙏 Allah ım sizlere de en kısa zamanda müjdeli haberler nasip etsin inşallah 🙏 😍 ❤️
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın canım en güzel şekilde aspirin 100 lük mü verdi 😍😍🙏🏼

Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 halolita halolita @ecutos Puxhu Puxhu @ladyflowercookies @monica123 A arabicaa @mysterious123 @chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai cookiep cookiep duskapani duskapani brckm brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕

sağlıkla gelsin büyüsün inşallah 🥰🌸🌸🌸 çok çok tebrik ederim canım benim günün en güzel haberi bu olabilir 🫶🏻🫶🏻 çok mutlu oldum senin adına ❤️🙏🏻

Kizlarrrrrrrr geldiiiiii🧿🧿🧿🧿🥺🥺😍😍😍😍😍😍😍 dualarinizi eksik etmeyin benimle beraber heyecanla bekleyen herkese cok tesekkur ederiiiiim insallah sorunsuz mis gibi devam eden bir hamilelik olur bu keeez🎉🎉🎉 halolita halolita @ecutos Puxhu Puxhu @ladyflowercookies @monica123 A arabicaa @mysterious123 @chenuzumlukekim Lorelailai Lorelailai cookiep cookiep duskapani duskapani brckm brckm ve etiketleyemedigim bi suru guzel insan💕
Ayyy kuzum yeni gördüm çok ama çok belliydi zaten hamiş olduğun inşallah bu sefer sağlıkla ilerleyecek. Sağlıkla kucağına al kuzucum çok çok sevindim ve mutlu oldum. 🧿🧿🥰🥰🥰🥰🥳🥳

iyi ki varsınızz 💜💜💜
Sen de iyi ki varsııınn. Kızlar hep şunu düşünün eğer nasip etmiyorsa da vardır bi sebebi en hayırlı zamanı Allah bilir biz bilemeyiz aciziz onun karşısında elimizden geleni yaparız takdir Allahın. Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın tabiki ama geciktiriyorsa bir bildiği vardır. Bize düşen sabır. Bak bişey anlatcam normalde özele pek girmeyi sevmem ama duygusallaştım bi 🥲
Benim ilk evliliğim inanılmaz sorunluydu hep kafamda boşanma vardı. Hamile kalmamak için çok uğraştım kazayla oldu zaten. Neyse öğrendim vs yürümedi ayrıldık o psikolojiyle acaba hiç olmasamıydı çocuk falan diye düşündüm. Boşandım çocuğum bana o kadar destek oldu kii o kadar yanii küçücüktü ve anlıyordu biz beraber sardık yaralarımızı o zaman dedim ki Allah gönderdiyse bi sebebi varmış. Oğlum olmasaydı ben toparlanamazdım. Bazen konuşuyoruz neler yaşadık be anneeeee diyo 🤣
Sizin melekleriniz de gelecek ben inanıyorum❤️

Ben de öyle ya hatta o kadar beklemiyorum ki direk kanda betaya baktırıyorum 😂😂 testlerde uğraşamam diyorum 😂😂offf en sevmediğim huyum sabırsızlık
Yok ben beta işlerine girmiyorum hatta farketmeden bi kimyasalım olmuş galiba baya poztifti testim ama regl oldum 🫣

X