2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ay maşallah gerçekten ben dün bile yumurtlamış olabilirim döngü çok saçma bir halde. Senin belirti olarak akıntı nasıldı canım ya
canım benim yumurtlamadan sonra akıntım başladı. beyaz-sarı gibi. hatta bir gün baya sarı geldi. dedim aha enfeksiyon kaptım bide şehirdışındaydım. sonra akıntım beyaz beyaz sürekli geldi. hatta test yapmadan önce iç çamaşırımda ıslaklık hissettim, dedim kesin regl geldi. yine akıntıymış. adet günümden bi sure sonra yine baya devam etti. suanda da hafif geliyor baya detaylı anlattım ajkadkf

beni de alır mısınızz yeniyimmm aranızda inşallah hayırlı uğurlu gelir hepimize
sat 19 temmuz
yumurtlama 31 temmuz çatlama 1 ağustos
bat 17 ağustos

Eklentiler

• IMG_6543.jpeg
    40,7 KB · Görüntüleme: 59
Eveeeeet beklenen geldiiii zaten biliyor sayılırdık canım benim hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağında göstersin inşallah. Süreçlerimiz çok güzel ilerlesin inşalllahhh

Ahhhhh canım benim çoook çok mutlu oldum!!! Sağlıkla ilerlesin sağlıkla alın kucağınıza baya net çizgi bu hem de

Her sabah burdaki forumlara bakıyorum, beni umutlandırabilecek şeyler bulmak için. Sayenizde güzel bir haber gördüm ben de bu sabah :) Çok tebrikler. İnşallah güzellikle sağlıkla gönlünüze göre olur herşey.

Tebrik ederim canımm benim beklediğine değdi rabbim sağlıkla ilerletsin inşallah
Caniiiim cok tesekkur ederim guzel dileklerin icin allah isteyen herkese nasip etsin insallah
Eveeeeet beklenen geldiiii zaten biliyor sayılırdık canım benim hayırlı olsun, Allah sağlıkla kucağında göstersin inşallah. Süreçlerimiz çok güzel ilerlesin inşalllahhh
Kuzucuum beraber guzelce takip edelim insallah bu sureciiii cok tesekkur ederiiim Cok heyecanliyim bizim iciiin
Ahhhhh canım benim çoook çok mutlu oldum!!! Sağlıkla ilerlesin sağlıkla alın kucağınıza baya net çizgi bu hem de
Canim caniiim cok tesekkur ederiiim hep birlilte saglikla bebislerimizi kucagimiza alaliiiim insallah di miii ben de bekledim iste onun icin cok mutluyum net ciktigi icin
Ay ne kadar guzel yazmissiniz ya Beni cok mutlu ettiniz, allah da sizi mutlu etsin dualarimdasiniz insallah en kisa zamanda isteyen herkes gorsun bu cizgileri, yasasin bu duyguyu. Cok tesekkur ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…