2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kizlar kese goruntusunden cinsiyet tahmini yapiliyomus, yapabilen var mi burada 😂 maksat eglence olsun 😂
Sağdaysa kız soldaysa erkek😄 Valla zamanında annem demişti bunu benim kızın kesesi de sağ tarafımda oluşmuştu doktor ultrasonu hep o tarafa tutuyordu görmek için. Büyüdükçe de ayaklar sağda durdu hep sonradan🙈 Tesadüf olabilir ama bilmiyorum😄 Bir şeyler daha vardı sanki keseyle ilgili ama hatırlayamıyorum yıllar geçince😅

Sağdaysa kız soldaysa erkek😄 Valla zamanında annem demişti bunu benim kızın kesesi de sağ tarafımda oluşmuştu doktor ultrasonu hep o tarafa tutuyordu görmek için. Büyüdükçe de ayaklar sağda durdu hep sonradan🙈 Tesadüf olabilir ama bilmiyorum😄 Bir şeyler daha vardı sanki keseyle ilgili ama hatırlayamıyorum yıllar geçince😅
Benim kesem tam ortada 😂

Şimdi baktım da kesenin içinde de sağa yerleştiyse kız, sola yerleştiyse erkek demişler. Seninki nasıl? Bakalım tutacak mı tahminle😄
Benim su an daha sadece kese gorunuyor, ben pek bir sey anlamadim😅 ekliyorum belki siz tahminde bulunursunuz🙈🥰

Eklentiler

• InShot_20240810_173709059.png
    InShot_20240810_173709059.png
    637,4 KB · Görüntüleme: 25
AA erkek olabilir o zaman 😂 diyenlerden yola çıkarak söylüyorum yani. Sen keseye bakmaya gittiğinde betan kaçtı canım baktır mışmıydın? Bir de vajinal ultrasonla mı görmüştün? Hatırlayamadım yazdıysan 😅
Ben en son perşembe günü betama baktırdım 2084 çıkmıştı. Cuma günü de doktora gittim direkt karindan ultrasonla gorundu canim😊🥰

Kızlar 6. Günüm bugün regl hala kıpkırmızı kan geliyor ya bu ay neden böyle oldu benim regl çok tuhaf normal de leke gibi gelmesi lazımdı regl nin başından beri ağrısız ve çok yoğun kanamam oldu 🤔

Kızlar 6. Günüm bugün regl hala kıpkırmızı kan geliyor ya bu ay neden böyle oldu benim regl çok tuhaf normal de leke gibi gelmesi lazımdı regl nin başından beri ağrısız ve çok yoğun kanamam oldu 🤔
Canım herhangi bir ilaç kullandın mı ya da kür filan yaptın mı?

Insallah senin kac haftalık canım 😊
Canım benim karışık biraz. 3 temmuzda kimyasal geçirdim o yüzden 10 gün sürdü kanamam 13 üne bitmişti. Artı olarak geç yumurtladım 24 temmuzda. Döngünün 21.günü filandı. O zamanı baz alırsam 5+3 ama değilim yani muhtemelen doktor değiştirecek. Benim normal döngüm son zamanlarda 29-30 du. Yumurtlamadan hesaplandığında gecikmenin 2.günü daha öyle olunca da 4+2 oluyor sanıyorum. Bilenler aydınlatabilirse beni sevinirim 😅

X