2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Kızaaar güzel haberlerle geldim. Doktor randevum vardı bugün. HCG değerim 770 olmuş, doktor progestana ek olarak bir de aspirin verdi. Haftaya Perşembe ya da cuma doktora gidicem kese için. Dua edin inşallah görürüz keseyi ve bebişimi. 😍🙏 Allah ım sizlere de en kısa zamanda müjdeli haberler nasip etsin inşallah 🙏 😍 ❤️
Ay hadi inşallah daha da büyüsün annesiiii

ayy hayırlısıyla gör inşallah canım. benden sana tavsiye her vücut bir olmuyor tabi ama. bol bol dinlen. ağır iş yapma yorulma. ani hareket etme. bana dediler tamam dedim yapmadım :KK43:( şimdi full yatak istirahatindeyim. buna da şükür
Kız ben sana dedim de sen beni dinlemedin iş güç mü yaptın yoksaa

Dönemim gelmiş neyime 🤣

Eklentiler

• 1000035176.jpg
    1000035176.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 25
Tesekkur ederim canim benim, darisi basina diger grupta az beklemedik guzel haberler senden de gelsin insallah🙏🏻🧿🌸💕💕💕
Ben kımyasallardan sonra saldım kuzum suan hormon testi için gün sayıyorum bu ay Dr cagrdıgı halde gıtmedım vucuduma kızıp bugun 14.gun catladı catlıcak ısım düşmüş agrım varyarına dek catlaması lazım ki doğuya gtmeden halledeyim kendı drumla yoksa hormon testi de bakamıcam 🤬🤣 evde ne bebek konusması ne baska bsy olmuyor eskısı gb oldu cınsel hayatmız en relaks hali. 🙃 Buraya da takılmıyorum senınnıcın yazdım yeniden. Misafir olarak gelısmelerını okurum ınsllah 😻 buraya yazmayınca ınsann aklına zerre gelmıyor zaten

Kız ben sana dedim de sen beni dinlemedin iş güç mü yaptın yoksaa
yok birtanem lekelenmem hiç başlamadan ben ofise gidip geldim ofis de evime 1 saat uzak metro yürüyüş. bide ben grafik tasarımcıtıym elimde bilgisayar çantası falan çok yoruldum. o gün akşam da misafirim geldi. haftasonu da gezdim biraz. ksjdfld durmadım kanama alanı oluştu rahimde. ağır falan kaldırmadım evet ama kendimi yordum. ama dün gittim kanama alanı çok azalmış kalp atışı da duyduk

ayy hayırlısıyla gör inşallah canım. benden sana tavsiye her vücut bir olmuyor tabi ama. bol bol dinlen. ağır iş yapma yorulma. ani hareket etme. bana dediler tamam dedim yapmadım :KK43:( şimdi full yatak istirahatindeyim. buna da şükür
Amiin inşallah 🙏 Dediklerini harfiyen yapıcam hiç merak etme canım. Geçen ay düşük olunca benim de ağzım yandı çünkü ben de uymamıştım bir şey olmaz diyerek. Eşim de yardımcı oluyor sağ olsun. Zaten belim de ağrıyor biraz dolanınca, bol bol uzanmaya çalışıyorum.

Amiin inşallah 🙏 Dediklerini harfiyen yapıcam hiç merak etme canım. Geçen ay düşük olunca benim de ağzım yandı çünkü ben de uymamıştım bir şey olmaz diyerek. Eşim de yardımcı oluyor sağ olsun. Zaten belim de ağrıyor biraz dolanınca, bol bol uzanmaya çalışıyorum.
oh oh en iyisi canım dinlen bol bol. doğumdan sonra yorulucaz zaten :KK70:

yok birtanem lekelenmem hiç başlamadan ben ofise gidip geldim ofis de evime 1 saat uzak metro yürüyüş. bide ben grafik tasarımcıtıym elimde bilgisayar çantası falan çok yoruldum. o gün akşam da misafirim geldi. haftasonu da gezdim biraz. ksjdfld durmadım kanama alanı oluştu rahimde. ağır falan kaldırmadım evet ama kendimi yordum. ama dün gittim kanama alanı çok azalmış kalp atışı da duyduk
İlk haftalar çok riskli dikkat etmek gerekiyor hamile olsanız bile hala tutunmaya çalışıyor aslında. Senin nezdinde diğer kızlara da söylüyorum ev işlerinizi çok yapmayın, mesela yüksek yerlere uzanmayın, çok hareket etmeyin yormayın yani kendinizi 3 aydan sonra bu tehlikeler azalıyor. Bebişin kalp sesi de duyulduğuna göre sorun yok ❤️

Çok geçmiş olsun canım🙏 Eğer çok düşükse değerin yüksek doz kullanman gerekebilir en iyisini doktorun bilir. Normalde 400mg’lık olan herhangi birini kullanabilirsin. Düşük sebebi olarak folik asit mi söylendi?
Yok sağlıksiz gebelik dedi en büyük 2 etkeni diyabet ve pcos sende ikiside var dedi ama güzel haber hamile kalabiliyorsun dedi sağlıksizda olsa güzel bir şey dedi üzülme dedi diyet verecek 1 regl sonrası ama burada araştırmama göre en az 3 ay önce başlanmalimis folik asit hamilelik düşünüyosaniz ondan sordum

Kızaaar güzel haberlerle geldim. Doktor randevum vardı bugün. HCG değerim 770 olmuş, doktor progestana ek olarak bir de aspirin verdi. Haftaya Perşembe ya da cuma doktora gidicem kese için. Dua edin inşallah görürüz keseyi ve bebişimi. 😍🙏 Allah ım sizlere de en kısa zamanda müjdeli haberler nasip etsin inşallah 🙏 😍 ❤️
Çok sevindim canım senin adına, maşallah 😍🧿 inşallah haftaya keseyi de görürsün 🙏 kan tahlilinden sonra mi ilaç verdi sana doktor. Bana hicbi ilaç vermediler sadece folik aside devam et dedi doktor

X